Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość AMBASADA TU NIE POMOŻE
CHWAŁA KOREI PÓŁNOCNEJ! TAM OBYWATELE SĄ POD DOBRĄ OPIEKĄ I NIKT ICH NIE DRĘCZY, NIE WIĘZI Z LAPTOPEM, NIE MA PRZESTĘPCZOŚCI! TO CO SIĘ DZIEJE Z TĄ DZIEWCZYNĄ BYĆ MOŻE JEST JUŻ ZNAKIEM ŻE SEUL NIEDŁUGO ZOSTANIE WYZWOLONY! BRACIA Z PÓŁNOCY NIE POZWOLĄ PRZECIEŻ AMERYKANOM DRĘCZYĆ BRACI Z POŁUDNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Widzę popularność Chipi spada. Od wczoraj mało stron nadrukowaliście. Ja właśnie posprzątałam mieszkanie i mi przykro, że ona ma taki bałagan. Też bym jej posprzątała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też widzę, że spada...
ej ludzie to była chwilowa ciekawość czy chcecie jej pomóc? nie zostawiajmy tej sprawy, wprawdzie nie wiem co możemy zrobić no ale ona nie powinna żyć w takiej patologii szczególnie jeśli ktoś ją do tego zmusza a to mi się wydaje wielce prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jakoś się da
czy Wy chcielibyście być pozostawieni sami sobie w takiej sytuacji? (zakładając, że ów dręczyciel istnieje a nie możemy tego wykluczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona pod pechową gwiazdą
cos chlala teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona pisała co jej się stało, ale czego właściwie od ludzi chce tego nie raczyła napisać. Mimo, że wiedziała, że interesują się nią bezpośrednio, bo maile dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udjghkhgk
Może by napisać do ambasady jednak? przecież za to nie zabiją a może to coś pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁEM NA KOMISARIACIE POLICJI
Opowiedziałem wszystko co wiem o Chipi: o chipach, o Policjancie co chce przejąc majątek, o sterowaniu, o tym, że nie ma wolnej woli i za pewne jest dręczona. Policjanci spisali to wszystko dokładnie, a ja to oczywiście podpisałem. Kazali mi poczekać jeszcze chwilkę w celu dopełnienia procedur. Jak przyszli, powiedzieli, ze już wszystko w porządku z Chipi, jest uratowana, a chipów już ona nie ma. Ucieszyłem się i ciężar spał mi z serca, a Policjant zaproponował mi szersze omówienie problemu w innym budynku. Wskazali mi pojazd, którym zostałem dowieziony do białego budynku z zakratowanymi oknami. Bił od niego taki jakiś blask i spokój. Weszliśmy tam, a mnie umieszczona w specjalnym pokoju bez klamek. Dostałem zaraz też zastrzyk radości. Miałem rozmowę ze swoim aniołem stróżem. Czuję, że wszystko zrozumiałem, Wszechświat przestał być wielką zagadką, jestem wielki, jam wasz Pan i Władca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Byłem na komisariacie policji -- a w tym ładnym budynku kamerek nie ma? Pokaż no się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc co
chcecie tę sprawę olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666;kdkky
Dajcie sprawe na tvn24 kontakt i ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu nie jestem zeby jej pomoc, tylko z ciekawqosci, jak niby mialabym jej pomoc? Wszyscy krzykacze, "zrobcie to, zrobcie tamto, zgloscie tu i tam" - sami byscie to zrobili a nie "ktos" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikxxxx
feliksie mam Ci to napisać- temat mi jaknajbardziej pasi ale ty mi nie pasisz. Spierdlac to mzoesz ty smoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
Podglada ją ktoś w nocy ? ona tak cały czas siedzi albo śpi ? wiem ze koło 18 zwykle gdzies wyłazi i co tyle rozrywki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
noo 18, 19 wychdzi. A moze ona ma jakies posiłki gdzies o tej porze zagwarantowane o dlatego mniej wiej o tym samym czasie gdzies łazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dałam sprawę na TVN 24
są bardzo zainteresowani. Z chęcią nakręcą o tym reportaż. Ucieszyli się, że pomoc niosą nasi rodacy. Dzwońcie 22 324 24 24 powiedzcie, że dzwonicie w spr. pomocy Koreance i opiszcie historię. Ci, którzy tu się udzielali najwięcej niech dzwonią pierwsi. To będzie hit. Obejrzy was kilka milionów osób w Polsce i kto wie ile w Korei, również wasze rodziny, znajomi, sąsiedzi. Niech wiedzą, że czynienie dobra nie jest wam obce. Niech zobaczą ile w was pokładów dobroci i sprzeciwu przeciwko dziejącemu się złu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luocolor
pierdolllce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×