Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Miałam suczkę Maje, kochałam ją nad życie i sasiad mi ją podtruł :( psa rudusia, auto przejechało, Kajtuś syn Majki- wsiadł podbno w pociąg i już nie wrocił, aaa pózniej miałam jeszcze jedna Majke ale ona jak stweirdziła miała jakiegos psiego dowana była taka wariata ze szok :) tez wpadla pod auto i skonczyło sie na gipsie, cala noc do niej wstwałam jak jekała :( niestety jak sie wylizala juz to wpadal znow pod auto ale juz cało z tego nie wyszła :( jakiegos pecha mialam z tymi psiórkami moimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu macie wesoło :D może i u mnie ktoś posprząta skoro już jesteśmy w temacie? Ja jestem z Bełchatowa :P Co do chip party na skype to całkiem spoko pomysł :D wideokonferencja i każdy z kieliszkiem przed monitorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk, cudne włosy :). I kogoś mi przypominasz, ale ta osoba nie jest z bełchatowa, więc odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna- Nie Malwina haha Jedna ma na imię tak jak lalkę zawsze nazyywałam, druga- dopiero imię wymyslilam jak już się urodzila, bo do konca nie wiedziałam, a trzecia ma imię po mojej mamusi która zmarła jak corca się urodziła. Ale nie bede pisac tutaj imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądacz chipi (reaktywacja) -dopiero teraz mnie polubiłeś?:( julk44 oj kochana,nie zawsze tu było tak wesoło ;)Były wyzwiska,rzucanie czym popadnie a teraz jest jak na wigilijnej wieczerzy :D Stan ten trwa juz pare dni i mam nadzieje ze juz tak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, same komplementy dzisiaj dostaję, zaraz się zaczerwienię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, ja też za moim ganiam z papierowym ręcznikiem, jako że nie lubi miec brudnego ryjka i sam wytrze go sobie w dywan o ile go nie wyręczę :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja straciłam punkty u podgladacza bo napisałam że u mnie z chipi jak z tym telefonem :( anooo atk nie było tutaj tak wesolo :) boooo ta anna mnie tak wyzywała od suk ehhh babsztyl wstrestny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię o dzisiejszym wieczorze, co było wcześniej dobrze wiem ;) Anna Zuzanna nie masz mi za złe że napisałam do Anioła jako Ty? :D Taki mały dżołk :classic_cool: a ten chuj plebejski jeszcze mi fote z internetu wysłał :P Najpierw zezwał mnie gorzej niż Ciebie a dzisiaj się na gg odezwał bo pogadać chciał pajac jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka masz 3 córki?TO ja się do czegos przyznam-napisałam ze mam dwie córki a tak naprawde to ma cztery ;) Skłamałam po trochę dlatego ze juz parokrotnie jakis debil w niecywilizowany sposob wypowiedzial sie o mojej wielodzietności :)Chcialam oszczedzic kafeteryjnym pomaranczom okazji do wyzwisk. Jestem jedynaczka i zawsze marzyłam o licznej rodzinie.Moje marzenie sie ziściło-mam 4 wspaniale córki.Ale warsztat juz zamkniety-wiecej nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna gratuluje :D Ja tam podejrzewałam ze masz 4 po tym temacie tam gdzieś, ale nie ważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk44 ja nawet nie wiem ze pisalas jako ja ;)A co do niego to rzeczywiscie troszkę dziwny gość.Tez mnie namawial zebym do niego koniecznie napisala na gg ale ja sie w takie rzeczy nie bawię.Nie czuje potrzeby pisac z obcym facetem :) Chan-ka ja Cie wyzwałam od suk???O kurcze,tyle bylo tych wyzwisk ze juz nie pamietam do kogo je pisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisał Aniol gdziś że julk44 i drugiej nicka nie pamietam napisaly do niego i sie podszywały pod anne :D No przcież to mnie nazwałas biała suka hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wiesz... tak pisał ciągle choć skarbie na gg a Ty się nie odzywałaś więc ja pozwoliłam sobie napisać. A ten ............. (wstawić odpowiednie) chciał wyłudzić od Ciebie zdjęcie :classic_cool: ale się .............. zdziwił jak zobaczył to z którego się śmiał że golarką robione :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Anioł ma jakis taki specyficzny sposób pisania, można go zwęszyć nawet jak sie podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiecie co muszę iść chyba spać bo pies mi takie bąki wali że szok, zaraz padnę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×