Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Jestem ;)A Wy?;) najpierw słuchałam non stop Alegria a teraz Rubika :) Nie jest łatwo pojac nawet to, to ze co rano słońce swieeeeeeeeci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałam wielką słabość do piosenek stachurskyego :D mój mąż zawsze mówi że on ma głos jak menel a ja mam wieli sentyment do jego piosenek. Fleszara tak samo lubiemmmm :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowałam z tą sąsiadką :D Musiałam sprostować bo nie będziecie ze mną pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię jak ktoś mówi oj tam, oj tam :-o Nawet kiedyś tutaj temat założyłam odnośnie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz skakałeś przy sąsiadce ? :D Twoja osoba kompletnie mi do tego nie pasuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko święto toś ty jeszcze nie widział jak się ludzie elegancko bawią ::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze nie pisze o festynach bo za chwilkę wyjdzie jaka wieśniara ze mnie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :) Ja znowu inaczej przeczytalam ,bo zamiast "skikałeś" przeczytałam "sikałeś" :D ja dzis na moment bo maz na słuzbie i wziął laptopa anajstarsza córka oglada film na komputerze i łaskawie udzieliła mi go na pare minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, bynajmniej, ja bym nawet poszedł na festyn ale jakoś okazji nie miałem po prostu, a do wieśniaków nic nie mam, byle tylko nie udawali warszawiaków po rocznym pobycie w stolicy co mnie niezmiennie irytuje i wystawia na pośmiewisko rdzennych z dziada pradziada ;) ehh jestem w pracy i nawet zupki chińskiej nie mam, a coś by się zjadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka nie pisz "wiesniara"bo mój mąż pochodzi ze wsi i zaraz sie bede Ciebie pytała -co masz do ludzi mieszkających na wsi ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja też się zmywam za chwilkę w przenośni i dosłownie bo idę na wielką kąpiel w olejkach ehhh 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz uciekł :D :D :D Spłoszyłam go, bo wrzuciłam disco z pola i nawinęłam o festynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×