Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cyklotymiczka

Najbardziej trwały lakier do paznokci??

Polecane posty

Gość gość
długo szukałam trwalego lakieru i niestety, ale nie znalazlam. Kupowalm te tansze,jak i drozsze i zawsze efekt był ten sam,odpryski po 2 dniach, nie mialam już sil. Zdecydowalam się na hybrydy, skompletowalam wszystkie niezbedne akcesoria (lampe, lakiery itd.) i powiem Wam, że teraz nie wiem,co to odprysk na paznokciu. Maluje raz na 3 tyg,co jest super komfortowe. Zdecydowalam się na firme semilac, już nigdy nie wroce do zwyklych lakierow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega super ekstra trwałe są lakiery hybrydowe od Sally Hansen , są mega wytrzymałe i długo nie odpryskują. Sama mam teraz nimi pomalowane paznokcie i nawet o długiego pisania po klawiaturze nie widać tego po paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś używałam Sally Hansen , jak jeszcze nie było jej w Polsce ale teraz już nie bawie sie w malowanie paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja maluje, owszem lubie czasem iść do kosmetyczki ale jednak jesli mam wybierac pomiedzy takim lakierem który sama mogę łatwo zmyc to wybieram własnie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miracle Gel jest swietny. Kupiłam tak dla przetestowania czerwony kolorek. Efekt zarówna na dłoniach i stopach rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze maja tak dużo ciekawych kolorków. Spokojnie dobierzesz sobie idealnie do nastroju, ubioru i innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to taka w 100% wygoda i swietne rozwiązanie własnie na wakacje. Jutro przyjrze sie w swojej drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najbardziej trwałym lakierem zdecydowanie jest hybryda, ja polecam lakiery semilac mi bardzo przypasowały ze względu na fajną pigmentację i blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością godny polecenia. I pewnie bedziecie miały tak samo jak ja ze jak bedziecie stosowac ten lakier to na długi czas odpuscicie kosmetyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolorek miętowy. Podoba mi sie naprawde bardzo i widze ze juz 3 dzień mija odkad pomalowałam i nic sie tak naprawde nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, jego trwałośc jest taka sama albo porównywalna do tej z salonu kosmetycznego. Ja też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta hybryda jest naprawde świetna. Mówie o lakierze Sally Hansen. Bo sama widze po sobie ze to najlepsze rozwiązanie na które postawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
o jakich konkretnie lakierach tej marki mowa? bo w sumie nie wiem do którego produktu się odnosicie w komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najtrwalsze lakiery ma jednak Sally Hansen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio czytałam dość dużo pozytywnych opinii o lakierach Sally Hansen, faktycznie są tak trwałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sally Hansen ma rewelacyjne lakiery, mi się utrzymują tak do tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepszym i najtrwalszym lakierem są semilaci- nigdy już nie wrócę do zwykłych lakierów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja go mam i bardzo sobie chwale. Na pewno jesli chodzi o trwałośc jest o niebo lepszy niż po prostu takie tradycyjne lakiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam lakiery Rimmel - 60 seconds. Kupiłam je bo bardzo szybko wysychają, ale okazało się że są też naprawde trwałe. Lakier zazwyczaj odpryskiwał mi po 1-2 dniach, a ten wytrzymuje nawet 6-7 (zależy co robię). Poza tym łatwo się nakłada i do wyboru są cudne kolory - idealne na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
dziewczyny, to chyba jest tak, że na każdej płytce inny lakier będzie się trzymać najlepiej :) ale grunt, że pojawiają się już takie z którymi można pojechać na urlop bez zabierania w walizę całego tego paznokciowego ekwipunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tutaj jesli chodzi już o budzet to kupno takiego lakieru jest najlepszym rozwiazaniem bo nie musze płacic za hybryde u kosmetyczki po 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię u kosmetyczki nową metodą tytanową (lakier w proszku i utwardzony, robiony 40 min bez lampy a wygląda jak hybryda), i NIC się z tym nie dzieje, nie ma szans odprysnąć bo to nie jest zwykły lakier. Odrosty można podmalować na taki sam kolor, ja mam zawsze czerwone. Miesiąc nic się nie dzieje, jedynie odrost widać ale to przy każdej metodzie. W zabieganym życiu nie wyobrażam sobie co kilka dni paznokci malować, a nigdy tak perfekcyjnie jak w salonie nie zrobisz. Od tego są takie usługi zeby korzystać. 80 zł i kilka tyg spokoju a wygladają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas oczywiscie liczy sie efekt i to zeby nie było drogo. Wiec jak same pomalujemy paznokcie, to jasne jest też to z lakier nam naprawde na długo wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie sposob sie z Wami nie zgodzic bo sa to faktycznie jedne z lepszych lakierów, a na pewno juz w 100% najtrwalsze. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najtrwalszy to był taki zwykły, najtańszy jakiś z drogerii, nie pamiętam firmy nawet, trzymał się długo bez odprysków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revlon jest dosc trwaly i Sally Hansen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×