Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Zuzka dajesz po jajach równo. Myślałam że troszkę mądrzejsza jesteś a tu takie rozczarowanie. Przecież zachowujesz się jak rozwydrzona małolata wywodząca się z patologicznej rodziny. Nie wiem nie wyszumiałaś się za młodu a teraz sobie odbijasz ? to ciulowe miejsce wybrałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przy okazji
Przecież nie wiedziałam dlatego pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przy okazji
Jakoś nigdy nie przyglądałam się temu co jest napisane przy tematach. A nawiązując do Chipi to mam wrażenie, że to będzie trwało bez końca. Szczerze mówiąc myślałam, że znudzi jej się po tygodniu, ale jak przeczytałam, że to trwa od 2008 roku to zrobiłam wielkie oczy i ręce mi opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Widzę, że już się tylko kłócicie a o Chipi nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biz44dive
chanka nie przesadzaj za bardzo z tymi ocenami Zuzanny.Co wspólnego ma jej zachowanie z "patologią"?Raz brzydki wyraz napisał i cześć.Myśli inaczej niż wy i już chcesz ja w ten sposób weryfikować?Zastanów się.To bez sensu głębszego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biz44dive
*-napisała-miało być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ale mi pojechałaś,nie ma co :(Napisałam ze mam 34 lata i rownie dobrze moge mieć 43,25,41,63....itd,itd. To Ty kochana masz stelepany mózg bo wierzysz we wszystko co ktos tu napisze ;) To teraz uwaga-właśnie przeszedł pod moim oknem dinozaur!Nie znam sie za bardzo na ich nazwach ale chyba to był Tyranozaurus Rex :P I jak,wierzysz mi? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell'Ena
W jakich godzinach czasu polskiego ona zwykłe jest aktywna.Tzn w jakim przedziale naszego czasu wstaje,robi coś,wychodzi do miasta,pisze,gotuje itd itp?? Jest jakiś constans.Można mniej więcej to określić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Ena w tym co robi Chipi chyba nie ma żadnego sensu :) Był czas że przed 9 wychodziła z domu, albo spała od 19 do 10 wczoraj ponoć nie spała całą noc. Tak, że nic konkretnego nie można powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loudvik-Ken
Generalnie jak chcą tak poważnie traktować ten topik to niech robią coś co na miarę forum będzie stanowić tego świadectwo.Nie twierdzę ze maja tu siedzieć 7/24h ale nie czasem nawiąże się jakaś konkretna dyskusja w kontekście tego co akurat chip robi.A tu to tylko jakieś sporadyczne wpisy.Co więcej jak ktoś wyrazi krytyczna opinia od razu po nim jada.Tak to nic nikt nie pisze.Topik wszedł w tzw "fazę psa ogrodnika"- sami nie biorą udziału a nikomu nie dadzą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o o o o o o o o o o o o o o o oj nie ma,nie ma :)Juz dawno o tym pisalam,ze szkoda czasu na podglądanie jej.Juz chyba lepsze jest spanie,przynajmniej człowiek wyspany bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell'Ena
Pytam tak dlatego,że jak wchodzę na ten topik to jednak najciekawsze dyskusje toczą się tu albo nocą(lub późnym wieczorem)albo późnym popołudniem.Z początku owszem temat szedł całą dobę i dyskusja co chwila ale takie są początki-teraz się to wyrównuje.Moim zdaniem-ale to jeśli jest jakaś reguła w jej zachowaniu i to ma przełożenie na wieczorne pory naszego czasu-na temat lepiej wchodzić wieczorkiem.Ale chyba tak nie jest:O Raz,że czas koreański nie trafia chyba idealnie z dniem w noc czy wieczór naszego czasu a dwa to że "chip chan girl"funkcjonuje tak jak nadaje przez kamerki-jak to się mówi-"w cały świat"(bez ładu i składu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell'Ena
I jeszcze jedno pytanie.Czy wiecie coś w temacie tego jak wygląda wątek chip chan girl na tym całym 4chanie?Tamten temat tej "sekcji"co ja niby odkryła albo inne jego kontynuacje?Czy tam aby ta sprawa też nie "zastygła"nieco? Nie wiem czy prawda jest że Chipi nawala tak od 2009 roku(mam trochę inny pogląd na te sprawę-ona ma problem i ten problem trwa znacznie dłużej ale śmiem twierdzić że pod kamerkami On-line to mogła być najwyżej miesiąc lub dwa miesiące wcześniej przed jej "odkryciem")ale napisze wam że wszystko kiedyś się nudzi jeśli ktoś ma do tego takie klasycznie rozrywkowe podejście.Na forum "paranormalne"to myślicie,że wszyscy jednym chórem na nią patrzyli i pisali raporty.Było też mnóstwo głosów w stylu-"ogranijcie się","to bez sensu tak się lampić i snuć teorie w kółko zwłaszcza,że nic się nie dzieje,itd itp Tu ktoś kiedyś napisał,że na "ustrimie"starczy wejść i są dziesiątki jeśli nie setki ludzi co się nagrywają cały czas.Robią w swoim pokoju reality.I równocześnie pojawiały się głosy w stylu "ale chipi jest wyjątkowa"-to fakt.Rozbudziła sensację.Po czasie jednak dochodze do wniosku, że każdy ma swój "Ustream".Chipi ma swój.No cóż.Warto jeszcze poczekać co po weekendzie napisze nam -Niebieskooka Blondynka.Ma się spotkać jeszcze w tej sprawie ze swym koreańskim znajomym.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cc-tV Homme.
Z chipi jest tak że jest aktywna w sieci zauważalnie od 2009 bo znaleziono pewne jej filmy na YT być może z czasu jak mieszkała gdzie indziej.Teraz już tych filmów nie ma i conajwyżej ktoś je czasem wstawi na jakimś wątku itd. Wtedy jeszcze on-line nie siedziała w necie.Ale tamte dawne nagrania[na jakich wygląda jeszcze całkiem dobrze,normalnie]to dopiero odkryto jak już ktoś Ją odkrył w sierpniu ubiegłego roku on-line.Tak to bodaj wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympozjum dziś wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biz44dive- no co ty myślisz ze ją oceniam przez to że ona ma niby inne zdanie??? no proszę cię :] Po za tym skąd wniosek że ma inne zdanie niż ja ? Pisze bzdury straszne i tyle. Podkreśla z wyniośle ze ma 34 lata a jej zachowanie jest dalekie od tego wieku w jakim się znajduje. Nie jeden raz użyła wulgarnego słownictwa ale to nawet nie ma znaczenia. Ton w jakim się odnosi do ludzi jest żałosny, a skoro temat jej nie odpowiada to nie rozumiem jej zaangażowania w rozmowę. Bluzga ludzi że głupotą jest gapienie się na chipi a to co ona robi nie jest głupotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka zuzanka - rozwalasz mnie normalnie swoją głupotą. Pewnie że nie ważne czy masz pincet czy pinć lat, jednak ważne jest to jak się zachowujesz jako człowiek, a twoje zachowanie jakieś takie małpie jest. Kurde nie rozumiesz tego że napierdzielasz na ludzi że lipią w jakąś koreankę i ze to głupota i strata czasu. A ty co robisz ze swoim czasem ? no powiedz mi ! Piszesz do ludzi których uważasz za kretynów, no fascynujące zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj zacytuję ciebie " nie będę się zniżać do Twojego poziomu bo musiałabym się położyć na dywanie" w sumie to myślę ze Twój poziom jest jeszcze niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się bardziej poświęcić żeby mi ubliżyć bo Twoje tandetne wyzwiska mam w dupie. Patologia tak właśnie ma że ja nie ma argumentów w rozmowie to rzuca wyzwiskami. Typowa barakówka Zuzka z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Chipi nagrywa sie od 2008 roku tutaj jej filmiki: http://afbbs.afreeca.com:8080/app/list_ucc_bbs.cgi?szBjId=asdsfs&nStationNo=2991863&nBbsNo=1015406&szSkin= Widac, ze dziewczyna na oczach sie wykańcza. Na poczatku nagran miala zupelnie inne otoczenie w pokoju, a teraz moim zdaniem jest na granicy wyczerpania. Ktos pytal czy ona gotuje, z dostepnych informacji wynika, ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już pisałam gdzieś właśnie, że wcześniej miała jeszcze jakieś warunki a teraz to już się stoczyła strasznie. Tam w tych filmikach na ścianie wisi misiek z zegarkiem ? zwrócił ktoś uwagę jak ta wskazówka zasuwa ? dziwne, chyba że to nie zegarek :D Na dużej części filmików na które się natknęłam można zauważyć jak jej głowa leci, jak nagle zasypia, myślę że to udawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa ten filmik jest w przyspieszeniu i dlatego tak zasuwa ta wskazówa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Swoja droga to nie musi byc udawane, ona siedzac przed kompem non stop wiele godzin poprostu czuje sie znurzona i glowa jej leci. Na tamtych filmikach tez nie widac, aby cos gotowala, krzatala sie po domu, a moze sa tak naggrywane wybiórczo. Teraz sie zastanawiam jesli ona faktycznie ma jakas siostre, to co to za siostra, ktora pozwala na takie cos jak teraz. Dziewczyna nic nie je, najprawdopodobniej nie ma lozka. Jesli nie moze do niej przychodzic, bo sie boi ataku Chipi, to ktos niezalezny moglby jej przynosic obiady do domu. W ogole ją powinna ubezwlasnowolnic i leczyc, zeby dziewczyna mogla powrocic do normalnego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×