Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lml;m;lml;

samotna chce kupic kawalerke w bloku--czy bede zalowac??

Polecane posty

Gość lml;m;lml;

mam 28 lat marna prace i 1200 zl oczywiscie:/ mieszkam z matka i sporo odkladam meczy mnie jednak ten stan i mysle o swoim chce kupic kawalerke za 70 tys w bloku z czynszem jetsem osoba z problemami zdrowotnymi, codzienne palenie itp bylyby dla mnie trudne zwlaszcza ze nie mam partnera i sie nie zanosi nie moge czekac w nieskonczonosc na ksiecia;) chce miec cos swojego i mieszkac narazie sama, moze z czasem pomysle o kims...mieszkanko moge potem wynajmowac jakby cos...kredyt chce brac w wysokosci 50 tysiecy z matka uda sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 70 tys
kawalerki nie kupisz. najmniej za 100-120 ,zalezy jakie miasto. w Łodzi są ceny od 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lml;m;lml;
kupie kupie male miasto, miaseczko w sumie kredyt z matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz
koniecznie i przestań się męczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda821
oczywiscie, ze nie bedziesz zalowac. glupota jest wynajmowac mieszkanie. problemem moze byc jedynie to czy dostaniesz kredyt z takim wynagrodzeniem. no ale jezeli mozesz liczyc na mame to pewnie go dostaniesz. p.s. ja tez mieszkam w malym miescie i tutaj mozna kupic kawalerke za 80tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda821
niestety ale niektorzy tutaj maja ograniczony umysl i nie widza nic poza swoim czubkiem nosa. niech wiedz ludzie dotrze to do was, ze oprocz warszawy, wroclawia, krakowa, poznania itp. sa jeszcze takie miasta jak: malbork, ustron, skoczow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda821
i Swornegacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materonka
kawalerka?? zalezy jaka........ surowy stan ok. 36 m2 - 180 tys ;) lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materonka
do tego urzadzenie - w sumie 250 tys. ale zawsze na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha8883333
k...a autorka ma taka kawalerke na oku za tyle kasy - 70tys. i pyta sie czy warto, a wy tu p....e, ze kawalerka to 100tys i wiecej. niedojeban...i jacys jestescie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnie i prosto powiem
Bytom kawalerka z centralnym 75tysi możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnie i prosto powiem
bierz i sie usamodzielnij. Partner się wtedy znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrecz fatalniee
28 lat brak partnera 1200 zł pensji oj kiepsko, kiepsko ... ja mam 22 lata narzeczonego zarabiam 1900 zł plus studia zaoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha8883333
wrecz fatalniee - nie boj nie boj za 2 lata mozesz byc rozwodka i bezrobotna. takze nie mow hop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgjghkjhljk
wrecz fatalniee- dokladnie jw, narzeczony to jeszcze nie mąż i moze cie kopnac w dupsko w kazdej chwili co jest teraz dosc powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam szukam hm...
i tam mi sie wydawalo, ze ogarne kawalerke za 70tys ale w moim miescie (niecale 200tys mieszkancow) to zapomnij - widzialem jedna taka nore za 99 tys porazka. A juz mam te swoje lata jak przedmowczyni i tez sam - we dwoje zawsze latwiej a tak se radz czlowieku - widze tylko jedno wyjscie - zagranica, zarobic na 3/4 chociaz i kupic. A kto wie, czy wogole bedzie mi sie chcialo wracac do Polski jak juz czlowiek troche pobedzie na zachodzie... A wy jak sobie ukladaliscie zycie? Pytam tych, co nie mieli od mamusi czy tatusia i musieli sami dac rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
w moim mieście kawalerka do remontu (nie generalnego) - 80 tyś Autorko, jeśli mama pomoże trochę finansowo- kupuj. Moszesz sobie poszukać jakiejś pracy dodatkowej, jeśli będzie ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkapjpa
bierz jak masz na oku kawalerkę za 70 tysi i się nie zastanawiaj a faceta jeszcze znajdziesz do 30 masz całe2 lata i w każdeej chwili ktos może się trafić a pani co ma narzeczonego niech się nie zdziwi jak za jakis czas zostanie singielką haha jakie ludzie durne są - naucz się dziecko że w zyciu nic nie jest pewne i na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgjfgjhkjkll
Rok po fakcie, a ci tu się jeszcze udzielają... głąby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfykb
Mając własne lokum łatwiej o partnera. Można kogoś zaprosić do siebie na kolację ze śniadaniem. Bez mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaa19
a ja widzialam w moim miescie male 2 pokojowe mieszkanko(39 m2) za 70 tys. mega okazja, mieszkanie do remontu ale i tak okzaja. jak sie nie mieszka w duzym miescie to mozna wychaczyc takie okzje i kupic male mieszkanko za 80 tys. moja kuzynka (tez samotna lsaka jak ty) kupila male 2-pokojowe mieszkanko za 90 tys i nie zaluje. kredyt wziela na 7 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkachna............
Bardzo ważne jest mieć coś własnego. Wtedy nawet jak małżeństwo kończy się rozwodem to nie zostaje się na lodzie, jest juz jakis manewr, jeśli wszystko OK to można wynajmować i mieć dodatkową kasę. Ani chwili bym się nie zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkachna............
Od razu możesz wynajmować mieszkać jeszcze trochę z matką a raty kredytu spłacać z wynajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roting56
o matko, alez ty dziewczyno od tego narzeczonego jestes pusta- idź może do noclegowni dla bezdomnych się pochwalić tymi wielkimi osiągnięciami, to ci ulży jeszcze bardziej. nawiasem mówiąc, to niektóre laski w twoim wieku maja miliony, rezydencje w Beverly Hills i międzynarodową karierę, a nie śmieszne zaoczne studia i jakiś "pasztet" za narzeczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyu...uuu
na pewno warto; poza tym może z czasem twoje dochody się poprawią:) zalety i wady posiadania kawalerki: http://www.zaradni.pl/porada/10537,jak_podjac_dobra_decyzje_czy_warto_kupic_kawalerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkukyyukii
Czy ty, głąbie, czytasz czasem te numerki po lewej stronie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurukurukukuku
nie dostaniesz kredytu, skoro masz najniższą krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 767uuuuy
kolejny głąb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×