Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Jestem juz pewna ze te obrazy z kamerek sa wczesniej nagrywane i puszczane w kolko,mimo ze godzina na kam jest aktualna :O Pudla rzeczywiscie stoja tak samo jak staly gdy spala poprzednio.A przeciez wchodzila przez drzwi bo sama widzialam.Bylaby az taka pedantką,zeby ustawic je w identyczny sposob jak poprzednio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ona robi z tym sznur
inaczej są bo zobacz tam obog zgrzewek z wodą na tym czarnym czymś lezy gazeta...wczesniej jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ona robi z tym sznur
poza tym torebka jej lezy na srodku, wiec raczej nie jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........................@@@
obserwowal ja ktos miedzy ta 7 a 10PM? cos faktycznie sie stalo?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........................@@@
to juz jest niepojete, zeby tyle spać....... cos jest z nia nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........................@@@
to jest ściema.... juz widać przeciez... albo cos sie wydarzy w najblizszym czasie albo słuch po tym zaginie bo to juz nudne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........................@@@
ja tez ide... a Wy dalej patrzcie i czekajcie na rozwój zaskakujących wydarzeń..:o dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczita.
calkiem mozliwe ze tyle spi sama prowadzilam bardzo podobny tryb zycia jak mialam ciezka depresje.....tyle ze kartonow nie mialam pod drzwiami :D dla mnie 14h snu to za malo bylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie!!!!!!!!!
Widzieliście?? Jadła kupę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa 2333
siedzi na kompie. Maz rano do pracy a ja odrazu na kompa co sie dzieje.I nic sie nie dzieje.Siedzi na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipi chyba
odlaczyla 3 kam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka i
marne to to, co popatrze to śpi. i leżmozna spać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tylko jedna
kamerka się pokazuje z tym syfem w kuchni , niech ktoś poda mi jakiś link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupstep22
wiecie co ona robi z tym sznur kiem ? "przywiązuje go do klamki jednym końcem a drugim jest przywiązany do np jakiegoś metalowego haka w ścianie? żeby nie dało rady ich otworzyć bo drzwi się otwierają do zewnątrz." Istotnie.Choć wartość tej uwagi oczywiście zależy w tym wypadku od tego czy drzwi zamykają się kierunku "od wewnątrz" czy też "do wewnątrz" jej pokoju:classic_cool:Jeśli "do wewnątrz" to napewno coś w tym jest.Jeśli zaś odwrotnie to albo jest coś nie tak z nią albo z wyciągającymi te wnioski z obserwacji.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo jest coś nie tak
z tym hakiem:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Questa seller
A co się tak żeście dosadzili do note avec profonde i podglądacza chipi? Dziesięć krótkich postów poza tematów to jeszcze nie offtop.Owszem.Gdyby to się ciągnęło w nieskończoność tak jak to tu ma wielu w zwyczaju zmieniać temat tematu to won na inny-jasna sprawa.:classic_cool:Ich dialog na boku nie był jakimś niewiadomo jakim off-topem.A podglądacz chipi to poniekąd przydatny uczestnik w obserwacji.W sumie mógłby note avec profonde wyjaśnić z tymi zdjęciami a nie pieprzyć że to nieważne bo dawno temu[dawno temu?W lipcu?Co On dziecko?Dawno temu to np dwa lata temu a nie-"w lipcu":D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
http://www.ustream.tv/channel/1mil-reward-for-corrupt-korean-cop-p#utm_campaign porównajcie ten widok na kamerce z widokiem z tej drugiej kamerki http://aassdd.viewnetcam.com/CgiStart?page=Multi&Language=0&Page=0&Resolution=320x240&Interval=0&Quality=Standard&Mode=Motion&PageLayout=Div4 na pierwszej przy jej poslaniu jest laptop, a na drugim, ani nie ma laptopa, ani tych broszur.. to przekret.. kilka minut sie w to wpatrywalam i to co robi na 1 stronie nie jest tym samym co robi na 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemary Jóźwiak
No i co tam?Wierzycie,że to się da w ogóle obserwować tak non stop od sierpnia całymi nocami czy też dniami przykładowo mając swoje sprawy,robotę,naukę itd itp?Mnie się wydaje,że to jakaś lipa.Owszem.Pojawiły się dowody na aktywność tej laski na samym You Tube już z ubiegłego roku kiedy to-jak ktoś słusznie zauważył-jeszcze w miarę normalnie się zachowywała-i wrzucała wtedy filmy jakieś i "komunikaty"ale to co teraz grzeje to już wskazuje że jej dokumentnie odwaliło.Same jednak obserwacje jej rzekomo mające miejsce już prawie pół roku to wg mnie jakiś kit.Czubów nie brak ale mimo wszystko komu by się chciało.Myśle,że to sprawa sprzed dwóch miesięcy góra a reszta to są jakieś wstawki z jej blogu.Tyle czasu i cały czas to samo?Śpi,wychodzi tylko po sprawunki.Daje czasem pokaz psychozy w inny sposób a potem śpi dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha123456
Ile ona juz śpi?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość All Bixx
hahaha123456 No właśnie.Ludzie koncentrują się na różnych sprawach jakie mają mieć sensacyjny charakter a nie potrafią ocenić pewnych spraw od strony istotnych detali.Już pewne osoby nie tylko stąd czy innych forów tu ale też i zagranicznych zgłaszały pewne rozbieżności co do obrazu na poszczególnych kamerach.To nie ma miejsca cały czas ale w istocie sprawia wrażenie jak gdyby "transmisja"miała charakter kombinowany.Leci niby co do zasady na żywo ale czasem to wygląda jak zmontowane.To jest o tyle trudne do wykazania że mamy kilka kamer w różnych miejscach niemniej można też logicznie wnioskować coś na kamerze numer X z czegoś na kamerze numer Y jeśli są w tym samym pomieszczenie.A tu czasem bywa tak iż na jednej jest obraz life a na drugiej przykładowo z innego pomieszczenia lub tego samego obraz sprawia wrażenie z uwagi na szczegóły jakby był odtwarzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misty-fickejtor
O yeah:classic_cool:Coś w tym jest. hahaha123456-będzie spać dopóki się nie wyśpi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×