Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Fajnie ;) Podgladacz ja i Chan-ka napisalasmy jak mamy na imię a TY jak?Nie wiem czy juz to pisales bo ja mam dobra pamieć ale krótką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podladacz ja już tez się kłade,bo jutro o 9 albo i wczesniej pobudka.Dziękuje za miłą rozmowe i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba poznac wyjsc do.ludzi chodz nie.powiem lubie tez starsze i skacze z.kwiatka na kwiatek.myslalem.ze.uwiiode.anne.zuzan a wrocilem metrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wytrzymali jesteście i imprezka trwała w najlepsze :) Anna nawiązując do naszej pogadanki o jedzeniu to polecam ten filmik który mam w stopce ten o rodzince witarian. Zwróć uwagę na tego gościa jak wygląda. W czasie kręcenia tego filmu miał 58 czy 59 lat, ja bym mu dała najwyżej 40.W tej chwili już jest po 60 roku życia a wygląda tak samo. Może Cię wciągnie bo gościu mówi dużo ciekawostek. Oni jedzą tylko i wyłącznie surową żywność tz warzywa, owoce, nasiona różnej maści. Witarianie są przekonani że tylko w ten sposób nasze ciało dostaje wszystko czego potrzebuje i jak dla mnie jest to logiczne. Oczywiście jak wiem jak trudno zrezygnować z tego czym jesteśmy karmieni od dziecka ale przecież nie trzeba być surojadkiem w 100% a można np, w 60% czy tam 70% itd Ja juz robiłam kilka podejść i byłam na "surówce" po parę dni iiiii powiem Ci ze czułam się doskonale. Ogólnie moja dieta jest bogata w surowe warzywa i owoce, ale zawsze dorzucam coś gotowanego, bo prostu lubię. To jest tak szeroki temat że cięzko tak kogoś wprowadzić w kilku zdaniach. Pewnie większość sobie myśli że to kolejna dieta cud, aaa to jest całkiem coś innego. Może jakbyś się wczytała w to, to dostrzeżesz coś wielkiego :P Ja już po odstawieniu mięsa zwróciłam uwagę na duże przemiany w moim ciele, a od kiedy popijam soki i wcinam dużo owoców i warzywek na surowo to te zmiany dostrzegają wszyscy. Kiedyś nadmiernie wypadały mi kudełki w tej chwili tego problemu nie mam, a włosy rosną szybciej i są lśniące,paznokcie mam twarde i nie rozdwajają się, ciało zrobiło się jędrniejsze, nabrało ładnego kolorytu, oczy błyszczą itd itd Wyleczyłam nawet chore zatoki z czym walczyłam od wielu lat. Ustąpiły też inne małe dolegliwości. A energii mam tyle że mogę obdarować kilku a kiedyś byłam wiecznie zmęczona :/ Na diecie witariańskiej można też przytyć ale jak gościu z filmiku mówi trzeba ćwiczyć, żeby budować mięśnie bo inaczej chudnie się. Ta dieta obala wiele mitów którymi jesteśmy karmieni i dlatego trzeba o tym poczytać żeby to zrozumieć. To wam strzeliłam wykład :-o Anna ja się wczoraj położyłam i cieszyłam z tego Twojego szlaczka odbitego od poduszki, ty to jak czasami coś zawalisz :D;D;D Podgladacz- ja to już tak dawno nie zamoczyłam pyszczka w alkoholu że teraz to pewnie po jednym piwie był by zgon :D Dziwoląg się ze mnie zrobił bo nawet w Sylwestra nic nie wypiłam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🖐️ Ja też słucham :D to już obowiązkowe od paru dni hehe Ja ci tutaj wykład zorbiłam a ty jesteś :) Masz szlaczek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consuella86
Kurcze próbowalam weganizmu, ale czułam sie fatalnie i fizycznie i psychicznie. Może coś źle robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz pewnie tam sobie spi z kocurkami jeszcze :D U mnie za oknem słonko świeci :D ja ledwo oczy otwarłam i muszę zmykać bo obowiązki wzywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robisz nic źle tylko poczatki są trudne bo Twoje ciało się oczyszcza z całego syfu i dlatego w poczatkowej fazie czujesz się paskudnie, ale kiedy już caly syf z Ciebie zejdzie będziesz czuł/a się jak nowo narodzona/y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najlepiej przechodzić stopniowo, bo skoro zatruwasz się od małego to chwilkę musi to potrwać żeby ten bałagan posprzatać. Bardzo ważny jest też ruch bo z potem szybciej pozbędziesz się zanieczyszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym ja teraz codziennie na sniadanie piję soki które sobie wyciskam sokowirówką, po tym soku mam po protu takiego powera że żadnej kawy mi nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna- po za tym serwuję soczki też moim dziewczynkom, jedzą też dużo owoców i odkąd zrobiłam wielkie zmiany w naszej kuchni one nie chorują wcale nawet katarku nie mają, a kiedyś wiecznie zasmarkane i kaszlące :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×