Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość dwdqdqdqddd
czemu ona sobie tak marnuje życie ? nie rozumiem tego.. albo jest chora psychicznie i tak wegetuje ,albo zarabia na tym niezłą kasę ,ze ja ogląda tyle osób ,a za jakiś czas jak nazbiera dość kasy zacznie normalnie życ moim zdaniem było tak ,ze na poczatku z nudów albo dla zabawy podłączyla kamery i wymisliła ta historie . kiedy zyskała rozgłos ,którego sie pewnie nie spodziewała postanowiła ( może z czyjąś pomocą) zarobić na tym kasę i tak zarabia korzystając na sławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj to nie x factory slawy nie zrobi....az takiej nie wiem jak jest w innych krajach wiem ze polakow troche ja oglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
bo wiecie to by było dziwne nie wykorzystać takiego rozgłosu jeśli jest na tyle świadoma co może dzieki temu zyskać to napewno to wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
z tego co slyszałam to nie tylko polaków może zarabiać na tym ile osób wejdzie na strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
w każdym razie z tym skorumpowanym policjantem i czipem to dla mnie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
O wstała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Po 12 godzinach snu nie musi siusiu iść tylko do kompa od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma bloga i ma e-maila nawet, który znamy. Hm zarabiać na wejściach? dziś jej bloga odwiedziło 130 osób czy to tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być silna psychicznie, skoro praktycznie całe dnie do nikogo się nie odzywa, cieżko jest milczeć tak długo, pomijając krótkie wyjścia po zakupy, które jeśli robi w samoobslugowym to tez się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
ja mysle ,ze właśnie nie jest silna psychicznie bo normalny człowiek by tego nie wytrzymał tak życ w zupelnej samotności jak w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
wiec jest albo chora ,albo bardzo zdeterminowana dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
a ona spi w ubraniu tak normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli nie była to przez ciągłą manię, uciekanie przed tym prześladowcą, pilnowanie kamerek, nagrywanie, pisanie ciągle tego samego na blogu od kilku lat, a także samotność i tego, że właśnie nie ma do kogo otworzyć ust sprawiło, że na pewno ześwirowała i nie jest normalna. Każdy by w takich warunkach chyba zwariował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
zbiera je bo chce zasłaniać twarz moim zdaniem jak najczesciej sie da tyle ,ze nie zawsze jej to sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
przez kuchnie gdzies uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona śpi w ubraniu w sumie nie wiem czy istnieje dla niej noc i dzień. I tak praktycznie ciągle śpi, nosa nie wychyla dalej niż swój komputer. Więc pewnie jej wisi czy jest w piżamie czy ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdqdqdqddd
w ogóle niezle sie zapusciła..ma tam straszny bajzel śpi w ubraniu , nie wiem jak czesto sie myje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×