Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość gdzie wcielo
she's back

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Anna że ja dzisiaj też od rana ziewam, chociaż się wyspałam :/ Noo ale tutaj leje i pogoda zachęca jak najbardziej do spanka. Od jutra będę pilnować niesfornego potworka to dzisiaj chyba pójdę spać wcześniej. Podglądacz- Już wróciłam z rozmowy o pracę. Praca nie zbyt ambitna ale zawsze coś. Moje 3 latka podrosły na tyle że pomyślałam że trzeba za czymś się rozglądnać, a ze w Irlandii jak i w PL cięzko z pracą to rozglądałam się za jakimś pilnowaniem dzieciaczka... Mamusia dziecka stwierdziła że jej synek jest bardzo ruchliwy i troszkę złośliwy i dwie panie w ostanim czasie zrezygnowaly więc jestem lekko zaniepokojona, nie wiem czy podołam. Jak będzie niegrzeczny to pokaże mu chipkę :P może się wciagnie i bedzie ogladał i popisze z wami na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa do tego na imię ma Denis :/ Oglądaliście bajeczki o Denisie rozrabiace ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catalina90- nie wiem czy czuję się na siłach bo sama ciągle się uczę ale mogę się podzielić swoimi doświadczeniami w przypływie czasu, możesz napisać na adres chankakafe@poczta.fm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze nie wierzysz we mnie podgladacz a to nie dobrze :-o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej kobieta była szczera bo mogła mi tego nie mówić :) Doceniam to bo wiem ze muszę się nastawić na rozróbę :) eeee tam myślę że będzie dobrze. Zawsze tak jest że jak się zapowaida na coś koszmarnego to jest zupłenie ok i odwrotnie, ja mam tak często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha spokojnie nie grozi mi to bo jestem wyluzowana jak nigdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa po za tym w życiu nie weizłabym zadnych leków !!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię z denisa aniołka (nie mylić z forumowym aniołem) , mamusia go nie pozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę nic pisać bo znów musiałabym się sprowadzić do tematu odżywiania :D więc będę milczeć jak grób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poszukaj czegoś dla siebie między olejkami aromaterapetycznymi a nie truj się tymi tabletkami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu migreny najlepsze efekty daje odpowiednia dieta :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat niestety jest bardzo szeroki z tym bólem głowy :( Nie będę Cię przecież odpytywać tutaj od jakieś troszkę intymniejsze szczegóły aleeeee :P Wyróżniasz się regularnie ? :classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poplułam laptopa :D:D Idę podglądaczu drogi coś upichtolić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×