Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Tarja666 wracam nieraz do muzyki ze starego Nigswith, swego czasu słuchałem tego ciągle, a i Tarją byłem zauroczony jak to nastolatek ;) obecny Nightwish trzyma się nieźle ale to już inny niż ten sprzed 2005 r. a odnośnie tematu - ciekawe co będzie z chipi za rok, dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz nigdy nie wiadomo kiedy trafi w nas strzała Amora ;)Moze nas "ustrzelic" w najmniej oczekiwanym momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz kwestia gustu.Mnie osobiscie ona najmniej sie podobala ale ta -bardzo! http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.plotkara.pl/images/17460/left/normal/oliwia-downar-dukowicz.jpg&imgrefurl=http://www.plotkara.pl/pojedynek/1733/pierwsze-uczestniczki-top-model-2&h=503&w=328&sz=35&tbnid=bJwL6L-2Tp6XXM:&tbnh=100&tbnw=65&prev=/search%3Fq%3DOliwia%2BDownar-Dukowicz%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=Oliwia+Downar-Dukowicz&docid=bZguK8RAFoWQdM&sa=X&ei=GvJET46xIMfg4QT0nvSyAw&ved=0CEMQ9QEwAg&dur=414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz chodzi o ten topik o Burger King-u?Nienawidze jak młodzi ludzie pisza w ten sposób.ja rozumiem sobie przeklnac od czasu do czasu ale to juz jest przeginka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie gotuję zupkę pomidorową a wy sobie tutaj plotkujecie widzę :) Podglądacz- co to miało znaczyć że wyręczysz chankę i na wszystkie dolegliwości polecasz dietę ? wyczułam w tym odrobinkę ironii :-o wiem, wiem macie mnie za wariatkę która na wszystkie problemy zastosowałyby dietę :( ehhh ale tak już ze mną jest ze myślę że większość problemów na które uskarżają się ludzie są spowodowane zła dietą :( Anna- Nie gadasz głupota !!! Ja zazdroszczę każdemu kto jest taki otwarty i pisze co pomyśli, bo ja to zawsze tak ważyłam słowa :/ a to takie uciązliwe, aleee w środku siedzi we mnie wariot więc spokojnie nic sobie nie pomyślę cokolowiek byś napisała :) Cipki nie będę chłopcu pokazywać bo ma jeszcze na to czas ale zastosuje inne metody wychowawcze co by poskromić jego charakterek :D Zapraszam was do mnie na pizze bo będę waśnie będę robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ja też obstawaiałam że wygra kaczyńska :D Jednka wahałam się pomiędzy nią aaa jak ona się nazywała ? no taaaa co wczesniej była chłopcem, lubiłam ja bo inteligentna dziewczyna. Za to nie mogłam słuchac anny balon normlanie działała mi na nerwy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie piszcie sobie tutaj teraz bo ja robotę mam a później was nie będzie :-o wynocha stąd już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ja mam zupke od wczoraj,wiec nie musze nic gotować.Post dzisiaj to sie mój luby musi zupką opić ;) Ja zmykam myć włosy ,bede później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do garów jak to nam kurę domową przystało :) W sobotę znów imprezka to zrobię pizze specjalnie dla was :P:P:P Zjemy, wypijemy, pogodomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko przyjdę to Anna idzie ehhhh :( Masz szczęście że ja też idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna -----> odsłuchałem, nie znałem i podoba mi się już za pierwszym razem, moje klimaty, bardzo ładna piosenka! Chan-ka -----> to nie była ironia, bynajmniej, wiesz że popieram Twoją dietę! Często spotykałem się z zarzutami, że jestem ironiczny, a to nie prawda, to moje marne specyficzne poczucie humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rzekłem gadać chcę z aniołem' :D;D:D Podglądacz z Twoim poczuciem humoru wszystko ok, to pewnie ja jestem przewrażliwiona :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna- po pizzie już tylko okruszki zostały :-o ale mogę ci zrobić świeżutką. Mój męzulek kiedyś pracował chwilkę w pizzerii i mnie namiał taką pychaśną robić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×