Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Kurde właśnie to samo miałam pisać że gości będzie przyjmować pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wystraszyła się zielonokiej kasi bo pisała że pójdzie jej posprzątać to zeby uniknąć towarzystwa wzieła sie za to sama :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiookii
:DStróż już się szykuje.Pod prysznicem szoruje swoje zakola i dolinę nestlę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mister "P"
Myślę,że Zielonooka Kasia ma jednak dobre serce.Wy potraficie tylko obserwować z ręką w majtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widział ktoś moment przestawienia kamery w sumie kamer, bo i nie jest już na przeciwko niej. I jak sprząta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek się zaczernił
ferdek kiepski i syn walduś Po lekturze twoich postów wnoszę że albo jesteś opóźniony umysłowo w stopniu lekkim albo po prostu bardzo młody.Myślisz że jak ktoś po was jedzie to zaraz jest to Anna Zuzanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ungabaąha
hilnini idiotko miałaś się "wyleczyć"z tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałaś żebym zaglądała tu ostatnio? Wpadam sobie od czasu do czasu jak coś się dzieje:) dzisiaj niedziala jakbyś zapomniała i człowiek ma więcej czasu. Odwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktur radzi
Co tam słychać?Cóż nowego moi kochani.Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerzysta nr 4
Podobno sa teraz 4 kamerki czynne.To prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat ferdka
50 kamier jest dostepnych jak w big brother.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :P ferdek kiepski i syn walduś ode mnie to wara cwelu jeden.Ja nie musze sie pod nikogo podszywać ani pisac jako pomarańcza bo to co myslę to pisze pod swoim czarnym nickiem :)Zapamiętaj sobie to gimgówniarzu. A tak nawiasem mówiąc a raczej piszac to Anioł pierwszy napisał zebym odezwała sie do niego na gg,czego wcale robic nie zamierzałam bo z pospólstwem sie nie bratam.To raz a dwa-ja pojawiłam się w tym temacie z informacja ze padł mi nowy laptop i byc moze bylo to spowodowane ogladaniem Koreanki a wtedy polecaiły na mnie wyzwiska.zaczelisce pierwsi wiec ja nie pozostałam dłuzna :) Zrozumiała chołota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki stróz na żywo nie pozna n
ikogo, więc próbuje na Kafe, bo tu twarzy nie pokazuje od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do orania dupska jak to napisałeś,mam już jednego tak więc spokojna Twoja rozczochrana :) Spadam bo im częściej tu wchodzę,czuję jak spada moje ajkju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
wiesz Aniu a ja mam takie wrażenie, że Tobie się podoba jak Ci ktoś ubliza. Czy to wyzywa od idiotek czy od białych suk. Taki rodzaj fetyszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
haha chyba sadomaso:D jedni mają ratusz, drudzy perswazje, ale żeby czerpać przyjemność z wyzwisk i to publicznie. To już grubsza sprawa. Nie chce wiedzieć jak mówi do Ciebie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
fetysz* jednakże 'biała suka' rozwalilo mnie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
haha, no cóż dla niej Twe wyzwiska są zniewalajace:D swoją drogą fajnie byscie wyglądali w sklepie 'idę po piwo a ty zajmij kolejkę biała suko' raany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak jej trzeba powiedziec twardo SUKO i to jej sie podoba najbardziej. chanka ja polozyla na podloge bez uzwania wulgaryzmow, a ta sie nie potrafila bronbic inaczej niz zapozyczjac od kogos wyzwiska. nic nie umiala wymyslic tylko biala suka jej sie nasunela. zal mi jej, stra i glupia. chanka trzba bylo jej pojechac takim gownianym jezykiem jaki onalubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
anna zuzanna Temat założyła na bank posiadaczka takowych piersi Tez jestem ciekawa czy mężczyzni wolą takie czy silikonowe baloooony ? wypowiedź anny z innego tematu. wnioskuje Aniu że jesteś posiadaczka małych piersi. czyżby to stąd wynikała ta Twoja frustracja? a tak nawiasem przeraża,mnie Twoje płytkie myślenie. Jeśli według Ciebie są małe a potem już tylko silikony to nie mam pojęcia gdzie ty się wychowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×