Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość zamyslona1234
ktos pisal ze ma 'chore' rece . mi sie wydaje ze sa calkiem zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona1234
weszlam na link, i co teraz? bo to nie po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka j
pierwsyz filmik po prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie jej email
pewnie juz tu gdzies jest, ale prosze podajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie jej email
hahaha pewnie chipi obejrzala ten filmik, a ze byla moga o tym ze jak czlowiek jest nieprzytomny to chip moze pomoc w identyfikacji itd to ona nieznajac angielskiego na tyle dobrze wytlumaczyla sobie nim swoja narkolepsje w koncu pokazali ambulans z nieprzytomnym czlowiekiem, i tak sie jej cala chora, paranoiczna historyjka uzupelnila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie jej email
moga=mowa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chippki
kropko a o czym ten filmik jest, bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka j
o tym, ze eksperymentuja z chipami na ludziach. Ostatnio weterynarz mi proponowal chipa dla pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chippki
mysle, ze jesli poddana byla by eksperymnetowi, a eskperymenty na ludziach sa zakazanr to by moze i ja monitorowali, ale nie puszczali tego w swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja.P.
chippk,i a moze nie wiedza ze ja ogladamy bo to 4 chanowa sekcja x ja odkryla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Już tydzień zerkam co tam u Chipi nie codziennie ale jak sobie przypomnę to kliknę w kamerki I straszne jest to, że ona się w ogóle nie przebiera, przecież jak ciągle ma tą samą koszulę i spodnie to i bielizny na pewno nie zmienia. Tydzień w tych samych majtkach tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko stwierdzić, może akurat bieliznę zmienia. A myślę, że raczej zmienia bo podłapała by jakieś bakterie, choróbska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
moim zdaniem ona sie myje, bo wlosy ma czyste. Ona ma tak malo ekspresyjne zycie, ze te ciuchy moze sie tak szybko nie brudza przy codziennym myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5o2i4c3
A skąd wiesz że to jest tak naprawdę jedno i to samo ubranie.Może mieć takich bluzek czy t-shirtów takich samych lub w podobnych odcieniach kilka lub nawet kilkanaście egzemplarzy.Samo tego przypuszczenie wcale nie musi dotyczyć innych części ubrania a w tym garderoby.Naprawdę różnie bywa. Są czasem takie osoby jakie sprawiają wrażenie zaniedbanych czy czy brudnych a wbrew pozorom są bardzo czyści i higieniczni.Różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5o2i4c3
*innych części garderoby.[Miało być].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chippki
nie brudzą się brudem, bo nie ma gdzie je pobrudzić, ale się pocą przede wszystkim ponieważ pod tymi kocami ciągle śpiąc i siedząc pot się wytwarza. Nie dużo czasu pod prysznicem nie spędza, bo co najwyżej znika na minutę i znowu siedzi na swoim legowisku. Na pewno to ubranie jest nie świeże. Pod kamerami jest 24 na dobę może non stop nie patrzę, ale nikt nie zauważył by robiła pranie czy dłużej znikała nie wychodząc z domu. Bo znika głównie jak wychodzi, a tak to.. no moim zdaniem nie dba o higienę na pewno. Może majty naciąga co jakiś czas nowe, ale czyścioszkiem nie jest na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka z czarnymi oczami
wróciłam właśnie że sklepu, niestety był zamknięty:/ z tego wszystkiego Facet chyba zapomnial że dzisiaj jest święto. chyba że otworzy później w co szczerze wątpię. Jeśli nie to pozostaje mi jutro. Ma otwarte do 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz za obserwatorzy z tych, ktorzy wymyslaja te historyjki, nawet nie zauwazyliscie, ze nie jestem facetem ? :O Siema ewrybady 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chip chan fan
Jesteś kobietą, a jeśli facetem to dziwne, że używasz końcówek żemskich widziałam, czytałam, myślałam, wkleiłam,, miałabym. Sam/a widzę masz problem z określeniem własnej płci. Może zajrzysz między nogi to Ci to wiele powie. 23:11 [zgłoś do usunięcia] chip-chan-fan to tez pisala po angielsku bo juz gdzies czytalam. 23:35 [zgłoś do usunięcia] chip-chan-fan te chip chan ty nie cygan bo ja wyslalam linka do tych zdjec z policja i stopami a sobie to przypisujesz!!! Nie widzialam wczesniej zdjec tych akurat stop,ktore wkleilam. tego zdjecia z policjantem tez nie. Zreszta kto zwraca na to uwage? Prosze bardzo,moze to byc twoje, fejkowe, odkrycie 15:09 [zgłoś do usunięcia] chip-chan-fan Ja tu nie jestem zeby jej pomoc, tylko z ciekawqosci, jak niby mialabym jej pomoc? Wszyscy krzykacze, "zrobcie to, zrobcie tamto, zgloscie tu i tam" - sami byscie to zrobili a nie "ktos" 18:01 [zgłoś do usunięcia] chip-chan-fan Hilnini, mialam cie za bardziej rozgarnieta, przeczytaj tamten post jeszcze raz ze zrozumieniem, bo chyba coś na opak ci wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stowarzyszenie literaci
No dobrze.Ok.Jeśli nawet chip-chan-fun jest kobietą to i tak nic się nie stało albowiem w literaturze a szczególnie współczesnej literaturze-można przyjmować różne konwencje:classic_cool: Ale ok.Zmienimy troszkę fabułę.Będziesz Panią Less.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redaktorr korektor
Chip-Chan-Fun nie denerwuj się tak.Jeszcze przed wydanie powieści całość pójdzie do konsultacji i do korekty.Wszystko się może zmienić. To nawet lepiej że Jesteś kobietą.Jest teraz parytet! Będzie Anioł Stróż,Podglądacz Chipi,Chan-ka i Chip-Chan-Fun(ka):D Szykuje się romantyczna historii w jakiej odnalazłszy "chipi"odnajdziecie też wielką niespodziewaną miłość do Siebie wzajemnie.Czyż to nie awesome??!!:D :classic_cool: Ps W drodze wyjątku To Ty i Chanka macie prawo decydować z kim która chce...tzn która z Podglądaczem Chipi a która z Aniołem Stróżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata22D
Kto teraz ogląda aktualnie "chipi"??Czy Ona jest teraz w domu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i właśnie tak
dochodzimy do finału w jakim nikt już nie ogląda chipi tylko siedzi i pierdzi na innych stronach przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y-noZz2012-X
Ha ha już No-life'y pochrzanione wymiękają.Tak to była dyżury 24h i teraz proszę.Każdy "swoje sprawy ma"czyli lepiej se na fotce posiedzieć,ponaqrwiać w jakąs gierkę albo na pudlu sprawdzić jakie majtki teraz noszą gwiazdy albo pięć godzin o dupie Maryni ciągnąć przez komunikator.Żal was No-life'y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se lepiej oglondojecie baske
Jestem opóźnionym na umyśle debilem który jara się opóźnioną panią basią.No cóż nikt nie jest doskonały co szczególnie widać na przykładzie malizny umysłowej jaką reprezentuje.Pozdrawiam gorąco w nadzieji na to iż jest nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×