Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość ja też kocham podglądacza
też go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan zuzany i chanki
ja kocham chanke i anne :( mam ochcote na trójkata a one nie chca :( kurwa co za pech jebany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_anioła_stórża
a ja lovciam aniołka 😭 topik złamanych (kurwa) serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalalalalalalalallalaalla
a ja kocham kafe za takich idiotów 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też kocham podglądacza
podglądacz umów się ze mną proszę :( jestem bardzo miła :) nie zbyt ładna ale miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkoOko
ja pindziule, byłam tutaj chyba z pół roku temu, a tu ciągle ten sam temat, a ta babka? co robi? jak wygląda u niej w domu? Zaraz sobiez zerknę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kocham podglądacz :classic_cool: hahahahaha Zakładam fan club dla zakochanych w Podglądaczu :) Podglądacz ale masz rwanie :)...kobiety chyba lubią takich tajemniczych samotników otoczonych gromadką kotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi foxi moxi
chanka przypominamze masz meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjahdjwgbdhew
wlasnie to mialam pisac 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no proszę, jacy w temacie zorientowani, kto ma męża, a kto nie ma żony :P a słyszeliście o tej dziewczynie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam i o zdrowie pytam ;) 🖐️ Nie było mnie tu trochę bo weekend spedziłam na wsi u tesciulków(nie mylić z ciulkami ;) ) a w tygodniu to wiecznie zmeczona i senna chodziłam.Niestety tak reaguje na zblizajacą sie wiosnę 💤 Znajac zycie to ja teraz tu jestem i nikogo wiecej nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że mamy oddanych czytaczy :] Nooo więc tak moi drodzy :) ...w ostatnim tygodniu bardzo wile się zmieniło. Skorzystałam z zaproszenia Podglądacza i pojechałam na spotkanie przy winku i na obiecanego tarota...w Warszawie na dworcu też już czekała na mnie Anna Zuzanna tak jak się wcześniej umówiłyśmy :) ...wspólnie udałyśmy się w stronę Łazienek, bo tam miał czekać na nas Podglądacz. Szłyśmy wolnym krokiem, bo jeszcze miałyśmy troszkę czasu i podziwiałyśmy Warszawę o zmroku :) Miałyśmy troszkę obaw czy aby Podglądacz na pewno będzie na nas czekał, a czy to na pewno uczciwy facet, aaa może jakiś zbok :/ noo różne myśli przychodziły nam do głowy :( Anna mnie uspokoiła i powiedziała żebym się nie bała bo nad nią zawsze czuwa Anioł stróż, więc odetchnęłam troszkę...Łazienki ukazały naszym oczom, rozglądałyśmy się ale nikogo do podglądacza widać nie było :( więc powiedziałam do Anny, "może lepiej że go nie ma niż miałby się okazać jakimś zboczeńcem" ale ledwo wypowiedziałam to zdanie i runęłam na ziemię jak długa :-o ..wymsknęło mi się "łosz kurrrr" Zgadnijcie dlaczego się wywaliłam :// Jakiś kocur na sznurku wpadł prosto pod moje nogi :// sznurek mi się oplatał o kostki nooo i trach..kot wystraszony mraułczy, ja wystraszona nie mniej od kota, próbuję się wyplatać z tego sznurka :( nagle z za drzewa wybiega jakiś mężczyzna i krzyczy Balbi, Balbiiii :) Dobrze śledzicie nasze posty więc zapewne wiecie kim byk owy mężczyzna :) Sprawnymi rękami Podglądacza zostałam uwolniona od kota, albo jak kto woli kot ode mnie :) ...u Podglądacza z głośników rozchodziła się znajoma nam piosenka Alegria, czekało na nas wino i karty, aaa w powietrzu unosił się zapach...zupki chińskiej :) Zasiadłyśmy z Anną na wersalce nakrytej kocem z wizerunkiem perskiego kota i rozległo się pukanie do drzwi, popatrzyłyśmy na siebie zdziwione, bo myślałyśmy że spędzimy ten wieczór we troje...w progu pokoju pojawił się uśmiechnięty chłopak, rozpoznałam w nim Manka :) aaa w chwilkę za nim wtargnął z ironicznym uśmieszkiem drugi facecik ale kompletnie nie wiedziałam kim jest...wtem rozległ się jego głos...Cześć białe bułeczki :D "jego to bym się w życiu tutaj nie spodziewała" burknęłam pod nosem :/ aleee na twarzy Anny rysował lekki uśmiech :) Co się tam działooo to wam może oszczędzę :) aaa nich sobie każdy dopowie :] w każdym razie mąż o którym tutaj ktoś wspomniał już nie jest moim mężem...teraz z podglądaczem siedzimy sobie przed jednym laptopem w jednym łóżku i patrzymy przez okno na Łazienki...:] Anny i Manka tak długo tutaj nie ma bo nie mogą dojść do siebie po naszej wspólnej imprezce :) Aaa Anioł jak to Anioł gdzieś sobie tam bryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa jestem ja :) historyjkę pisałam, miała być ze szczegółami ale za dużo pisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ciągle jeszcze wspominam ten dzień...jak Anioła poszczułam marchewką..jak Balbi wciągnął nugetsy z KWC Aniołowi...jak Manek o 4 nad ranem poszedł na spacer z 4 kocurami a wrócił z 6 :// tyle tego było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna była i wybyła więc i ja zmykam...muszę kocurki nakarmić :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka :D :D :D szóstka z plusem za streszczenie naszego wypadu do stolicy ;)KOchana,normalnie jestem pod wrazeniem Twojego talentu pisarskiego ;) Ja zmykam bo mąż sie niecierpliwi w łóżku ;)Jutro ma służbę wiec bede wieczorem sama a co za tym idzie-bedę siedziala tutaj ;) Podgladzcz,Chan-ka pamietajcie-jutro obecnosć obowiazkowa!Chociaż na chwilęęęęęęę 😭 Teraz uciekam w pólszpagatach do mojego lubego 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna :D Nie brałaś pod uwagę błędów i literówek przy swojej ocenie ? :P Chodziło mi o KFC oczywiście i 2 słowa chyba zjadłam :) aaa co tam literówki i tak każdy zrozumie to co chce :D Jak zwykle niby nikogo tutaj nie ma, tutaj każdy z przyczajenia, czytają, czytają i później wyskakują jak Filip z konopii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że się pojawiłaś bo już miałam do Ciebie na NK pisać czy żyjesz. Postaram się być wieczorkiem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_anioła_stórża
był seks zbiorowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjhfgthyftyfgc
znów anioł ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anny zuzanny
anioł, anioł 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranioł
j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×