Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
madziulka a byłaś u lekarza? może po porodzie organizm nie doszedł jeszcze do siebie i faktycznie nie masz owulacji? megisu zdrowiej kia u nas mój mąż sam wybudował dom i go wykancza - typ kanadyjski- także fajny ciepły drewniany. No meble to może bedziemy za jakiś 2 miesiące wybierać na razie trzeba uzbierać a do jeszcze bieżace wydatki. Tak przeglądam szafke małej i co widzę? ubranka mi się konczą- masakra. Przeglądałam ubranka w necie- wydam majątem. Mam chociaż nadzieję, że jak juz kiedyś bede mieć drugie dziecko to też bedzie dziewczynka. Mała juz spi- nakarmiłam 200 ml mleka z kleikiem i zobaczymy -dziś w nocy 4 pobudki. Mam juz dość. Do tego ubzdurała sobie, ze przed drzemką podrze sie ze dwie godziny ( już 3 dzień pod rząd tak ma). dobra lece spać bo m jeszcze na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Groszek ja tylko zarejestrowałam się na bebilonie, bebiko i teraz co jakiś czas przysyłają coś. Smerfa witam w klubie. zaczynam kompletować ciuszki w rozm 74 i majątek idzie na nie. Ceny powalaja na kolana.. Netka ja daje pol słoiczka na dzień, w miarę o równych porach. Nie czekam za kupka bo mój akurat robi codziennie albo co drugi dzień niezależnie od tego czy słoiczek był czy nie. Jak zaczynasz wprowadzać słoiczki to dziś kilka łyżeczek i jutro kilka łyżeczek jeżeli nie wysapila wysypka albo bol brzuszka. W 1 dniu podajesz tylko 1 produkt zebys z łatwością mogła dojść do tego co uczulilo, na co zle reaguje. Pisze z telefonu ciekawe czy ten post się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciemieniuchy to my mamy już ją prawie za sobą-dlatego Kacperkowi tak pomału schodziła,że ma to atopowe zapalenie skóry i ta ciemieniucha jest również z tym związana,mały ma robioną w aptece maść.My już po kąpieli i synulek sobie teraz słodko lula.Na obiadek jadł marchewkową z ryżem,a na podwieczorek jabłuszka z bananami-mały rzadko co wypluwa,daje mu po pół słoiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam z bebilonu próbkę mleka, śliniaczek i ksiazeczke. Mleko mogę którejś podesłac jak chce...nie pamietam która jedzie na bebilonie :-) 🌼 KIP w stanach takie mrozy????????????????? 🌼 DOMKWI ładna fotka :-) śliczny chłopczyk tak mi Olimpia mówiła ;-) 🌼 moje dziecie spi wiec mamy z m czas dla siebie ;-) 🌼 Netka moja mała dzisiaj na obiad ziemniak z marchewką na deserek pół słoiczka jabłuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ta wysypka po nowym jedzeniu to ma być na całym ciele, czy tylko na pupie? Moja mała ma kilka krostek na pupie koło odbytu i nie wiem, czy to uczulenie na jedzenie, czy może od papmersów. W ogóle od tygodnia ma cały czas tam czerwoną skórę a smaruję ją róznymi maściami i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Czytam Was od samego poczatku ,tez jestem mama moja coreczka urodzila sie 22 wrzesnia. Moze mi pomożecie martwie sie bo od jakiegos czasu strasznie strzelaja jej kosteczki.Czy Wasze pociechy tez tak maja?Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIP moja też miała czerwoną pupkę i krostki, wszystko zeszło po mące ziemniaczanej, a moze zastosuj wietrzenie...bardzo dobry równieżjest rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm1979 wiesz że tez miałam o to kiedys zapytac...mojej małej tez właśnie strzelają, szczególnie w rączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Kacperka na buzi,ale dosłownie kilka krostek,co do strzelania kości to nic nie zauważyłam takiego,na pupce to może pieluszkowe zapalenie?synek z racji alergii również ma robiona maść w aptece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka nie mam doła z powodu testów:-P Ja staranko mam już za sobą w tym miesiącu;-) Na dniach testuje Jak bozia da to będzie a jak nie to damy radę później;-) Doła miałam dzisiaj że szok Jak mi się tak weźmie na łzy to wyje 2 godz I od razu mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu Cala zima byla bardzo ciepla, na plusie, ale od niedzieli jest bardzo zimno. Teraz jest -12, ale pod koniec tygodnia ma byc cieplej kolo -4. Za to sniegu nie ma w ogole, troche byl na swieta i juz znikl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej malutkiej najbardziej w nóżkach,troche sie martwie bo wczesniej tak nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko to opisac.Najczesciej jak jak przewijam czuc jak chrupia jej kosteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny która dodała pod głownym zdjeciem na nk prośbę o podarowanie 1 % podatku dla Kalinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre! każdy facet, który uważa, że kobiety są slabe powinien coś takiego przejść! a ja dziś cwiczyłam 30 min :] właczyłam sobie fitnes na laptopie i dawaj. mam zamiar robić tak codzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to? Wszystkie wrześniówki śpią? Czy znowu nie widzę postów? My właśnie zaliczany 2 pobudke :) pierwsza była tak ekspresowa za nie zdążyłam wejść tu :) o! I już znowu śpi. Ja też idę bo rano usg kontrolne bioder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHey my na szybiego bo mała juz kweka:) Obiad juz wstawiony m w pracy... noc kiepska znowu co godzine....:( 🌻 Ja dałam pierwszego dnia małaej dwie łyzeczki jabłka i tak przez trzy dni apotem zwiększałam porcje... ale dawałam codziennie. 🌻 Mojej małej nie szczela nic albo nie słysze... 🌻 Smerfa ale ja Ci zazdrosze lada dzien mebelki.... my jeszcze nie...:( 🌻 Madziulka to co sie dzieje??? 🌻 Widzicie ile nas osób czyta.... masakra... ja jednak jestem za przeniesieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u nas od ranka cyrki z jedzeniem, płacz i stres :-( w nocy mała mi się tak podrapała pod okiem ze szok :-( ma zdartą skóre,dość sporo ale to moja wina :-( mogłam jej obciąć paznokcie :-( 🌼 ALEXIA masz racje trzeba stad uciekac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja U nas noc też nie najlepsza. Na dworze -4 KIA u was -20 szok.Ja bym chyba zamarzła Współczuję.Siedzieć w domu ,nie wychodzić.masakra A mi samotność doskwiera:-( Na początku listopada byłam w domu w Pl Tutaj nic się nie dzieje.ciągle dom i ja sama z małą M w pracy i ta sama rutyna każdego dnia Czy wy też zauważyłyście że wasze dzieciaczki mają zakodowany plan dnia i godzin? Czasami mam wrażenie że Niki ma zegarek w głowie Jak się obudzi rano to wie że ma leżeć w łożeczku i słuchać karuzeli żeby mama mogła zjeść śniadanie.później jak zbliża się pora spaceru to zaczyna marudzic jak już jej nie szykuje na dwór.po spacerze zawsze robi kupe.budzi się w nocy zawsze ok 3 i 5 (mimo że czasem obudzi się o 2 to o 3 i 5 codziennie Mam wrażenie że ma poszczególne czynności zakodowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA mam mega katar :- ale wczoraj musiałm wyjsc na chwle z domu z męzem, mała została z moimi rodzicami....ale mysle ze ku koncowi zmierza to choróbsko. Taka piękna zima u nas, dla dzieci w wieku szkolnym wymarzona:-) 🌼 sniło mi się dzisiaj w nocy ze Olimpia miał 8 lat i długie włosy i przypinałąm jej spineczki :-) ale pierdoliny :-D poźniej sniło mi sie cos gorszego , zastanwiam sie skąd mi sie w głowie biora takie chujowiny...a wiec sniło mi sie ze mój mąz z kolegą chcieli isć do burdelu 😠 a ja go zamknełamna klucz w domu....heheeh faktycznie by to coś dało.....jakby chciał to i tak by poszedł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi jak bedziemy juz na priv to cos Ci sie zapytam:))) BO mnie to pytanie meczy juz od dłuzszego czasu:))) A bardzo podoba mi sie Twoj przepis na zycie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisi kafe czy spicie??? Mała zasneła ja posprzatałam potem pojdziemy na pole bo jest dosc przyjemnie, wkoncu nie sypie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×