Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość blablbalablbalblbalbalablablab
zielonooka kasia, ja na fejsie chce znalesc kogos z jej miasta i w tlanslatorze zapytac o nia, moze oni w kraju maja juz wyjasnione ze np jest chora czy cos;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Super zawsze to cos. Inni widze znieczulica, czyli w sumie nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Ona sama pisała, że już była w psychiatryku. Dobrze by było jakby ją wzięli do tego szpitala. Schoizofrenik na lekach normalnie funkcjonuje, już nie wspomnę o tym, że prawdopodobnie ma cukrzycę, a te jej giry to jej amputują jak tak dalej pójdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Podajcie mi do niej maila tak w ogóle. Macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
I adres bym prosiła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
boże co z was za ludzie bez serca! osoba cierpi, jest nękana, żyje w napięciu, w czterech ścianach, nie może spać ani jeść a wy nic. Co za znieczulica. Pewnie dlatego, że ona jest żółtkiem, a wy przecież żółtków i masonów nie lubicie nie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
A słuchajcie, kiedyś jak gdzieś trafiłam na jej adres i sobie go w google maps wrzuciłam, pokazało mi, że to jest szpital. Ale zdjęciach jej domu z zewnątrz nie wygląda to na szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
i żydów, a to są jakby bądź nie bądź jacyś tam ludzie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
w sumie to mi bardziej wygląda na lichy komisariat policji niż ten szpital. Stawiam na to, że ona przebywa w areszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Czyli przeczytalam rozważania ze 127 strony i wg mnie eksperyment byłby możliwy, ale sa pewne rzeczy, którym nie poddalby sie zdrowy czlowiek, bo zwyczajnie nie dalby rady np. spanie w niewygodnych pozach. Nie raz na tydzien, ale codziennie. Swiadczy to raczej o schizofrenii. Nikt tez zdrowy nie wytrzymalby tylu juz lat prowadzac tak malo ekspresyjne zycie. Nie wiem wg mnie to jest najbardziej spiskowa teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Podszywaczu daj sobie spokoj co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat spania w dziwnych pozach to powiem ci jedno ...azjaci spią w dziwnych pozach albo na ziemi .Kiedys byłam miesiąc w Tajlandii...nawet nie umiesz sobie wyobrażić w jakich pozycjach spali nawet ćwicząc yogę w pozycji lotosu.Kto nie widział tego pewnie nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a areszcie buhaha?
A to w areszcie dają osobne kawalerki, laptopa, telefon i wychodne raz dziennie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
z tym że Tajlandia jest w Europie, a my piszemy o Korei czyli Australii. To inne kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Ale rozumiem, ze jesli ktos zasnal gdzies poza domem, to ok, ale chyba nie widywalas azjatow w ich sypialniach, no chyba, ze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba
a więc. wasza tamagothi jest osoba chorą na schizofrenię. leczyła się ale nie dobrowolnie, umieściła ją w ośrodku siostra, która teraz opiekuje się dziećmi. wasza chipi jednak upierajac się przy tym że nie jest chora ze szpitala sobie poszła. lekarze nie mogli jej siłą zatrzymać. i tutaj pojawia się ta zła skorumpowana policja która założyła jej nie chip a opaske. nasza bohaterka opaske zerwała. więc policja chcąc mieć oko na chipi zainstalowala w domu kamery. siostra opiekuje się dziecmi bo chipi nie jest do tego zdolna. pieniądze czyli cały ten spadek otrzymała ona i siostra chipi nie jest w stanie gospodarować pieniędzmi więc dostaną je dzieci. siostra nie jest w stanie jej pomóc jak i inni gdyż chipi jest osoba dorosła i nikt nie może jej ubezwlasnowolnic. dodam że mąż chipi był policjantem. oraz że w korei nie jest to tak rozglosnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablabla
to jest całkiem inna półkula i kraj zaawansowany przemysłowo, więc mogą być takie areszty albo np. tylko jeden areszt, gdzie sprawdzają działanie chipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
A skąd wiesz, że miała dzieci i tak dalej, że siostra je wzięła i że jej mąż był policjantem? I że nie jest nagłośnione? Pytam z ciekawości. :)(PS. to i areszcie to był podszyw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k67k8
sylaba - dlugo nad tą bajeczką myślałąś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Znowu wyżej podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba
95% koreańczyków nie ma bladego pojęcia o chipi. siostra do chipi nie przychodzi ponieważ ta na jej widok zachowuje się niepoczytalnie sądząc że siostra też jest skorumpowana i dlatego zabrała jej dzieci. policja cały czas nadzoruje chipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Sylaba skąd wiesz to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k67k8
myslę, że raczej to jest taki specyficzny areszt. W monitorze kompa raz widziałam cos na wzór Policjanta, wiecie: niebieska czapka i buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBASADA TU NIE POMOŻE
W TAMTYM KRAJU, W KOREI POŁUDNIOWEJ PANUJE BEZPRAWIE I PRZESTĘPCZOŚĆ, TAM TAKIE DRĘCZENIE LUDZI JEST NA PORZĄDKU DZIENNYM, TRZEBA WYRZUCIĆ STAMTĄD ŚMIERDZĄCE JANKESKIE ŚWINIE! TO PRZEZ NICH TA DZIEWCZYNA CIERPI! ONI NISZCZĄ TEN KRAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba
a 98% Koreańczyków wierzy w reinkarnacje. Wniosek nasuwa się więc jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedwed
a gdzie Aniol i Podgladacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba
k67k8 słuchaj mam w dupie czy mi wierzysz czy też nie. napisałam ti co wiem od znajomego. jak dla mnie możesz snuć teorię spiskowe do ubranej śmierci diana11 w domu umieściła ją siostra. mieszkanie i media opłaca jej siostra. wszystkim zajmuje się siostra, która też ją,nadzoruje poprzez kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac ten temat opanowali podszywacze i śmalazary tylko czekajace aby zniszczyć ten temat ;) Kogoś bardzo boli że kafe nie żyję kafeteryjnymi cipami typu oferma czy jennifer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×