Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Co to za choroba? Miał ktoś takie objawy? Proszę... (Do lekarza w środę dopiero)

Polecane posty

Gość hellenka z okkienka
i citrosept odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
duzo warzyw gotowanych. kurczaka i wieprza nie stosowac. duzo kaszy i brazowego ryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
ale to kwiatek, a co na azs i alergie ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cięzarówka
Dziewczyny mam poważne pytanie. Jestem w 19 tygodniu ciąży i chyba mam zatrucie pokarmowe. Zaczęło się po śniadaniu, kiedy to najpierw miałam zaburzenia widzenia, potem ostry ból w oczodole, a na koniec zaczęłam wymiotować. Nie boli mnie brzuch ale 2 razy byłam też w toalecie. Po wymiotach było mi zimno pomimo że byłam okryta dwoma kocami a w mieszkaniu mam cieplutko.Około 17 przestałam wymiotować, zjadłam coś i przestała mnie tak okropnie boleć głowa. Teraz tylko ćmi. Czytam oczywiście o różnych chorobach i się nakręcam :( dla pewności zmierzyłam ciśnienie i mam normalne. Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
ciezarowka do szpitala na ostry dyzur. nova, po detoksie alergia znika sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
boze, jakie te kobiety nieodpowiedzialne :O w ciazy w takim stanie czeka do nocy zeby na forum zapytac, a od sniadania ma proble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
hellenka a na jaskrę coś jest? mam podejrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale takie czasy że ludzie wolą na własną rękę sie "leczyc" niz do lekarza... ja juz za duzo razy sie naciełam. Przepraszam za brak polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
niestety z jaskra nie mialam jeszcze doczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
kwiatek ja tez sie nacielam niestety na lekarzy, bo to dzieki nim mialam epizod ciagolego chorowania, wtedy zaczelam czytac bioslone, oczywiscie nie wprowadzilam tego do swojego zycia, jednakze pozwolilo mi to zrozumiec pewne procesy zachodzace w moim organizmie, zaczelam pic citrosept i niemalze jak reka odjal. ale jesli hellenka tak mowi, ostatnio ziolami sie mocniej zaintrsowalam, zaczne je po prostu regularnie stsoowac, zobaczmy, co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
kwiatek a teraz dla ciebie. zabek czosnku zmieszany z woda i olejem co 3 h na pelny zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
i tak po nowym roku ide na szczegolowe badania, jeszcze nic nie wiadomo. dobra, ja zmykam, bo rano ide na naswietlanie moich zatok superzajebista lecznicza lampa sollux :classic_cool: ciao 😘:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
a po wyleczeniu zatok do lekarza na aspat i alat u lekarza zmiarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
ziola nie mozna stosowac caly czas ale np. 14 dni lub 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
to wiem, to jeszcze zapytam, jaka musi byc przerwa? np stosuje te 14 lub 30 dni, przerwa i znowu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
nie no jak juz przerobisz dawke to finito. chyba ze jeszcze masz problem, to przerwa tak dluga jak dlugie bylo branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to ja tak jeśli mogę jeszcze raz na podsumowanie. Co mam pic/jesc/ zastosowac, od dziś! Obiecuję że się zastosuje, tylko bardzo proszę by te wszystkie rady mądrych Pań zebrac w całośc bo ja już nie wiem co się mnie tyczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to z tymi lekarzami jest mam przepukline mosznowa od ponad 4 lat bylem na kilka dni po tym jak sie pokazala doktor kazal czekac i tak chodze z tym i nie moge sie wybrac na operacje mam skolioze sam zobaczylem to jak bylem w gimnazjum ale nikomu nic nie mowilem wstydzilem sie nie chcialem marudzic na badaniu do wojska 18 latrzeczywiscie stwierdzili skolize teraz mam 22 lata i mnie coraz bardziej bola plecy i tez przez tyle czasu nie moge wybrac sie do lekarza zamierzam isc w tym tygodniu boje sie tylko ze przez tyle lat moglem uszkodzic sobie lewe jadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
czosnek zmieszany z olejem i woda na pelny (!!) zoladek 3 razy dziennie az przejdzie ostra wersja czyli ok 2 dni. lezenie pod pierzyna przez tydzien. potem zbadac watrobe u lekarza. i zrobic detox watroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
na przepukline herbatka z przywrotnika 1 lyzeczka na szklaanke gotowac na malym ogniu 10 min, pic 2x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
dla kfiatka na goraczke nie brac polopiryny tylko robic oklady na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnezjkta
Czy po wysłuchaniu tych wszystkich bzdurnych i strasznych diagnoz ta biedna hipohondryczka poczuła się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
of kors rady te nalezy traktowac z przymruzeniem oka i przede wszystkim konsultowac sie z lekarzem!!!! lekarz jest od leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy po wysłuchaniu tych wszystkich bzdurnych i strasznych diagnoz ta biedna hipohondryczka poczuła się lepiej oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
podziekujesz jak zadziala. do tego herbatka z dzikiej rozy, sok z malin, sok z jezyny, na wzmocnienie herbata z lisci jezyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
ps po czosnku mozna sie porzygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
przez pozostaly czas choroby zamienic czosnek na syrop z cebuli: plaster cebuli na to lyzka cukru przekladac az napelni sie litrowy sloik. postawic zakrecone na kaloryfer, rano do picia po 1 lyzce co 3 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. Lepiej udać się do lekarza zamiast stosować domowe sposoby na chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×