Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

podgladacz pogladaj lepiej sobie dziewczyny na onecie.Tak jest icj do wyboru,do koloru.I napewno robią tam ciekawsze rzeczy niz ta Twoja Koreanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz że gdybym chciał to bym się umówił, w sensie że miałbym z kim, jeszcze w miarę wyglądam ;) ale kategoryczne nie 😠. To zaburzy mój poukładany starokawalerski świat, a tego nie chcę. Ale dziękuję za zainteresowanie. Dobrze mi samemu, oczywiscie mały kłopot z potrzebami ale z wiekiem mi minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho... to ja jak zwykle siecspoznilam :( bardzo mi przykro ale chlopak moj sie obudzil i nie moglam wejsc :( mowie wiec wszystm dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManEk
Gdzie jest ta podobno unikalna pozycja w jakiej spi, ja widze, ze normalnie na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jak dobrze że maż dziś wraca.Przynajmniej przestanę siedzieć po nocach na Kaffe 😭Położyłam się po 2-ej a zasnęłam dopiero o 4-tej:OOglądałam program-FACECI Z TAŚMY.Znacie to?Dziś oczywiście zaspałam do przedszkola :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Anna to szkoda właśnie że nie będziesz po nocach siedzieć :( No ja też sobie zerknęłam kilkanaście stron wstecz i nie jestem zachwycona swoimi wyczynami ale co tam będziemy się łamać, najważniejsze to co jest teraz, że doszłyśmy do porozumienia :) Po za tym ja byle z kim bym się nie kłóciła :P powaga :) Po za tym nie wstydzę się przyznać do tego że czasami się gdzieś podszyję i pierdzielnę jakaś głupotę, przecież to nic strasznego, a każdym siedzi taki dureń i czasami z niego wyłazi, po za tym to forum sprzyja głupolom :) Koleś z twojego linku jest bardzo podobny do mojego kolegi, zawsze jak widziałam ten teledysk http://www.youtube.com/watch?v=4mtfnfQoAco&feature=related To mówiłam ze Januszek śpiewa :P tak ma imię ten kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chlopaki z tasmy masakra, ja stanowczo wole ogladac TLC albo discavery :) ale to tak tylko jednym okiem bo glownie czytam ksiaki. no i jezcze przed snemc;) w ogole to u mnie nie ma pradu od rana, a z telefonu pisze mi sie tak zle ze masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopki z taśmy, widziałam kiedyś ten program więc wiem o co cho :P Ja jak już coś oglądam to jakieś programy na Tvn style, a filmu fajnego to już kupę czasu nie oglądałam :/ Ja zawsze mówię ze jestem w stanie ocenić dobry film już po 5 minutach oglądania :P więc oglądałam ostatnio kilka filmów właśnie po 5 minut :) aaa może macie jakieś filmy warte polecenia ? Ostatni film jaki mi się podobał to był "avatar" chociaż nigdy nie lubiłam filmów w tym stylu to ten mi przypadał do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jukk44- teraz dopiero zobaczyłam Twojego posta. O ja też waśnie na TLC i na discavery zawsze coś dla siebie znajdę, fajne czasami programy można trafić ale wkurzające jest to że powtarzają w koło :/ Bez prądu to nie wesoło więc nie zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz pisz, ja tu zagladam z doskoku :) kurcze zalozylam sobie ostatnio zele i pisze mi sie masakrycznie ja qwerty dotykowej wiec tak jakby moge byc nieco opozniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdury wypisują na paranormalnych, normalnie słabo się robi, wchodzi taka nowa co od wczoraj ogląda chip chan i twierdzi że to narkomanka, że to studio telewizyjne albo bzdury że wychodziła na święta i sylwestra do rodziny, akurat ja dokładnie patrzyłem w wigilię faktycznie wychodziła ale normalnie na godzinę rano a wieczorem na dwie, w sylwestra przed północą wróciła, nie było jej 2 i pół gdziny czyli nic nadzwyczajnego, ktoś coś napisze jakąś bzdurę a oni łykają jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipi
po co jej zalozyli te kamerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a tutaj następny wyskoczył jak Filip z konopii :) czipi- kamerki jej założył skorumpowany policjant, teraz siedzi 24h pod jej drzwiami żeby nie uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Już nie ma nawet tego "fotela"? Na podłodze siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka jestem na moment ;)Teraz wiadomo-mąż w domu to sobie tak nie posiedzę ;) Co do mojego imienia to nie mam na imię ani Anna ani Zuzanna ;) Emilia mam na imię ;)A Ty pisałaś coś ze masz na imię Bożenka,tak? Zmykam bo zaraz przychodzą do nas znajomi zobaczyć jak czuje sie mój mąz po pobycie w szpitalu. Moja mama dziś jak nas zobaczyła w uścisku to tylko powoiedziała-ale dziś wieczorem będzie się działo ;)Oj bedzie ,bedzie :P Zajrze tu jeszcze na chwile wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ? :) ładnie :D Tak, taj ja Bożena mam na imię i zawsze tego imienia nie cierpiałam z całych sił :/ Jak miało się naście lat i poznawałam jakiegoś chłopaka to kłamałam że mam na imię Justyna :D Teraz mi już przeszło, stara jestem więc Bożena już bardziej pasuje :P Niech się dzieje :) tylko żeby 5 córeczka z tych waszych szaleństw nie wyszła :P nooo chyba ze chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×