Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Widze ;) Ja teraz patrze co tam napisalam i smieje sie bo tam jest "...umarłby smiercią" :DZapomnialam dodac-naturalną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwtwtf
przeraza mnie ta dziewczyna. co jej jest? napiszcie w skrocie wlasnie ja ogladam ale nie czaje o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też wrzuciłam swoje zdanie :D myślę że tylko się przyczyniliśmy do tego żeby jednak usuneli hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa przcieee i mój nic jest załozony na potrzeby tematu o chipi :/ Podłość ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie zagladam już do was bo mnie wciaga pisanie z wami i rzuciłam wszystko co mam do zrobienia :( Idę a wy pilnujcie tutaj porządku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retin A
hej, jestem nowa. wlasnie dopiero dzis odkrylam chip chan, a nawet gdyby nie pokazala mi kolezanka to nie wiedzialabym o jej istnieniu. obstawiam 2 wersje, pierwsza to: chippie choruje na narkolepsję, a także schizofrenię. może te kamery są dla niej jakby zabezpieczeniem, może dzięki nim czuje się bezpieczna, nie wiem, to tylko takie przypuszczenia. zresztą jak wychodziła gdzieś to zawsze ubierała się w czapkę, nakładała kaptur i do tego miała maskę na twarzy. oni się specjalizują w tych maskach, fakt, ale ona no jest cholernie intrygująca. druga wersja to: po prostu ktoś jej zapłacił, robi to wszystko dla pieniędzy. podobno została porwana w 1999, później w 2006 odkryła, że jest nagrywana, tak? hm, to czemu odkryli ją dopiero w 2011. nie wiem czy dobrze piszę, ale ogólnie coś mi tu śmierdzi. patrzyłam dzisiaj na nagranie i stała butelka z brudną wodą, dosłownie na chwilę przełączyłam na inną kartę i gdy powróciłam, butelki nie było, a stała w oddali więc w ciągu 10 bodajże sekund by jej nie zabrała, jestem pewna. tak samo teraz zobaczyłam ją dopiero po godzinie, poszła gdzieś, nie wiadomo gdzie, czemu więcej kamer nie jest włączonych? ciągle zadaje sobie nowe pytania. ciekawi mnie ona, mimo,że prowadzi nudny tryb życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka czipi
No wąłsnie, walsnie ja ja podgladam cały zas, jest fascynujaca. Podbno w przedszkolu przwywali chipka i dlatego ma teraz kompleksy i nie wychdzi z domu co wy o tym sadzicie ? słyszelsicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salceson Małopolski
O tak coś tutaj nie pasuje wczorraj chipi laptop był czerowny a dzisaj jest zielony o tak cos tutaj nie gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka helenka
no ja dzisiaj tez widziałam jak ona miala dziene ulozone włsoy to do niej nie podbne, 4 włsy miała inaczej niz zwykle czy to nie dziwne ? cos musiało miec na to wpływ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podglądaczka chipi
O i temat żyje więc nie można usunać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi 2
też bardzo interesuję się tematem chipi, czytam wasze posty codziennie, kesteście super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipka chipka
właśnie, mnie też interesuje ten temat, bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipka chipka pipka
no mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Chan-ki
chan-ka gdzie jesteś 😭 lubię czytać Twoje posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Anny zuzanny
a ja przepadam za anną zuzanną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anny zuzanny
a ja przepadam za anną zuzanną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×