Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość jadwinia22223
Jutro lecę do Seulu(będę pojutrze) i o ile zawsze jakoś mnie przerażał to teraz jeszcze bardziej... :/ W nocy śnił mi się koszmar o dręczonej Koreance... Na kogoś jeszcze ma to taki wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Jadwinia to odnajdz nasza Chipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsggsgddgd
no i co dalej spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkowa mysiulka
ok ludzie czytam i czytam. Znalazłam kilka numerów gg z tegoż tam miasta gdzie nasza gwiazda sobie mieszka. być może jest to polak który faktycznie tam mieszka. kto chętny do niego napisać? ją tego nie zrobię gdyż nie mam takowej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsggsgddgd
no czemu ona ciaglle spi?? ja specjalnie czekam az wstane juz 8:16!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena**********
czy nie sądzisz ze najście jakiegoś Polaka może zburzyć jej spokój ...pomyśli ze to ktoś od copa. jeśli chcesz pisz gdzieś do oficjalnej instytucji by zainteresowali się problememnp. ambasada a nie nasyłaj ludzi obcych na nią ...u chorego psychicznie rózne mogą być reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliimmaa
a moze akurat ta osoba sie zainteresuje jej sprawa i cos zaczna dzialac!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena**********
+82-2-3674-5708 na 4chanie dali nr tel z lini od internetu która używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol oooo lol
22:55 [zgłoś do usunięcia] dorsn 4 kamera jest w toalecie wiec silą rzeczy dostep płatny :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliimmaa
a swoja droga jak ona to robi ze te kartony jeszcze jej sie nie powywracaly, a w drzwiach jest jakies okno? czy to kartony sie odbijaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicSięNieZmieniMimoTo
budzi się powoli ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkowa mysiulka
chodzi o to aby dowiedzieć się czy w samym seulu jest to naglosnione i jak oni to widzą i w ogóle. nikt nie mówi o tym aby od razu do niej biegł droga kolezanko. niestety nie mam stuprocentowej pewności czy tylko tak napisał czy faktycznie tam mieszka. ale spróbować możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena**********
z tego co sie dowiedziałam to znana jest ta historia , ale traktują to jako wyczyny osoby psychicznej nieszkodliwej.jak by w PL jakiś szaleniec zrobił sobie studio tv z chałupie i nadawał ...to przecież też nikt nie bedzie interwiniował bo niczyje dobro nie jest zagrożone ..ps a ile ludzi na zajęcie i rozrywkę to wciąga gorzej niż film sensacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkowa mysiulka
nie wiem czy ktoś podawał już wcześniej, ale może tam coś można naskrobac? www.seul.polemb.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m ysiulki
a co ma byc nagłosnone? jakas bieda jej sie dzieje?Wiesz ilu ludzi ma gorzej? Ilu jest bezdomnych chorych psychicznie, ilu głodujących, tych, którzy doświadczają przemocy... Czemu tym nie chcesz pomóc. Przyczepili się Koreanki jak rzep psiego ogona. Może zobacz czy Twój sasiad ma co żreć, czemu nie wychodzi staruszka z domu,odwiedź chorego psychicznie z sąsiedztwa... No, tak, nie zrobisz tego, bo wstyd, lepiej pisac głupoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż[bez logowania]
W kapeluszu z wielkim rondem i pawim piórem za otokiem nago w kabaretkach z parasolką przy dźwiękach kawałka Umbrella w wykonaniu The Baseballs[to wykonanie przypadło mi do gustu najbardziej]tańczę jak szalony twista wymachując swym przyrodzeniem niczym wiatrak na przemian z rzeczoną parasolką :classic_cool:i śpiewając przy tym: "Because when the sun shines, we'll shine together Told you I'll be here forever Said I'll always be your friend Took an oath, I'ma stick it out to the end Now that it's raining more than ever Know that we'll still have each other You can stand under my umbrella You can stand under my umbrella (Ella ella, ay ay ay) Under my umbrella (Ella ella, ay ay ay) Under my umbrella (Ella ella, ay ay ay) Under my umbrella (Ella ella, ay ay ay ay, ay ay)":classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do m ysiulki
Weź się zastanów, skąd wiesz, że ona nie jest prześladowana, dręczona i zostawiona bez pomocy? Daj dowód, że tak nie jest. Bo jak na razie mi się to wydaję całkiem możliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkowa mysiulka
racja pisz coś do kogoś kogo kompletnie nie znasz. tak się składa mój drogi/ moja droga iż wiele z wymienionych przez Ciebie rzeczy zrobiłam. Tak się składa że jestem psychologiem który pracuje również w hospicjum, więc uwierz że nie masz się o co przyczepić. ta dziewczyna nawet jeśli jest chora to zagraża samej sobie. no chyba że nie zwrocilas/ es uwagi na to jak egzustuje. a możliwości napisania nie mam gdyż zwyczajnie nie korzystam z komunikatora gady gadu. wszystko w tym temacie:) dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek z Wiechucic[NY]
Hej czy ktoś mi może napisać jak to tam jest z tymi płatnościami za usługę premium i podgląd na ubikacje chipi bo nie wiem czy to przelewem walnąć czy może przez jaki paj pal czy co.Ja kompletnie nie kumam koreańskiego.Nie wiem.Te znaki co ona tam pisze to instrukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastkowa mysiulka
zacytuj mi proszę gdzie napisałam że jej nie wierzę? oczywiście w takiej sytuacji zamiast coś robić siedzmy i ją oglądajmy. braawo gratuluje podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookie mon_sterr
Ciastkowa Mysiulko a co sądzisz jako specjalista o wpisie?: 00:37 [zgłoś do usunięcia] Anioł Stróż[bez logowania] Proszę o fachową opinię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiwer
od sierpnia panne oglądają ludzie i jakoś nikt nie widzaił by ją ktoą atakował czy gnębił niby tak chcesz pomóc a innym każesz pisać z sama tego nie zrobisz pisz do ambasady oficjalnego maila ze zaniepokojona jesteś losem verichip podpisz się i czekaj na info a nie każ nam szukać na gg jakiegos Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zajmijcie się
pomocą ludziom w Polsce. Wariatów u też nie brakuje, dręczonych tak samo, gwałconych równie dużo, a i takich co zyją na skraju nędzy. Za blisko? Za dużo zachodu? No tak, trzeba by odejść od komputera i realnie pomóc a nie pisać pisać pisać i oglądać kamerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habidmlokf
juzek trzeba mieć karte kredytową platynową golden sachman by korzystać z 4 kamery zainstalowanej w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBASADA TU NIE POMOŻE
TA DZIEWCZYNA JEST PRZEŚLADOWANA PRZEZ TAJNE SŁUŻBY USA W ZMOWIE Z RZĄDEM KOREI POŁUDNIOWEJ BO ROBIĄ TESTY JAK PODPORZĄDKOWYWAĆ SOBIE LUDZI. TEJ BIEDNEJ DZIEWCZYNIE MOGĄ POMÓC TYLKO BRACIA Z KOREI PÓŁNOCNEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×