Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość rena**********
ja mieszkam w Londynie , w firmie mamy 3 osoby korańskiego pochodzenia które są fluent w tym języku, próbowały to przetłumaczyć...ale tego się nie da w 100% przełożyć bo tam sa wyrazy czy zwroty których nie ma w języku.czytając jej plakaty z pokoju , stwierdzili ze ona albo nie pokończyła żadnych szkół albo specjalnie robi takie zmyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się oprzeć.. " kiedy zdaje sobie sprawę, że na 22:15 jej zegar po prostu przestaje. Ale potem, 22:30 działa ponownie. Mówi, że kiedy zegar zatrzymuje się, oznacza to, P Zabawa z kamerą. Mówi, że P jest odcięcie serwera internetowego, jeśli aparat nagle przestaje działać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sshfkdsjfsf
ona wyjdzie z waszego monitora jak w ringu nie patrzcie na nią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUuuu
To neta zamula, a nie przerywa kamerke.... odśwież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Te stopy (ogladalam na jej blogu, gdzie ma wiele zdjęć swoich stop) to są stopy cukrzycowe czyli zaawansowana cukrzyca, a te stopy, to sa powazne jej powikłania. Teraz ktos umiescil zdjecie dloni, jesli sa to jej, to dlonie zaatakowane sa martwica (tez z powodu nieleczonej cukrzycy) I teraz spojrzcie, ona pije taki zaielony wciaz plyn, a do domu przynosi zgrzewki wody mineralnej, czyli cos zielonego w tej wodzie rozpuszcza. Ja przypuszczam, ze to jest jakis znieczulajacy lek. To schorzenie, ta stopa cukrzycowa jest niesamowicie bolesna, a na blogu w jednym wpisie napisala, ze musi brac ciagle lekarstwo zeby pisac. Te spiaczki, to tez tlumaczylaby to ta cukrzyca. Nie wiem, tak ja mysle, ale gdzies pozniej w necie przeczytalam, ze ktos tez to okreslil jako stopa cukrzycowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi nic nie zamula to są jej słowa, że to on steruje tymi kamerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena**********
z tymi nogami to mi się nie chce wierzyć że to zdjęcia jej nóg. bo ona chodzi normalnie nie kuleje .byłoby widac jej problemy z nogami.a co do rąk to nie widzę zadnych zaczernień na jej palcach.równie dobrze mogą to być sciągnięte z neta zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena**********
na 4chan ten temat był aktualny w SIERPNIUzeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUuuu
teraz śpi jak zabita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ten temat, ale może powstał nowy wątek. Jakiś bo to widze, że jest archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakk
ona zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozliwe ze te zdjecia sfejkowali na chanie, albo byly stare i sie wygoily, tzn rece juz bardziej zalatuja mi fejkiem,bo sama by ich nie wyleczyla gdyby byly w takim stanie. Musialabym posiedziec dluzej na tym 4chanie bo nie orientuje sie tam za bardzo,ale szczerze mwoiac az tak mnie to nie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te chip chan ty nie cygan
bo ja wyslalam linka do tych zdjec z policja i stopami a sobie to przypisujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komitet powitalny kafetełe
żyje tyle,że śpi w dziwnych pozycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUuuu
diana a nie da sie przez google tłumacz przepuscic? jakos sie to robilo, ze wklejalo sie linka do stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
to jest jej adres Yonhee-dong-dong, 48-2 2 razy na różnych blogach taki podala, nie wiem jednak czy jest aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te chip chan ty nie cygan bo ja wyslalam linka do tych zdjec z policja i stopami a sobie to przypisujesz!!! Nie widzialam wczesniej zdjec tych akurat stop,ktore wkleilam. tego zdjecia z policjantem tez nie. Zreszta kto zwraca na to uwage? :O Prosze bardzo,moze to byc twoje, fejkowe, odkrycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena**********
>found her on webcam thread >thought she was dead >not dead, sleeping >sleeping for long periods of time without moving and in very uncomfortable positions >try to find out what signs say >something about not losing consciousness from 7-10 because of a police name "P", something about not being tricked, and something about stuff happening in the morning. >find blog, talks about some officer stalking her and putting a chip in her ankle. Extremely paranoid but extremely interesting. >feel sad, very sad story. >we're trying to see if there is any chance we can help her, or at least pass on the message that we hope it works out for her. to jest wszystko co odkrywca tej chip napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ręce nie wydaje mi się by były jej. Ona jest drobna, a to mi wygląda na męskie dłonie. Po za tym ona miała głównie problemy ze stopami nie zamieszczała na blogu i nie mówiła o problemach z dłońmi, rzuciłyby się w oczy takie zdjęcia, były same stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUuuu
ciekawe czy o 8 jej czasu wstanie a wyjdzie z domu o 8.10 no i czy znowu rozciagnie ten sznurek czerwony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×