Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość tyle było przypadków kiedy coś
niepokojącego było na necie nikt nic z tym nie zrobił i potem stała się jakaś tragedia... nie zdziwię się jak niedługo usłyszymy o czymś takim w TV. jakoś powinno się jej pomóc, przecież to zachowanie nie jest normalne... mnie to trochę przerażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne nie maja podstawa by ja zatrzymywać, to ze ktoś siedzi prawie cały czas w domu i śpi przed laptopem jeszcze nie jest karane. Chociaż z drugiej strony ona pomawia policję więc jakiś artykuł by się znalazł. Chyba ze ma żółte papiery, wtedy traktują ja poblazliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wysilaj sie z mailami
ona nie zna angielskiego i pewnie wrzuci twoj list w jakis translator google i pewnie wyjda jej rownie glupoty jak to co ja przetlumaczylam na nasz jezyk. pewnie na koreanski wyjda jeszcze wieksze farmazony Wpisz tekst lub adres witryny albo przetłumacz dokument. Anuluj Tłumaczenie (angielski > polski) polski angielski niemiecki witam jestem Patrick oraz chce pomóc chce latać i wsparcie w tych trudnych czasach pisze poważnie Wiem, że policjant (Police P) romans i chce pomóc poważnie! proszę o odpowiedź verichip1 Im tęsknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak.... po prostu jej się chyba nudzi... bo jak by to była jakaś grubsza sprawa to już by było o tym głośno chociaż by w samej Korei czy skąd ona tam pochodzi .... ja spadam pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę, że mieliby ją zamknąć za to, że się nagrywa i siedzi w domu. Ale jeśli rzeczywiście miałaby czuć się w jakiś sposób zagrożona przez policję to raczej nijak ma się to do prawdy, bo gdyby chcieli coś od niej to bez problemu by ją zatrzymali i zrobili porządek z tym wszystkim. Albo jeśli ich się tak boi to dlaczego podchodzi na odległość 1 metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sądzę, że nie zna angielskiego przecież gdyby znała to starając dotrzeć się do większej liczby osób na świecie właśnie w tym języku dawałaby apele o pomoc. Pisała na blogu coś po angielsku czy te kartki na, których zamieszcza hasła też byłyby po angielsku. Nie mówiąc o odpowiedziach na e-maile. Gdzie widzi przecież, że to nie Koreańczycy do niej piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
,,powiem tak.... po prostu jej się chyba nudzi... bo jak by to była jakaś grubsza sprawa to już by było o tym głośno chociaż by w samej Korei czy skąd ona tam pochodzi" raczej nikt normalny z nudów nie siedzi caly czas prawie w mieszkaniu może ma jakąś depresje czy coś takiego normalny człowiek czułby potrzebe wyjść gdzieś , wyjechać czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
co innego jakby zyła sobie normalnie , nie było jej czasem przez dluzszy czas .a tak to nie może być normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak translator przetłumaczy np. tak: Cześć, jestem Patryk Wsparcie w trudnych dniach Chcieć cię przeleciec Pisze poważnie Wiem ze ty mieć z policjant romans Ja ci wyjąć vericzip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
a z powodu depresji czy innej choroby psychicznej to .. nie musiałoby byc od razu o niej głosno w korei bo sa oprocz niej tacy ludzie tylko ona sie nagrywa z ta roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam jedno jeśli nie zagraża sobie ani innym nawet jeśli jest chora psychicznie nie musi siedzieć w szpitalu i się leczyć to jej dobra wola. Pewnie polecą na mnie gromy. Jak wcześniej kiedy wielce zostałam objechana z powodu niskiej pensji, ale sama spędziłam w szpitalu psychiatrycznym jakiś czas. Tak teraz napiszecie, że to widać. Ale mnie to wali i tak nie znacie mojego prawdziwego nicka tutaj. I miałam na co dzień kontakt z osobami naprawdę chorymi i większość nie objawiała na zewnątrz choroby po prostu to wszystko kumuluje się w głowie i nie trzeba chodzić po ścianach i robić dziwnych min by być osobą psychicznie chorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korea Płd i wszystko jasne
w tym kraju wszystko jest możliwe, W Korei Północnej nigdy coś takiego nie miałoby miejsca, ludzie mają ładnie zorganizowany czas i nie mają czasu na takie bzdury a przede wszystkim nie mają demoralizującego internetu, który ryje ludziom psychikę. Biedna dziewczyna, że też się musiała na południu urodzić, podobno tam jest jeden z najwyższych współczynników samobójstw i depresji na świecie, innych chorób pewnie też, smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
W ciągu dnia zerkałam na Chipi jak przechodziłam koło kompa powiedzmy i ciągle spała. Teraz wstała i zniknęła a ja już śpiąca i bym musiała się położyć. Chyba sobie opuszczę te obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
o o o o o o o o o o o o o o o W ciągu dnia zerkałam na Chipi jak przechodziłam koło kompa powiedzmy i ciągle spała. Teraz wstała i zniknęła a ja już śpiąca i bym musiała się położyć. Chyba sobie opuszczę te obserwacje Kurwa ,jakie obserwacje???To jest zwykłe podglądanie!Podniecacie sie tym,czy jak? Jestescie żałosnymi,pełnymi chęci sensacji podgladaczami!Czekacie tylko na rozwój wydarzeń-a może ktoś wpadnie do niej i ja zgwałci,okradnie albo co lepsze-zabije :ONie pierdolcie mi ze sie przejmujecie losem tej dziewczyny.Jesteście żądni sensacji.Ja kurwa nie wiem jak można non stop siedzieć i gapić się na nią.Pewnie jesteście juz tak zapuszczeni,brudni jak ta cala Chipi czy jak jej tam :OUmyć się,przebrać,wyjść do ludzi a nie siedziec przed komp i czekac na rozwój wydarzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Mamba a tobie by się przydało trochę kultury i co z tego? Pomyśl o sobie swoim zachowaniu a potem dopiero oceniaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
A jak ja się zachowuje?To że od czasu do czasu sobie przeklnę jest niczym w porównaniu z Wasza chora żądzą podgladania drugiego człowieka. Napiszcie do TVN-u żeby nakrecili Big Brother-a bo czujecie niepohamowana chęć patrzenia na zycie drugiej osoby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
podgladacz chipi Ps. Ja już gromadze kartony, dziś pytałem w biedronce czy maja na zbyciu O Matko!Ile masz dziecko lat?15-16?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
To że sobie czasami przeklniesz to ok nic złego właściwie ale że obrażasz innych to już karygodne. No ale nie mnie ciebie wychowywać Podglądacz i jak z tymi kartonami ile już masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
o o o o o o o o o o o o o o o To że sobie czasami przeklniesz to ok nic złego właściwie ale że obrażasz innych to już karygodne. No ale nie mnie ciebie wychowywać Ja nikogo nie obrażam.Ja poprostu nazywam rzeczy po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
I co,teraz będziesz czekał ze a nóż widelec pokaże Tobie kawałek tyłeczka czy jak?Bo jezeli nie to nie rozumiem Twojej euforii z faktu ze wróciła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
ja jej nie widzę Mamba czasami warto ugryźć się w język, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
A może zamiast mnie pouczać wytłumacz mi po jakiego gwinta patrzysz na jakąś brudaskę z Koreii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×