Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniedbywanaaaaaaaaaaaaa

zaniedbywane żony

Polecane posty

Gość gość
Witam zaniedbywane mezatki ja 36 zadbany realny zonaty chetnie spotkam sie z realna goraca mezatka bez zobowiazan do dłuzszej znajomosci Dyskrecja wzajemna. Zaniedbbywany i baaaardzo spragniony najnowszy3131@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomiędzy drzwi wsadź sobie i przytrzaśnij jak chcesz sobie po..ć a nie darmowej difki szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam starych znajomych dawno już byłem na tym temacie i widzę iż zmienił trochę charakter. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatm Może jakaś zaniedbana żona pozna dyskretnie zaniedbanego męża z Torunia wiek 35l normalny i dyskretny email; piotr22222@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniedbana
Myślałam, że jestem jedyna, ze wszystkie mają idealnych mężów a tu proszę. Jesteśmy 3 lata po ślubie a ja się zastanawiam czy można przestać kogoś kochać. Nie on mnie, ja jego chce przestać kochać,On mnie nigdy nie kochał i teraz już to wiem a jego obojętność tak bardzo boli Ciągle wymaga, ciągłe kłótnie zero czułości czasem zapominam nawet co to sex no chyba, ze sie zgodzę na szybki numerek oczywiście bez zbędnych p*****letów A teraz najwazniejsze jestem 13lat od niego młodsza ja 22 on 35 i tak, wyszłam za niego z miłości Myślicie, ze to ma jakiś związek że jestem dużo młodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×