Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

podgladacz mój mąż pochodzi ze wsi i mas zracje w tym co piszesz ,bo dla niego np zupa to nie jedzenie,to napój.Dla niego najwazniejsze jest mięso.Zawsze tez mówi ze z surówek to najbardziej lubi schabowe :PKrzycze na niego i ucze non stop ze nie wolno jesc tyle mięsa a tym bardziej tłustego.Ale jak jego ojciec potrafi usiaść przy stole i kroić gruby plaster słoniny to sie nie dziwię ze moj mąż ma takie nawyki :OFuuu,jak sobie przypomne te słoninę.....brrrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł dla mnie ani dietetyk ani lekarz nie jest żadnym autorytetem. Oczywiście są lekarze czy dietetycy z prawdziwego zdarzenia ale niestety jest ich mała garstka. Nie oglądaleś ani jednnego filmiku skoro pleciesz coś o odchudzaniu, nie ściemniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wsi bywałem u znajomych, nie mam rodziny na wsi, dla mnie wieś długo była czymś nieznanym w dzieciństwie, na plus muszę przyznać że ludzie na wsi nie ograniczali się w robieniu jedzenia dla gości, hojni byli ale były tam rzeczy, których nie mogłem zaakceptować i już tam nie jeżdżę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja też się wychowałam w takim domu :D słoninka, skwareczki, zawisiste sosy ,zupy na zasmażkach i inne "wpsanialoście" naszej POlskiej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądacz my jak tm jedziemy to zawsze wyjezdzamy z taką wałówką ze ho ho.Juz nie pamietam kiedy mieso kupowalam w sklepie.Przynajmniej wiem co jem ;) A co do tych uginajacych sie stołów to prawda-moja tesciowa,jak przyjezdzamy to robi takie pysznosci ze palce lizac.A najbardziej uwielbiam jej ciasta...Pycha! Dodam ze jest ona kucharka,ktora przygotowuje Komunie i wesela wiec sie zna na rzeczy ;)Taka tesciowa to skarb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot tacy.przeciwnicy miesa jesli.tluste mozna.jest.gotowane tluste.szkodzi i.to.jest.oczywiste by nie.jesc.codziennie nie.twierdze.ze.dieta.jest.calkowicie.zla mozna.sobie.przyswoic.troche nawykow.ale.niecalkowicie chanka.nie.skupiaj.sie.na.moim.talerzu.bo.to.co.na nim.to.moja.indywidualna.sprawa.. prowadze.zdrowy.tryb zycia biegam.jem.warzywa. owoce.jaja.i.mieso.gotowane.czesciej dlatego.jesli.jestes.taka.specjalistka.a.co.nie.watpie.warto.napisac.ze.dieta.jest.nie.dla.wszystkich bo.warto.poradzic.sie.jakies.specjalistki nie.bede.opieral.sie na osobie.ktora.jest.stronnicza..w.jedna.strone bo sa.za.i.przeciw i.skoncz z.tą marną ironią co.do.mojej.osoby nie.siedze.na.tego.typu.forach.co.wskazalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł koniec sporu ;) Nie wiem czy nie zapomniales ale dziś a w sumie juz wczoraj,miala byc premiera Twojej fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) anna zuzanna tak sobie skakałem po topicach i wyczytałem dziś niezbyt pochlebne opinie na swój temat, aż dziwne że ktoś mnie gdzieś wyczaił, to przez tą fotę z kotem :D Ludzie po jednej fotce z kotem w parku dorabiają ideologię :D Nie wiem dlaczego facet z kotem od razu tak jednoznacznie się kojarzy, toż to właśnie stereotypy 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuxyna
Slyszałam o tej diecie Chanka widze że masz spore doświadczenie jeśli już tak sie wypowiadasz warto by napisać to na co anioł zwrócił uwage bądz bardziej stronnicza za i przeciw a nie że tylko twojej dupie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu wróciłem z tego monopolowego co mnie wysłała Chanka. Taka impreza pod sklepem, że szok. Sami swoi ludzi :) No to piwko przyniosłem dla kobiet Witam wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz a Ty miej za przeroszeniem w dupie to,co ktos o Tobie myśli ;)Niech sobie nawet myslą ze ten kot to Twoja żona-miej to gdzies.Mnie zycie nauczylo nie przejmowac sie ludzmi.Gadaja i gadac będą-taka ich wredna natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manek 🖐️ Spóźniles sie bo ja zaraz spadam ;)Ale moze Chan-ka,podgladacz i Anioł(na odstresowanie)sie napiją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł po pierwsze pisz jakoś bardziej po ludzku bo się rozczytać nie można. Po drugie nie atakuj mnie z pomaranczowego nicka, masz rozdwojenie jaźni ? Po trzecie nic Cie nie będę tłumaczyć bo mam w dupie Twój talerz co nami leży. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć to poszperaj a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Tak jak napisałam nie będę się produkować tutaj na darmo i pisz sobie co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manke 🖐️ przyznaj się lepiej gdzieś był na prawdę :P Pewnie na wytrzeźwiałce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poczytam o tej diecie bo ona mnie bardzo zainteresowala.Tym bardziej ze moje maluchy duzo choruja a ja zmagam sie od lat z zatokami.Jka to mówia-tonacy brzytwy sie chwyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ledwo widzę na oczy i błędy wale jak cholera :) sorki Manek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×