Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Co to za choroba? Miał ktoś takie objawy? Proszę... (Do lekarza w środę dopiero)

Polecane posty

Gość nova vizazanka
wydaje mi się, że powinnaś w tym momencie włączyć coś przeciwhistaminowego, bo to dodatkowo obniży stan zapalny, który jest w zatokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee... Ja sobie chorób nie wmawiam. Mam zwykłego pecha. Jestem studentką, młodą, nie mam czasu na wymyślanie chorób i do póki jakoś się czółgam do lekarza nie chodzę , wole już np. herbatke z pokrzywy czy coś. Rzadko biore leki, mimo astmy itd. Ostatnio tylko na gorączke cały czas polopiryna rozpuszczana. Właśnie pomysłałam że to może rzeczywiście wątroba szwankuje a nie żołądek. Byłam jakieś pół roku temu na usg (miałam zapalenie nerek 4 razy w ciągu pierwszych dwóch kwartałów tego roku) ale Pani sprawdziła mi wątrobe, trzustkę, wyrostek, wszystko było w jak najlepszym porządku. Mam dosyc chorób, naprawde ich nie wymyslam, czuje sie po prostu jak wrak od kilku dni i szukam pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
"hellenka z okkienka to nie zoladek to watroba. choc zoladek pewnie tez ale glownie watroba. jak majac astme i alergie mozna jesc gowno?? heloł ludzie czy wy macie mózgi??" prawda? :O tez mnie to dziwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
a grzyba to ma autorka na bank i to on jest przyczyna alergi, astmy, i chorej watroby. lepiej zrob sobie proby watrobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
na objawy typu katar bez recepty mozesz dostac loratadyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
autorko jestes tak chora ze raka tylko wygladac i nie leczysz sie?? myslisz ze samo przejdzie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
hellenka co racja to racja, candida powoduje wiele chorob a czasem sie czlowiek nie domysla ze ja ma. ja nie robilam testow, ale pewnie mam dlatego raczej staram sie unikac rzeczy ktore grzybowi sluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 828782323
no własnie, dokładne badania na candidę, niestety nie kazde laboratorium potrafi ją wykryc... :( Słyszałam tez o teście na ślinę, że pluje się do szklanki i sprawdza co 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
"hellenka z okkienka to nie zoladek to watroba. choc zoladek pewnie tez ale glownie watroba. jak majac astme i alergie mozna jesc gowno?? heloł ludzie czy wy macie mózgi??" nie pisz jej tak nerwowa jest, wystraszysz ja dodatkowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
na przeziebienie nie bierze sie polopiryny bo ta zawiera szkodliwy dla zoladka kwas oraz obniza goraczke, co nie jest wskazane w przeziebieniu :o polopiryna to zlooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
ups, miałam skopiować ten post: hellenka z okkienka autorko jestes tak chora ze raka tylko wygladac i nie leczysz sie?? myslisz ze samo przejdzie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
kandida ustepuje sama przy odpowiedniej diecie i stylu zycia podobnie jak pochodzace od niej alergie i astmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz hellenka ale osobie, która mieszka sama, studiuje dziennie i ma inne zajęcia trudno znaleśc czas na zdrowe odżywianie. Chociaż nie ukrywam że ja lubie po prostu wyjsc z chlopakiem na pizze czy zjesc bagietke czosnkową i napic sie wina wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
test ze szklanką jest najprostszy i mozna samemu wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
nova wizazanka:), grzyba mozna latwo wyleczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co robic zamieszanie poprostu idz zrob usg popros lekarza i porozmawiaj z nim , dojdz z nim do zdania , lekarz musi ci oferowac pomoc od tego sa , a nie internet , gdzie pisza rozne informacje na te same choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no rozumiem ze ci trudno :8 jak wyladujesz w szpitalu z powazna diagnoza bedzie ci o wiele latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
kwiatek bzdury gadasz. nie chodzi o to by stac pol dnia przy garach, ale co chwila dokonujesz wyboru zywieniowego, dlaczego wiec dokonujesz lego wyboru? zamiast batonika kup se marchewke czy pomidora, albo zamiast pizzy ugotuj sobie warzywa, chocby z mrozonki. tak trudno? nie, minimum checi, mozna wybrac mniejsze zlo, bo wiem, ze nie kazdego stac na jedzenie organiczne (mnie niestety nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
hellenka no wlasnie nie tak latwo w praktyce jak w teorii :P stosuje citrosept, ziola rozne oczyszczajce itp, stosuje raczej diete i raczej mi sie udaje ja trzjmac :classic_cool: ale nadal mam azs, ktory jest tak baprawde alergiczna choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
oj to zle robisz:) grzyb ma zwiazek z wartoba. nalezy stosowac ziola na watrobe, unikac cytrusow. jeszc warzywa, nie jest wieprza, duzo ruchu na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, napisałam tu z pytaniem czy ktoś tak może miał, dziękuję za rady, ale teksty typu nerwowa jest wystraszy się itd to już chamstwo i tyle. Dziękuję za rady. Poza tym nie jestem aż takim pustakiem który żre tylko fastfood, lubię sałatki, pomidorka, często jem brokuły, warzywa z mrożonki, piję CODZIENNIE herbatę z pokrzywy, czasami macierzankę lub inne, moja mama zna sie na ziołach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no i sztucznego nie jesc ani slodyczy. i praca fizyczna, bieganie czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
ale citrosept ma dzialanie przeciwgrzybicze, cytrusow ogolnie nie jadam, to jest koncentrat bioflawonoidów. nawet w Miksturze oczyszczajacej sie pije citrosept (bioslone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
jakby sie twoja mama na ziolach znala nie mialabys astmy ani alergii. jakbys zdrowo jadla tez nie mialabys ani astmy ani alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpikuj sie lekami , ziolkami , i diagnozami nie wiadomo skad , porozmawiaj z lekarzem ! Sam mialem takie glupie szukanie chorob , wiecznie bylo cos nie tak , bóg wie jakie objawy , i nadal jestem zdrowy i ciesze sie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
kwiatek ale o co sie obruszasz? majac alergie powinans 10 razy sie zastanowic co jesz, nie wiesz, ze wiele pokarmow nasila objawy astmy? w chorobach i w zdrowiu nie ma zmiłuj, nie ma odstepst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
ta mikstura jest do d... nie dziala. citrosept szkodzi bardzo na watrobe. i nie pomaga przy grzybie. odstaw go a wprowadz herbatke watrobowa, i ogolnie ziola na detox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
grzyba sie nie usuwa tylko pomaga watrobie go zmniejszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×