Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

podgladacz przeciez nie od dzis wiadomo ze mężczyźni kochają zołzy ;)Jest nawet ksiazka o takim tytule ;) Chan-ka oczywiscie bez urazy ;)Zołza to taka kobieta z temperamentem,bardzo intrygujaca dla mezczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladacz ty to potrafisz podnieść człowieka na duchu jak nikt :D to jak to takie uroczę to może lepiej będzie jak zacznę po was jechać ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jaki Anna ma temperament :D nikt mnie tak tutaj nie wyprowadził z równowagi :D Trafił swój na swojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj wojna na tempermenty :) Żeby nie narazić sie żadnej kobicie ja sobie po cichu posiedze i wypije piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manek ty nie pij tyle. Ja zmykam bo spać mi się chce jak cholerka. dzięki za jak zwykle udaną pogawędkę :P Mam nadzieję ze w sobotę jakaś imprezka się szykuje :D kto zaprasza ? Podglądacz, Anna. Manek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam.iphone4 by.pisac.tu.swoje.pomyje ktore.wylewam na.ciebie nie.uzywam.znakow.diakrytycznych bo mi sie niechce przez.to twoj.mozg.ma czasem.problem z.rozszyfrowaniem zamiast.skupiac sie na czesci.merytorycznej kąsasz mnie wskazujes.bledy itd.itd oczywiscie.nie.masz.prawa.mi.sie.produkowac.jak.i.spuszczac blabla.i.takie.tam POZIOM twojej.wredoty osiagnal.apogeum tytul."SUKA JADOWITA" dla.ciebie a.teraz.kąsaj mnie.w.sam.srodek.mojej.dupy ty.moja.lubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł i po co to napisałeś?Chcesz popsuc miła atmosferę? :(Widze ze znowu zaczynasz wyzywac od suk .Długo nie wytrzymałeś :OSorki ale dla mnie facet nazywajacy kobiete suką jest zerem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez monitor każdy w pysku jest mądry. Magia internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli myślisz że zniżę się do twojego marnego poziomu i będę się z tobą obrzucać błotem to jesteś w dużym błędzie. Zdanie na Twój temat już sobie wyrobiłam dawno temu i teraz tylko mnie w tym utwierdziłeś. Pewnie masz małego ptaszka i na ręcznym ciągle jedziesz bo mścisz się na wszystkich kobietach. Niedowartościowany wiejski obcasik z Ciebie o tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo cięta riposta :) punkt dla Ciebie! Nawet nie wiem o co ta cała wojna, nie mam zamiaru czytać 5 stron :p W każdym razie obrażanie przez internet to jest upadek inteligencji, dlatego też sie wstrzymaj chanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo.ja.nie.obrazam bo.to.cos.wymyslnego ja.poprostu stwierdzam fakt.dokonany w czasie terazniejszym a.nadawanie.rangi.suk.to.taka.moja.tradycja osoba taka musi.sobie na.to.zasluzyc chanka tyle.o.mnie.wiesz.ile.zjesz mnie nie sprowokujesz chcialem.jasnej.prostej.odpowiedzi ty.zamknelas.sie.w.swojej.obcesowej.piaskownicy i zaatakowalas mnie jadem.sam.w.srodek.mojej.dupy. sama.zaczelas do mojego.poziomu nie.mozna.sie.znizyc bo.jesf.jedyny.w.swoim.rodzaju a.ty.zas.pozostan na.swoim.poziomie malych.ptaszkow z.ktorymi obcujesz na.wsi ps..podkrec.troche podgladaczza rzucajac w.niego.obelgami chyba to lubi**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest dla was gorna granic
czy wy podgladacie dalej chipi czy sie wdajecie w romanse juz tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria.nie.zna.granic.to.miejsce.pedofilow.podszywaczy prowokatorow stulejarzy mlodych kobiet.w.ciazy.ktore.i.tak.sa.urojone .ale.sa.i.normalni.ludzie.maly.odsetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest dla was gorna granic
a co z ta dziewczyna? dalej spi z glowa w monitorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest dla was gorna granic
a cos wiecie na jej temat chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×