Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość do zielonooka kasia
czy Ty przypadkiem nie miałaś zaraz po urodzeniu kontaktu ze ścianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu czy tam? Tzn? skoro takie masz szerokie pole manewru to działaj. Zamiast pisać co można zrobić to to zrób, a potem pochwal się efektem. Bo tak gadać co można, gdzie napisać to sobie można do usranej śmierci. Jedno drugiego wyręcza. Ja powiedziałam jasno nic nie zrobię, ale cała reszta może no to zobaczymy co zdziałacie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Jeszcze jedno - hilnini Pewnie, że nie. Ale jakiej ona pomocy potrzebuje wiesz? Bo ja nie. Ona gdyby wiedziala jakiej pomocy oczekuje, to sama by o nia zaczela zabiegac i sama by sobie w konsekwencji pomogla. Ona wie jedno - jest dreczona, jest jej źle, boi sie i nie chce tego wszystkiego. Wini o ten stan policje i dlatego tez wysyla jednego maila z informacja o jej zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakiej wy Policji gadacie? kto chce iść na Policję to zgłaszać to go uświadomie że ściganiem przestępstwa zajmuje się policja tego kraju na tereniu którego popełniono przestępstwo(co to ma wspólnego z PL???) ,czy wy jesteście jakimiś świadkami w sprawie ,czy ktoś z was coś widział co nosi znamiona przestępstwa w kwestii naszej chipi?????????? wiecie co dziś ucięłam sobie pogawętkę z moim takim znajomym , który pracuje w służbach specjalnych i wyśmiała mnie gdy mu zasugerowałam że może w Korei nie wiedzą o jej przypadku.Nie dość ze wiedzą to jeszcze stale monitoruja jesli byłaby to osoba powiązana z jakimiś urzednikami , urzedami . jego znaniem dziewczyna jest chora na paranoje lub schizofrenie i to są jej tak zwane idea fixe. jedyne co jej można pomóc to wrócić do szpitala i by zacząła leczyć się , ale to już jej wybór i nikt ją do tego nie zmusi. a wy pomagalscy jak chcecie pomagać to nie ludziom których nie znacie których opowieści nie możecie zweryfikować a tym obok was którzy naprawdę potrzebują pomocy a codziennie przechodzicie obok nich niewzruszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Nic mi na ten temat nie wiadomo odnosnie tej sciany. Myslisz, ze dla jednej osoby to jest male wyzwanie, nie, dlatego od jakiegos czasu probuje, ale nie tylko ja piszacych tu ludzi zmobilizowac, abysmy wspolnymi silami zrobili cokolwiek. Ty np. mialas zapytac tate tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
no dobrze, skoro nie pomożecie dziewczynie, to wiedzcie, że ja takiego waszego zachowania nie będę tolerować, zaszczuję was jak psa, zbluzgam z błotem i pomyjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
Czy ona śpi w takiej dziwnej pozycji na siedząco z głową w dół ??Czy to zdjecie w kamerze ? Kurcze jesli tak śpi to powaznie to jest dziwne. Co do waszej dyskusji,to ja przestałam ją oglądać, bo po prostu to nie ma sensu, nie pomoge jej, bo nie ma jak i nie wiem jakiej pomocy ona potrzebuje, a nawet gdybym wiedziała to co ... Korea daleko,bariera językowa do tego.Nic nie zrobię, a takie podglądanie to strata czasu i rzeczywiście jest bez sensu. Pozdrawiam stałych podglądaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
No i o to chodzi zeby Chipi stamtad wyciagneli. Taki przyklad jakby czlowiek ze zlamanymi konczynami nadawal z domu podobnie jak Chipi o nic nie proszac a jedynie pokazywal jak umiera z glodu, to tez bys cie stwierdzili, ze nie chce pomocy, wiec ok?? No Chipi jesli jest chora nie zdaje sobie sprawy, ze potrzebuje pomocy lekarzy i jeszcze troche a ona sie tam zwyczajnie wykonczy. Jak sie bedziecie czuli jak ktoregos dnia juz sie nie obudzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Podszywaczom dziekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak już tak bardzo chcecie coś zrobić w sprawie to ja wam podpowiem bo w prawie to ja od zawsze siedze. Pisanie przez was listów na policję czy do ambasady nic nie da.Wy nie jesteście strona sprawy i wasze pisma zostaną bez odp.jedyne co możnaby zrobić to skontaktować się z amnesty international badz z Fubdacją helsińską w Polsce i prosić ich o skierowanie zapytania do rządu Korei w jej sprawie.Gdy Międzynarodowa instytucja się zgłosi do rządu z zapytaniem wówczas jest cień szansy że oficjalną dostanie odp na wspomniany temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
do habidmlokf- nie mów mi gdzie mam pisać, tak to możesz do swojej matki mówić, a nie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Dobrze pisze tego maila, pomóżcie mi go ułożyc. Wyslemy i zobaczymy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Podszywie zajmij sie odrabianiem lekcji ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja się do ciebie personalnie zwróciłam i powiedziałam pisz! rozumienie tekstu to zasami sprawa nie do przejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
habidmlokf to jest podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Ojejku wiem, ze nie do mnie konkretnie, ale ja moge napisac wiec sie zglaszam, sa inni chcetni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cię bardzo prosze przestań mnie oskarżac o rzaeczy które nie zrobiłam. zastrzez sobie nika i bedzie po problemie .a nie jakieś aluzje do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka kasia to bezcelowe bo i tak nie przeczyta juz wiele osob wyslalo i wysle ci standardowego emaila z porywaczem albo nic:) trzeba czekac na rozwoj wydarzen mimo ze mnie to zaczyna juz nudzic:) mimo ze jestem wielkim fanem Chipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba
czesc i czołem tepacy. tak się składa ze mam znajomego który mieszka w seul:) żal mi was. siedzicie i kminicie teorię spiskowe, a tymczasem prawda jest zupełnie oczywista. możecie spokojnie wracać do normalnego życia. kończymy już ta szopkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Aniol ja nie chcialam pisac do niej tylko do Fundacji Helsińskiej w Polsce jak podpowoiedziala kolezanka wyzej. Ona ta fundacja zajmuje sie Prawami czlowieka, wiec byc moze to jest dobry trop. Ale widze, ze ktos juz ma rozwiazanie zagadki Chipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba
ano ma. i Wy mielibyscie też już dawno gdybyście posluchali kilku mądrych tu ludzi. ale co ją tam będę jak wy i tak macie najebane w tych głowach i dalej będziecie sleczec przed monitorem i oglądać waszą koreanke. o losie co się z tymi ludźmi dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedno pytanie jakie prawa człowieka w przypadku chipi zostały złamane i przez kogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Prawo czlowieka do leczenia. Wszyscy jak widac ja opuscili, a chyba ma jakas rodzine i oni z kolei maja jakies wb niej zobowiazanie. Nie mozna porzucic czlowieka jak psa, zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba
tobie jako pierwszej mogę pogratulować bezmozga analfabetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz że ona sama nie odmówiła leczenia...(podwarunkiem ze ona jest chora!) przeczytaj na 127 stronie rozważania ...moim zdaniem tak jest rozwiązanie tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×