Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka pokojowa

Palicie papierosy?

Polecane posty

Gość lampka pokojowa

Jestem ciekawa czy palicie (niepalący mogą wcale nie odpowiadać). Jeśli tak to od jakiego czasu i ile musicie na dzień (bądź tydzień/miesiąc jeśli mówimy o mniejszych ilościach). Ja palę od około roku, ale dopiero od jakiegoś miesiąca bardziej regularnie (wcześniej jedynie okazjonalnie), około paczka na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ************ciotka Klotka
ja o tej godzinie to trzecią paczkę zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
wcześniej uczyłam się ciągnięcia na sztywnych penisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
Kurcze no... - ja niby od 16, ale to był jeden, dwa papierosy na imprezie, dopiero teraz tak trochę więcej, ale przystopowałam już 2 razy na 3 miechy, więc jakąś kontrolę nad tym mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi nałóg
idzie mi ok paczki dziennie. pale od 15roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palę od okolo 7 lat, okolo 3/4 paczki zależy od dnia , w większosci dziennie jakoś pół paczki schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
Ja czytałam ,,Łatwy sposób na rzucenie palenia" (polecam), ale potem uznałam, ze się jeszcze za mało napaliłam w zyciu (no i w moim domu papierosy są na porządku dziennym, więc wkurzało mnie, że nie zapalę sobie) no i jakoś wróciłam w chwili słabości w sumie. Może rzucę na dobre jak się wyprowadzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
Jak ja nie mam kasy to nie kupuję, bo serio trochę szkoda, ale moja rodzina nie bieduję, więc praktycznie zawsze mam... :o Chociaż ja nie palę jak smok, a czasem to w sumie nie jem w szkole (nie celowo, tylko tak zwyczajnie nie chce mi się) i dlatego mam na fajki. Może serio przeczytaj tą książkę - Allen Carr ,,Łatwy sposób na rzucenie palenia". Nawet jak się nie chce rzucać to warta uwagi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliłam przez kilka lat, od listopada jestem "czysta". To moje drugie podejście do rzucania. Paliłam pół paczki dziennie, czasem mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
Ja akurat do listopada byłam "czysta" :P 17 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palę
A ja nie mogę zrozumieć co widzicie w tych papierosach. Też jako dzieciak spróbowałam i tyle. W szkole inni mnie namawiali i na namawianiu się skończyło. Przecież to jeden smród i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEsli chcesz rzucic pal stopniowo coraz mniej. Nie wierze w to ze ktos nalogowy rzuci z dnia na dzien:) Chyba ze sytuacja jest powazna to zdarzaja sie przypadki... No i trzeba zyc aktywnie zeby o tym nie myslec:) paleniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
Rho - to ile Ty miałaś lat jak pierwszy raz zaczęłaś? :P samrtfon - lepiej rzucić od razu, niż się rozdrabniać. Jak rzucasz stopniowo i palisz z dnia na dzień coraz mniej to każda fajka ma dla Ciebie większą wartość i trudniej się od nich uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palilam 5 lat, rzucilam 23 pazdziernika. Nie ciagnie mnie w ogole. W sumie to nawet nie mialam zamiaru rzucac palenia, lubilam to. Ale pewnego wieczora palilam papierosa i czulam, ze to jest moj ostatni. I do dzis tak jest ;) Ilekroc chcialam rzucic nie udawalo mi sie. Do dzisiaj nosze w torebce nieskonczona paczke, chyba w ten sposob oszukuje psychike, ze jak bede chciala to zapale ;p ale nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie palcie ,
teraz nie ma takiej roznuicy, ale kolo 40 tki jest absolutnie olbrzymia roznica midzy cera palczki a niepalaczki. Moja kolezanka wyglada jak babcia albo jak menel , pali od mlodosci jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
Kurcze no... - mam zamiar rzucić jak się wyprowadzę, bo nie wytrzymam w tym domu bez papierosów, bo codziennie je widzę, więc to trochę trudne. Ale jak palę okresowo to jest jakoś lepiej. Raz sobie popalę, raz już mi się nie chce, czasem tylko na imprezie i jakoś to leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
seesaw - niesamowite, gratuluję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampka pokojowa u mnie kiedyś też rodzice palili(ja wtedy jeszcze nie)po jakimś czasie starzy rzucili i ja zaczęłam,a teraz palę tylko ja i mój chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ! Sama jestem w szoku! Wczesniej gdy tylko padalo postanowienie 'NIE PALE' zaraz zaczynaly mi sie trzasc rece a moje mysli obsesyjnie krazyly wokol papierosow. Nie wiem co sie stalo, ze poki co mi sie udalo. Ale na poczattku chyba przez jakis szok zaczely mi sie lamac paznokcie, wlosy, cera sie popsula, chyba przez oczyszczanie organizmu. Teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
A wiecie, że ja czasem się przekupuję papierosami, że jak muszę coś zrobić, a mi się nie chce to po skończonej pracy pójdę sobie zapalić, a jak nie zrobię to nie. Czasem fajna motywacja :D chociaż takie dobre to to nie jest, bo nadaję fajkom jakąś ważną rangę nagrody, ale przynajmniej odwalę robotę, zamiast zostawić :P Kurcze no... - może rzucicie pewnego dnia razem :P seesaw - no właśnie coś w tym rzucaniu jest, że potem się zazdrości palaczom, że sobie palą i samemu się chce niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejzyj ten film
około 370zł miesięcznie rocznie 4440 zł tylko bogatych stać na palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka pokojowa
U mnie wychodzi 44zł na miesiąc. Jeden tydzień = jedna paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×