Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Jestem ;) Puściłam mężowi piosenkę Alegria i bardzo mu sie spodobala.Mało tego-chce ją mieć na płycie do auta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu też podesłałam tę piosenkę i też mu się spodobała, na szczęście :D My tutaj mamy taki dziwny zwyczaj że jak ja siedzę na gorze na laptopie a ona dole to sobie piszemy na gg haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc mu podesłałam jak tylko ją wyczaiłam u podglądacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka hehehehe Podgladacz jemy?Ja znowu mam ochotę na zupkę chińską ale niestety mam tylko Vifon(męża) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy jecie ? :-o Zupki chińskie sama chemia :D Anna to jak ty te zatoki chcesz wyleczyć ? zupki ci w tym nie pomogą :D Niee no spokojnie ja też lubię pożreć czasami coś niezdrowego ale czasami :P Kiedyś nawet byłam kompulsywną żarłoczką ale wyszłam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna odpisałam ci na nk. Ja coś dzisiaj przymulona jetem, pewnie po tej wczorajszej imprezce, przesadziłam alkoholem :/ już z wami nie piję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanka a propo twojej.diety jesli juz zachecasz do weganizmu warto.dodac.ze.roznie.sie.reaguje na tego typu diete to ze.tobie jest dobrze nieznaczy ze komus bedzie lepiej a gadanie ze.na.poczatku tak jest.bk.organizm oczyszcza sie z.syfu to moze.i.prawda.ale.zapomnialas.dodac zeby.korzystac z.tego typu.dietu.najlepiej.skontaktowac.sie.z.lekarzem bo.organizm.moze.sie.oszczyszczac nie.tylko.z.tego.twojego.syfu.ale.tracisz podstawowe suplementy.witamin.weglowodanow itd co samymi owocami nie.zastapisz.co zamiast chudnac mozesz tracic.miesnie dieta.jest.drakonska.dla.tych.co.chca.szybkk.schudnac.a.nienwiedza.jak.powazne.moga.bys konsekwencje.dobra.dieta.tk.dieta.zbilansowana.niezgraaajaca.zdrowiu...wiec.tez.napisz.jakie.moga.byc.skutki.a.nie.ze.tylko.tobie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej idzcie na inny topik
Robicie rozpiernicz tutaj ;/ Zalozcie sobie oddzielny topik na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka juz Tobie odpisałam ;) A co do zupek to jem raz na jakis czas.Wiem ze to cholernie niezdrowe ale kurcze to takie dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te zupki jem znowu od niedawna bo mialam dluuuugą przerwę w ich jedzeniu.Lubie sobie wieczorem zrobic taka zupkę,usiasc przed laptopem i sie delektować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł wiesz co nawet mi się nie chce tłumaczyć Twojej osobie na czym to wszystko polega, bo stoczyłam na ten temat już tyle pogadanek że wiem do czego to prowadzi. Jak dla Ciebie autorytetem jest lekarz to nawet nie chce mi się z Tobą gadać. Przybliż sobie proszę dietę witariańską a może z Tobą popiszę bo w tej chwili z tego co widzę to nie masz o tym zielonego pojęcia skoro wyskakujesz a takim bzdurami. Polecam filmiki które wkleiłam ale pewnie nawet do nich nie zerkniesz bo już widzę jak jesteś nastawiony, takich jak ty na około na pęczki i te wasze z pupki wyciągnietę argumenty na obrone swojego talerza z padliną. Ja wiem co mi pomogło i moim przekonaniem jest że to jest naturlannym pozywieniem czlowieka. W tej diecie jest wszystko to czego potrzebuje ciało. Przecież już od dawna wiadomo że białko roślinne jest o wiele bardziej wartościowe nić zwierzęce. Z resztą tak jak napisałam na tej diecie nie trzeba być w 100% Wiem za chwilkę mi tutaj wyskoczysz z b12, że jesteśmy drapieznikami i z innymi dyrdymałami ale daruj sobie. Aaa z resztą co ja się będę produkować, poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wspierałem i wspieram tych, którzy są wszelkiej maści weganami, wegetarianami, witarianami itp, a nawet freeganami (to już inna para kaloszy) ja jedynie prawie nie spożywam mięsa ale wyłącznie ze względów ideologicznych (co to za miłośnik zwierząt, który zjada mięso) - marny :( jednakże wolę nie poruszać tego tematu, bo podobnie jak temat polityki zawsze prowadzi do kłótni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O na tym forum pseudo medycznym pisałam z jednym takim kolesiem http://commed.pl/post414696.html#p414696 Wklejam to tylko dlatego że za cholerę nie chce mi się powtarzać i przekomarzać. anioł jak tobie tak słuzy to co jesz to spokojnie bo nikt ci talerza spod geby nie zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladacz- ja właśnie coś na ten temat wiem bo na mnie ten temat działa jak płachta na byka więc nawet nie chcę się po raz setny wdawać w te rozmowy, bo wiem że nie mają końca. Przecież ja nikomu nie wciskam na siłę a niech że każdy robi ze swoim życiem co chce, przecież każdy ma swój rozum., noo są też tacy którzy mają wyłączone racjonalne wyślenie ale ja na to nic nie poradzę. Anna już idę na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj na tym forum też pisałam nie raz na ten temat, ale nie tyko z tego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc Anioł jak tam siedzisz i piszesz jakieś pierdoły to nawet się nie wysilaj bo nawet nie będę tego czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze.skup sie na czesci merytorycznej a nie.analizowaniem.mojej.osoby.jaki.to.ja.jestem i wogole..nie.podpadlas.mi.wiec nie mam.powodu byc drapiezny co do.ciebie a.filmiki.widzialem to komu zaufac. filmikom czy.dietetykowi ? odpowiedz.jest.chyba oczywista ponadto nie.mam.potrzeby.odchudzania sie ja.wymienilem. tylko jakie.sa.negatywne.skutki.tej.diety a ty na mnie.naskakujesz boisz.sie.konstruktywnej opini mimo.ze.jest.negatywna badz.bardziej postronna.i.wypisz.plusy.i.minusy i.powtarzam.na.samych.owocach warzywach.daleko.czlowiek nie.zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×