Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość guziczek bez pętelki
podglądaczuuuuuuu ale masz kota na smyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz tego oleju się nie łyka tylko trzyma się w buzi tak jakby płuka jamę ustną :P Aaa kolacyja superowa, przynajmniej nie będziesz narzekał na ból głowy :P:P:P Anna- bede wieczorami bo ja go bedę pilnowała do 15 i tylko 4 razy w tyg :P Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :D Nie udało mi się połozyć wcześniej :( ale juz zmiatam do spanka ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna w leczeniu zatok też sprawdza się dobrze srebro koloidalne, zapper, citrosept, liść oliwny, tabletki i olejek z oregano, ale jak nie odstawisz głównych winowajców to będzie dupa :-o nabiał, cukier nooo i tą białą makę ograniczyć trzeba :( A mąż na schwał :D Ja też miałam odruch wymiotny przy ssaniu oleju, bo ja też taki obrzydliwiec jestem ale nie taki diabeł straszny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wstałam :-o Nie mogę spać. Chyba przjęłam się tym pilnowaniem jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 5:25 a już nie spię z 1,5 h :( Aaa zerknę do chipki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lef 65
gdzie znajde dostep do kamerki w łazience o której piszecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Bawiłam sie dzis w psiego fryzjera i obciełam naszego pieska Westa ;)Tzn obciełam mu włosy na głowie.Troszkę mi nie wyszło i nasz pupil wyglada trochę smiesznie.Chyba mi sie dostanie od starszych córek gdy wróca ze szkoły :PA ja tak lubie obcinac włosy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🖐️ Ale sobie trafilam na ciebie :P dzisiaj okazało się że chłopiec ma na imię Caleb (kejlob) ale mówia od małego na niego denis. Jak na razie dziecko to isnny aniolek, ładnie się bawi, noo jest bardzo grzeczny, wiec nie wiem czy dipiero sie rozkreci a teraz bada nowy teren czy co :-o Ja też lubie obcinac wlosy :P nawet jestem domowa fryzjerka i czsami kolezanki obciachnełam. Piesków ani kotków jednak nie obicnałam :D sorki za literiowki bazgram na szybcika. wapdne wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna- dziecko jest irlandzkie. Cały czas był grzeczny. Cały dzień wymyślałam różne zabawy i cały czas coś robiliśmy. Wysnułam więc że może bywał nieznośny bo się nudził, bo tak bywa z dziećmi że z nudów wymyślają głupoty i dorośli odbierają to jako złośliwość :/ Nie wiem, nie wiem zobaczę co będzie dalej. Podglądacz- przyznaj się gdzie masz wtyki :P:P po tym jak wczoraj napisałam tutaj o tych problemach ze zmianą ustawień mojego konta, wszystko zostało odblokowane :D Podglądacz jest modem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jak tam twoje dziewczynki zareagowały na nową fryzkę psiorka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo chipi jest w domku :P Trzeba pisać coś o naszej chipuni żeby nie było... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polewam, pije, wychodze, i znów poleje wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×