Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość zamyslona1234
o ktorej ona wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcia moja kochana
wyszła z domu? A gdzie czerwony sznurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie nr 126
Ile kamer jest w ogólne czynnych obecnie i czy to jest faktycznie jakiś hotel bądź motel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka z czarnymi oczami
no właśnie tak zrobiłam. pokrecilam się pokrecilam pogadalam o pogodzie i w końcu niby od niechcenia zapytałam. jak tylko będę coś wiedziała napisze tutaj. mam nadzieję że jutro się czegoś dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbrellla
Czy teraz ja ktoś ogląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika Vermt
Otóż idąc dziś z centrum handlowego do domu z zakupami zostałam zaczepiona przez dwóch mężczyzn w starym bmw.Obaj byli dość potężnej postury w dresach w skórach i mieli łańcuchy złote.Byli jakby południowej jakby urody choć nie wiem.Coś może trochę jak rumuni czy kto.Jeden wyszedł i podszedł do mnie i mówi tak-kia uże tomuj blykacje eno popliykacyje. To chyba było pytanie bo taki ton pytający miała ta jego wypowiedź. Ja się go pytam-że co?Słucham? Bo myślałam że on jest być może jakimś cudzoziemcem i stara się o coś zapytać taka łamana polszczyzna ale ch-a!Powtórzył raz jeszcze ten bełkot-"paplykacjiu koże me poplykacjiu ujme to". Kuźwa se myśle.Kraje mu się pomyliły czy co?Myślą że są w jakimś innym kraju i jego językiem próbują się dogadać. W pewnym momencie jakoś tak sama z siebie nie wytłumaczalnie wskazałam trasę wiodącą do obwodnicy-o tam chyba tam! A potem zaczęłam spierdzielać z tymi reklamowkami-jak myślicie czy to fobia już wystąpiła u mnie w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Kongo
Któż to wie czego mogli chcieć.Być może byli to sam Gonzo i Pan "P":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-Campuss_
Veronika otóż nie.Tzn wg mnie nie ma powodów do nerwów.To nie nasza wina jest że wielu ludzi poprostu zachowuje się dziwnie i w jakiś taki niejednorodny sposób a dzisiejsza gonitwa życiowa może czynić nas nieco bardziej nerwowo roztrojonymi nerwowo. Nie jest to fobia.To rodzaj lękowej reakcji lecz nie świadczy on o stałych zaburzeniach lękowych. Wszystko ok a pozatym ostrożności w dzisiejszych czapach niestety nie bardzo bezpiecznych nigdy nie za wiele!Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merrtyy
A tak na poważnie to oglądacie chipi teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nervt
Czy Chipi gdzieś wyszła teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idźta w ch**[cześć]
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _*_*_*_
/////////////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Przerwa_konserwacyjna_
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tam przerwa ? chipi nie ma, poszła gdzieś buszować a wy spicie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jej nie ma
ktos ja porwal bo widac bylo jak jej zarzucili worek na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobracali ją i puścili
teraz płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem co w tym widzicie
nie rozumiem co w tym widzicie patrzy w jeden punkt monitora drapie chodzi chodzi w tej samej pizamie lu spi . zagladam tu co kilka dni i wciaz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem co w tym widzicie
drapie sie po glowie moze zlapala jakies insekty :) ide szkoda czasu marnowac na pierdoly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahah
przestańcie podbijac ten pojebany temat! spierdalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
blondynka z czarnymi oczami - BRAWO DZIEWCZYNO! A wszyscy debile, ktorzy jedynie potrafia pieprzyc bez sensu z czego nic nie wynika, wypad z tego forum. blondynka z czarnymi oczami pare tutaj inteligentnych osob bedzie czekac na Twoje jutrzejsze wiesci, moze jednak uda sie dziewczynie pomoc i to dzieki Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka z czarnymi oczami
blondynka z czarnymi oczami - BRAWO DZIEWCZYNO! A wszyscy debile, ktorzy jedynie potrafia pieprzyc bez sensu z czego nic nie wynika, wypad z tego forum. blondynka z czarnymi oczami pare tutaj inteligentnych osob bedzie czekac na Twoje jutrzejsze wiesci, moze jednak uda sie dziewczynie pomoc i to dzieki Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
ktoś się pode mnie podszywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzież ta Chipi poszła co zaglądne to jej nie ma, znudziło się jej już ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy śpi w dzień jej nie ma już nie widzę w tym nic dziwnego, przecież każdy z nas w nocy śpi, a dzień zwykle coś robi, nooo jedynie ten syf jest dziwny. Chipi chyba wraca do normy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×