Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Nooo właśnie aż się dziwię ze tak tutaj dzisiaj sypiesz fotkami :) aleee syp, syp :P masz tam coś jeszcze ? :P:P:P A co się dzisiaj wydarzyło ? zakochałeś się w końcu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zdanych nowych zdjęć bo ostatnio się nie fotografuję :-o Mam dużo starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochałem... nie, nie, raczej mi to nie grozi wróciłem z pracy, tej drugiej, normalnej, nie z nocki :) Fotek koniec, i tak przeholowałem ale co tam, to się wytnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam gdzie wstawić. Nie chce mi się rejestrować na fotosikach i innych cudach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To stare zdjęcie. Chyba z 5 lat temu robione. Zawsze mówię że nazwisko mam jak sołtysowa wsi :D moje panieńskie było takie bardziej magisterskie :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz przecież mówię że to stare, teraz już mam zmarszczki dlatego zdjęć nie robię haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobię jakieś nowe to wam podeślę najakatualniejsze i już się nie będziesz wstydził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale ty chyba nie masz na nazwisko nic z kotem ? :D chociaż wcale bym się nie zdziwiła :) Palikot ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, Chan-ka, mam dość pospolite nazwisko związane z drzewem :( :) Bardzo ładne to Twoje zdjęcie, a kobieta im starsza tym lepsza (podobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero doczytałam że wróciłeś z normalnej pracy :) To ty pracujesz 24 h ? Ta normalna praca to jaka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka nie, w weekendy dorabiam sobie na portierni o której tu pisałem (nocki), a w tygodniu mam zupełnie inną pracę, mobilną, jestem w ciągłym ruchu (tego nie zdradzałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bardzo ładne to Twoje zdjęcie, a kobieta im starsza tym lepsza (podobno)" zależy w czym lepsza :) Ładna piosenka :) aaa ja dalej alegieee męczę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza we wszystkim Chan-ka... ach te wspomnienia z młodości 😭 nawet dziś mi się śniła moja była, ma już dzieci i męża 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×