Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Moze i skok... albo ma zły dzien my sie zaraz wybieramy na spacer forum umarło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Handzia tylko my zostałysmy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i usneła na dobre na rekach, boje sie ją odłozyc bo bedzie płacz i tak sobie siedze. Alexia czemu Ty kobieto nie spisz tylko śmigasz od 6 rano? ja jestem spiochem straznym,mała jak sie obudzi o 6 to ja karmie,przebieram i grzecznie idzie spac a ja zia i spimy do 9, czasami dłuzej a czasami mniej. wczesniej wstawałam po 7 z małą ale teraz sie poprzesatawiao Isi i spi j.w. dziś znów obudziła sie raz po 5 ale ja za to w nocy wstawałam 2 razy, jakos nie mogłam spac, chyba ze zmeczenia a nad ranem sniło mi sie ze miałam romans z takim jednym starszym gosciem, co prawda nawet przystojnym ale jednak duzo starszym i strasznym babiarzem -znam go z widzenia i opowiesci. no cóz zmeczenie robi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hadzia ja tez dzis nie mogłam spac w nocy... Ja tez lubie pospac ale jak mam wszytsko gotowe to mam wolne jak mała spi chocby nawet te 15minut hehe a teraz mi juz spi znowu godzinke jak sie obudzi to wyruszamy na spacer.... tylko musimy zdazyc przed ksiedzem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Tobisz nie chce jeść! Tzn do godziny 15 jeszcze jakoś to wygląda ale jak przyjdzie tato z pracy to nie wie co się z nim dzieje! Wczoraj nakarmiliśmy go około 16.00 i pojechaliśmy do kina ogólnie to na babe blues masakra jakaś więc wyszliśmy i byliśmy w domu przed 19. o 19.30 kąpiel zrobiłam butle zjadł może z 10ml i nic. o 21 zasną i widzę że się kręci w łóżeczku to o 22 zjadł 180 i chciał więcej.... no ale kurde od 16 do 22 to jest 6 godzin................. no i jak zjadł o 22 to spał do 6 to 8 godzin............ Próbowałam dać mu teraz ziemniak i dynia. Nie smakowało mu zjadł z 10 łyżeczek i przy każdej się krzywił.................Co do obiadów no to ja mogę porządzić w kuchni i właśnie w niej spędzamy całe dnie ;))))))))))) Wczoraj np były pierogi z kapustka i grzybami wyszły mi przepyszne i niestety ale skusiłam się na kilka i dziś robię sobie głodówkę za ten grzeszek ;) Byliśmy na spacerku i niezła śnieżyca nas złapała a teraz znowu jest spokój i znowu mam ochotę wyjść, żeby tylko nie patrzeć na to jedzenie! Miłego dnia dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w południe :) Zosia zapadła w twardy sen,a ja się uszykowałam, bo zamierzam dziś jechać do ikei na małe zakupki ;) 🌼 Alexia nie udało mi się wyciągnąć m na wyprzedaże, buuu... Szkoda , że nie mieszkasz bliżej to byśmy śmignęły razem :) 🌼 Po spotkanku super, postanowiliśmy zrobić tak, że wykąpaliśmy Zosię, nakarmiłam ją i położyłam spać. Po kąpieli wie, że to już wieczorny sen, więc zasypia twardo. Wywieźliśmy ją z łóżeczkiem do drugiego pokoju i zawołaliśmy sąsiadów. Posiedzieliśmy do 1 i było bardzo fajnie, chociaż już ledwo widziałam na oczy. Zosiaczek sobie smacznie spał :) 🌼 Też nie gotuję obiadów, może się zbiorę i zacznę, ale jakoś nie przepadam za siedzeniem nad parującymi garami. Ło ło ło, nie jesteś więc sama z tym leniem ;P 🌼 My też używamy jeszcze pamparsów 3, ale jak tylko się skończą to przechodzimy już w całości na 4. Jak dla mnie najlepiej się sprawdzają pampersy firmy pampers, a byłam tak sceptycznie do nich nastawiona... Myślałam, że są po prostu przereklamowane, a że jako pierwsze na rynku to dlatego droższe od innych. Po wypróbowaniu pampersów innych firm, stwierdzam jednak , że są najlepsze, przynajmniej dla mnie. Obecnie jestem w połowie opakowania dady i już nie mogę się doczekać kiedy się skończą. 🌼 Ja piorę w dzidziusiu i bez płukania, ale nie jestem zbytnio zachwycona, bo dosyć sztywne są te ubrania. Gdy prałam wszystkie ciuszki, które dostałąm jeszcze przed urodzeniem Zosi to wypłukałam je dodatkowo w dzidizusiu i były tak samo sztywne. Miałam próbkę płynu dp prania z loveli i zakochałam się w zapachu. Nie mogę się doczekać aż wykończę tego dzidziusia i kupię sobie lovelę :) Chciałabym jednak do pół roczku lub roczku prać w tego typu proszkach/ płynach. Potem chciałabym przejść na normalne, póki co nie chcę ryzykować wysypki, bo kiedyś już ją dostała po przypadkowym takim praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja tak by chciała troche po galeriach pobiegac.... aaaaa!!!! my do najblizszej takiej big mamy 80km dobrze ze jest autostradka to w 45minut jestesmy a tu na miejscu mamy takie małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się i ja :) mała fika na macie, a ja wkoncu mogę zjeść sniadanie. o 13! :D ogarnęlam mieszkanie, dziś kolęda.. pierwszy raz przyjmuję ją sama :D Dagmara bez żadnych skutków ubocznych przeszła przez szczepienie i jestem z niej dumna :) następne 21 lutego. ...........................................................................................................................................Handzia ja wiem co czujesz z tymi plecami, bo ja mam to samo. do niedawna jeszcze skarżyłam się na ból kolan, ale to już przeszło. jeżeli chodzi o plecy to pewnie muszą się przyzwyczaić do tego, że nosze ciężar w postaci mojej prawie 7 kilowej córy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej jestem i ja! u mnie pranek straszny- wstałam przebrałam mała i położyłam sie łózko obok niej i już nie wstałam- mogłam ruszyc ręką , nogą ale juz podnieść sie czy obrócic nie było szans. Postrzykło mnie między łopatkami. Dobrze, że m był na budowie to do niego zadzwoniła przyszedł rozmasował wklepał maść i jakoś chodzę. MASAKRA> mała miała jakis atak bólu brzuszka- zjadła rano ćwiartkę startego jabłka jak wczoraj i przedwoczraj i darła sie z bólu jak nie wiem. W sumie nie wiem czy to mogłoby po jabłku. ehhh piorę w dzidziusiu nie narzekam najkośc ubranek, brak zapachu= mniej chemi. nie dodaję płynu do płukania. aha- wysypka na brzuszku schodzi, chyba była po płynie do kąpieli. Będę szukac dla małej znowu jakiegoś. podziwiam robic obiad o 6 . ja jestem spiochem więc jak pracowała tydzien na rano tydzien na popołudniu to trzeciegnia dnia na rano już byłam spóźniona do pracy. coś jeszcze miałam napisac ale umnknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfka a nie wiem bo moze nie doczytalam, czego do tej pory używałaś do kąpieli ?? pewnie ominęłam tego posta, przepraszam!! .......................................................................................................................................... Netka, miło, że nie jestem sama w swoim leniuchowym stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hej,ale sie rozpisałyście...:P Ja Was czytam zawsze jak Mała pójdzie spać,ale wczoraj juz nie mialam sily. Ja tez jak netka bede prac Niuni ciuszki pewnie do jej pierwszych urodzin w Loveli.Ma b.erazliwa skore. osy wypadaja mi na potege i jestem przerazona,ale zaczely tak wypadac po dekoloryzacji i farbowaniu,wiec pewnie to także mio wplyw. U nas Niunia zasypia ok.23 i śpi ładnie do 6,7mej,ale potem w dzien radko spi lub wcale,wiec niewiele moge zrobic w domu.Obiadow tez mi sie nie chce robić.Ponadto chce schudnac.... Ja ostatnio kupilam Małej pieluchy z Babydream fun and fit,ale sztywne sa.Juz ich nie kupie,a te zwykle Babydream jak narazie Kalince.odpowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hej,ale sie rozpisałyście...:P Ja Was czytam zawsze jak Mała pójdzie spać,ale wczoraj juz nie mialam sily. Ja tez jak netka bede prac Niuni ciuszki pewnie do jej pierwszych urodzin w Loveli.Ma b.erazliwa skore. osy wypadaja mi na potege i jestem przerazona,ale zaczely tak wypadac po dekoloryzacji i farbowaniu,wiec pewnie to także mio wplyw. U nas Niunia zasypia ok.23 i śpi ładnie do 6,7mej,ale potem w dzien radko spi lub wcale,wiec niewiele moge zrobic w domu.Obiadow tez mi sie nie chce robić.Ponadto chce schudnac.... Ja ostatnio kupilam Małej pieluchy z Babydream fun and fit,ale sztywne sa.Juz ich nie kupie,a te zwykle Babydream jak narazie Kalince.odpowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ALE się rozpisałyście Przepraszam ale nie czytałam Szukaliśmy mieszkania do wynajęcia bo teraz mieszkamy na 4 piętrze i muszę małą nosić na rękach,a wiadomo że mniej ważyć nie będzie Noi przeprowadzamy się 1maja na pierwsze piętro 98metrów.Teraz mamy 56metrów ale zabawek przybywa i nie ma miejsca na nic W centrum miasta więc blisko do sklepów Tylko cena większa niestety Dzisiaj zaczynam robić testy owulacyjne Zobaczymy czy uda się trafić w tego synka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ALE się rozpisałyście Przepraszam ale nie czytałam Szukaliśmy mieszkania do wynajęcia bo teraz mieszkamy na 4 piętrze i muszę małą nosić na rękach,a wiadomo że mniej ważyć nie będzie Noi przeprowadzamy się 1maja na pierwsze piętro 98metrów.Teraz mamy 56metrów ale zabawek przybywa i nie ma miejsca na nic W centrum miasta więc blisko do sklepów Tylko cena większa niestety Dzisiaj zaczynam robić testy owulacyjne Zobaczymy czy uda się trafić w tego synka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzięki za odpowiedz, dziś kupiłam kleik ryżowy z nestle i będę próbować. NETKA a próbowałaś tej odzywki o której ja kiedyś pisałam? Tej regenerującej? Mi zaczęły włosy wypadać, ale w małych ilościach. Beti bardzo ładny pierścionek :) GROSZEK my mamy ślub cywilny i Oluś jest ochrzczony z tym, że ksiądz zażyczyl sobie żebyśmy na kolędzie podali mu datę ślubu kościelnego...niestety nie otrzyma jej bo postanowiliśmy, że najpierw pójdziemy na swoje :) Może za rok będę do Was pisała ze swoje go domku :) Od Hippa dostaliśmy deserek pierwsze jabłuszka, łyżeczkę i dwie próbki. DOMKWIA może Ty miałaś problemy z bioderkami i dlatego mimo, że wszystko ok to wyznaczyli Ci jeszcze jedną wizytę? OLCZAK ja najpierw piorę w proszku którego my używamy, wypłukuję włączam krótkie pranie i wtedy dosypuję "Dzidziusia", ale mam w planach przejść już na zwykły proszek z tym, że będę sypać mniej proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA gratuluje salonów :-) prawie 100m to już coś :-) 🌼 ALEXIA ja nie wiem jak ty to wszystko robisz....ja nie zawsze mam czas na ugotowanie obiadu :-( tak na prawdę to moze 2 razy w tygodniu coś ugotuję. Alexia przyjedz do mnie polatamy po galerii do mnie masz 90 km :-) 🌼 1234 a z kim wy Tobiaszka zostawiacie jak jedzieci e do kina??? i kiedy ty masz czas na zrobienie tych pierogów i innych rzeczy???? :-) 🌼 NETKO to fajnie że wieczorek sie udał, nasza Olimpka chodzi wczesnie spac a że odległość do pokoju gdzie spi to kawał drogi (z pokoju prze przedpokój przez kuchnie pozniej korytarzyk i dopiero pokój gdzie śpi) to też sobie lubimy ze znajomymi posiedzieć, wypić drinola i tralala :-D dlatego tez poluje na fajną uzywana nianie elektroniczną, bo jak maluszkowa spi tak daleko i przymkne drzwi to jej nie słysze. 🌼 OLCZAK jak tam wizyta księdza???? ja mam w sobote ale uciekam z domu :-D 🌼 MAMA28 a czemu cie nie ma z nami na nk??? nie pamietam czemu tak jest???? tez bym chciała schudnać a tu nic i nic... 🌼 aaa i co do proszków to od samego początku używam proszku albo płynu Lovela jest super ale zdecydowanie bardziej polecam płyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno :-) pralka działa hurrraaaa :-) własnie piorę :-) fajna praleczka :-) byl pan z serwisu i powiedział że pralka musiała zostac mocniej tyrpnieta przy transporcie i guziczek od startu odskoczył i nie stykał i tak czasami sie dzieje i ze to nic złego. Jest tak zrobione specjalnie własnie, bo lepiej żeby coś odskoczyło niz pękło :-D :-D ale wam pieknie wytłumaczyłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
madziulka - własne wypasione duże mieszkanie WOW. Fajnie. Moja wyprowadzka do domu sie trochę przedłuża. po tym bólu brzuszka po jakis dwóch godzinach, kótre razem przespałysmy wyszło kupsko takie plastelinowe. to chyba dobrze. Tylko nie wiem od czego ja boli. Dałam jej przed chwilka posmakowac odrobinke banana bo takim wzrokiem patrzyła jak jem, że żal mi się zrobiło. Oczy jak kot ze Shreka.:) pocia- fajnie, ze myslicie o swoim domku- no to inwestycja na która wydacie majątek.ale warto. Ja jeszcze z górka może 3 miechy o dosiebie. ja kapałam w żelu baby dream ale do tej pory nic nie byloa el ponoc uczulenie nie musi pokazać sie od razu. Cóż, bede miała więcej żelu pod prysznic. kurde, chyba znowu komuś nie odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem i ja, u nas na topie swędzące dziąsła, mała aż się wczoraj telepała przy gryzieniu gryzaka, i wogóle zasnęła po północy Ja zmieniłam proszek na dzidziuś i mała dostałą uczulenia, więc wracamy do loveli ..........................................................................................................................................................................................aha te lepsze, praktyczniejsze ciuszki odkładam na następne baby a resztę oddaje ..........................................................................................................................................................................................Megi ja też nie oceniam ludzi przez pryzmat przyjmowania księdza po kolędzie, to indywidualna sprawa. u nas sytuacja jest o tyle skomplikowana że mieszkamy na razie z moją i mamą i ksiądz musi być, nie wiem może wyjdę z domu jak przyjdzie czy któraś z was ma psa, jeśli tak to mam pytanie jak on reaguje na dzieciątko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madziulka to gratulacje,98m to jest kawał mieszkania,póki co mamy 56 i 3 pokoje a jest ciasno, na szczęście mieszkamy sami a w przyszłości myślimy nad domkiem. Ja tez piorę w loveli ale zapachu prawie nie czuje i tak ma byc, też nie używam płynów do płukania dla małej bo zostają w tkaninie a nie chcę nadużywac chemii. I zamierzam prac w tym proszku do ok. roku a potem się zobaczy. Zjadłam obiad wyprałam małej parę ciuszków ręcznie i odpoczywam bo niedawno zsnęła. Ona mnie sobie poprostu cwiczy zamiast odwrotnie. Mam ją lulac na rękach inaczej krzyczy jak nie wiem... Ale za tojak dzisiaj się śmiała w głos. Robiłam coś ala akuku tylko mówiłam jaka jest piękna i śmiała się az jej tchu brakowało. No i tym mnie udobruchała i nawet zmęczenie PRAWIE mi przeszło ;) m wraca za pół godz i muszę wstawiac obido-kolację ;) dziś serwuje rybkę z folii, opiekane ziemniaczki i szpinak. Tak więc ja zjem 2-gi obiad, dziwic się że waga stoi w miejscu (po takim noszeniu, bujaniu, spacerkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
a wiem co miałam napisać - alexia jak jedziesz do krk do galerii to mnie zgarnij:) megisu też przyjedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podziwiam te dziewczyny które gotuję, nam na razie gotuje mam inaczej poumieralibyśmy z głodu :) ah wczoraj była pierwsza próba z nowym jedzeniem i chyba nie smakowała ma małej zupka bo się krzywiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFA no własnie, wszystkie polatamy :-) 🌼 GROSZEK ja mam psa , jeszcze niedawno była bardzo zazdrosna o Olimpie ale widze ze coraz bardziej sie do niej przekonuje, zaglada do niej jak lezy na macie i chyba ją nawet zaczyna lubieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGI Ja mam dalmatyńczyka wiec jest to duży pies i pomimo że jest kochany to strasznie nieuważny i boję się że coś niechcący zrobi małej. I wogóle czasem chce ją lizać a czasem tak dziwnie patrzy na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram gotowac codziennie albo co drugi dzień ale nie 2-daniowe obiady, tego byłoby już za dużo ;) staram się gotowac treściwie zresztą m jak zje zupy to wyciąga z niej mięcho i też mu pasuje. Ja też bym pochodziła po galerii ale teraz wykryli znowu 3 przypadki świńskiej grypy w naszym województwie i w ogóle panuje mega grypa i ospa wietrzna u nas w mieście więc wolę nie ryzykowac, nawet na zakupy nie chodzę bo mam zabronione, mój m wszystko kupuje ;) tzn tak jeszcze będzie póki są temp na plusie, zeby się zmieniło muszą byc minusowe i to przez jakiś czas, to wtedy to wszystko się uspokoi. Aaa byłam w tesco przedwczoraj to pooglądałam sobie ludzi ;) podjechałam bo są przeceny ciuszkówi kupiłam małej 4 bluzeczki na lato z krótkim rękawkiem po 4 zł, skarpetki,body i bluzkę z długim rękawkiem i zabawkę na imieniny taka grającą i świecącą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej mamy jest amstaff, zawsze był traktowany jak dzidzius i bałabym się zeby byłblisko mojej Niuni, może byc zazdrosny i to jednak pies i nie wiadomo co zrobi, zresztą ta rasa jest niepewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak czyściłammałej dziąsła to tak mnie gryzła w palca że szok, też może ją swędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff Trochę nadrobiłam czytanie No cieszę się z tego mieszkania bo chodzić na 4 piętro to masakra dla mnie Tymbardziej że chce drugie to wogóle byłabym uziemiona My w Polsce budujemy dom (140m) i jesteśmy na etapie ogrzewania podłogowego Już się nie moge doczekać kiedy będę wybierać meble Narazie się nie spieszymy z wprowadzką bo chcemy jeszcze trochę zostać w Danii Więc po co miałoby stać puste. Tylko że głupi sąsiad pobudował się przez płot chyba na złość Ogólnie to też macie takie cyrki ze sąsiadami ?czy to tylko na wsi tak jest? Długo by opowiadać Drugi tydzień lutego jedziemy na urlop do Polski Na 1rocznicę śmierci mojego taty Już się boję bo inny klimat i po ostatniej wizycie byłyśmy obie chore a mała miała później katar 3tygodnie Masakra z tą grypą Tu mi odpukać nie choruje. Morze jej służy Idę robić FRYTKI i szaszłyki:-Dmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my:)))) przyznaje sie nie czytałam Was hehe :P:P:P wizyta duszpasterska przeszła byłysmy na małych zakupach i teraz przyjechalismy....... 🌻 Megi Smerfaskr umawiamy sie na busz po galeriach hehe :P:P:P:P:P Ja zawsze chciałam byc matka i miec swoj dom i przede wszytskim swoja kuchnie gdzie bede sobie pichciła rózne smakołyki.... ale na to musze jeszcze poczekac.... Ide zrobic sobie cos jesc potem nadrobie zaległosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×