Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cyklotymiczka

Najbardziej trwały lakier do paznokci??

Polecane posty

Gość gość
ja używam" More by Demi",-taki lakier z Oriflame,mega trwały,zwłaszcza z topcoatem,niestety firma już nie ma w regularnej sprzedaży ale zrobiłam sobie zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba własnei kazdej z nas zalezy teraz na tym zeby jednak trafić na najbardziej trwały lakier i taki ktory spokojnie utrzyma sie chociaz do 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie sie z Toba zgadzam. Ja bardzo lubie własnei taki żel na paznokciach, mnie sie wydaje ze wyglada on o wiele bardziej elegancko niz np. taki tradycyjny. No i wielki plus za to ze tak długo sie utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
zaintrygował mnie tez zestaw, tak sobie przeliczam na szybko że jeśli efekt będzie dobry to nawet opłacalne będzie kupowanie sobie koloru albo dwóch miesięcznie zamiast kosmetyczki, a za jakiś czas miałabym swoją własną gamę kolorystyczną i będę sobie robić paznokcie popijając herbę przy dobrym filmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam lakieru, który nie bedzie mi odpryskiwał po 2 dniach. Najtrwalszy jaki znalazlam do tej pory to Inglot, ale to max 3 dni i trzeba wszystko poprawiac. Dodam tylko, ze nie wykonuje jakis wyjatkowo ciazkich prac, jedynie pisanie na komputerze moze mi niszczyc lakier, ale pisze opuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sa jakies fajne kolorki takie wiosenne ? Ja ostatnio mam taką fazę na fiolety albo takie mietowe kolorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowamamba89
A próbowałaś miracle gel? U mnie trzyma się 8-10 dni. Wcześniej, żaden lakier mi tyle nie wytrzymywał na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka_33
Ja kupiłam wczoraj i pomalowałam paznokcie. O trwałości jeszcze nic nie mogę powiedzieć ale sama aplikacja bardzo przyjemna. Ogromny plus dla sally hansen za szeroki płaski pędzelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz nosze na paznokciach 10 dzień. I mam juz leciutki odrost, ale nic nie odpryskuje sie i wszystko super wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaszek_fistaszek
A masz problem ze zmyciem tego lakieru sally hansen? Bo zastanawia mnie czym go zmywać skoro trzyma się na paznokciach tak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie trzyma sie bez odpryskiwania do 10 dni. To zalezy co oczywiscie robie, a co do zmywania to tak - zmyjesz tradycyjnym lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba czegoś takiego własnie szukalam zeby tak długo mógł sie utrzymac na moich paznokciach. Jestem jak najbardziej za. I na pewno wypróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarina
ja jestem pod wrażeniem tego topu z miracle gel, niechcący zaczepiłam o schnący jeszcze paznokieć, a ten top wszystko wyrównał, byłam w szoku, o tym nie wspominają producenci a to jego ogromny atut, szczególnie dla takich niezdar jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie, czy w kazdej dobrej drogerii mogę kupic ten lakier ? Chetnie kupiłabym i sobie sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że wszędzie gdzie normalnie dystrybuowane były regularne lakiery sally hansen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, w sumie w kazdej dobrej drogerii one sa. Chyba coś mi tez dzisiaj mignęło w Rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Wami dziewczyny bo ja tez jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o taki własnei lakier a wielki plus za kolorki i za trwałośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad pamietam, uzywam lakierow miss sporty (lubie te kolory i cene) na to daje utwardzacz sally hansen w czerwonej butelce, ten z pędzelkiem nie w zakraplaczu! pod spod daje bezbarwny albo eveline :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki kolorek dziewczyny byście poleciły do biura tak na codzień ? Czy czerwień nie bedzie sie za bardzo rzucała w oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich odżywek do paznokci używacie? Ja też słyszałam że te lakiery Essie i Saly hansen są trwałe, muszę je koniecznie wypróbować... Do tego ważna jest też odżywka, żeby na co dzień wzmacniać paznokcie, zauważyłam że wtedy mniej mi odpryskują. Ja kupiłam taką magic nails cc 10 w 1 z bieledny i jak na razie jestem z niej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sratek z pustyn, a czym chcesz naspamować? bo jednego wpisu bez reklamy na tym forum nie masz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwały musi byc i do tego powinien tez pielegnowac paznokcie, a nie niszczyć jak nieraz to ma miejsce w przypadku hybrydy u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska79
chyba nie ma takich lakierów co by pielęgnowały paznokcie! Od tego są odżywki i olejki, ale co do trwałości to się zgodzę w 100% że miracle gel to najtrwalszy lakier jaki miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1979
Zoska zdecydowanie się z Tobą zgadzam! Nie ma lakierów, które by pielęgnowały płytkę. A co do miracle gel to się niedawno na niego przerzuciłam bo moje paznokcie po hybrydach u kosmetyczki wołały o pomstę do nieba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nie wydaje, żeby jakiś lakier pielęgnował płytkę paznokcia :D z moich obserwacji wynika, że albo ją niszczą - albo pozostawiają bez zmian :D jakoś zwykle im lakier tańszy, tym gorsze mam po nim paznokcie, częściej się odbarwiają, dlatego przerzuciłam się na troszkę wyższą półkę cenową. No ale ile osób tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama bardzo chetnie też srawdze jak dziala ten lakier. Teraz na wakacyjny urlop trzeba przyznać ze na pewno sie przyda coś co bedzie na paznokciach przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też tak sobie pomyślałam, że fajnie mogą sprawdzić się na urlopie np na stopach, kiedy zwykle nosimy odkryte buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×