Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość ONA ZYJE TAK JAK LUBI
NIE SĄDZĘ, BY MIAŁA SCHIZOFRENIĘ. Mam sipstrę, która na to choruje: truje się, nie bierze tbletek, widzi niestworzone rzezy, wymysla, obraza nas, próbuje bic, czasem krzyczy bez opamiętania leżac w łózku, próbuje się podpalic, zabic kota, matkę, wysrac się w pokoju, i wiele wiele innych. Szkoda mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyzzzzzzzzzzzzzz
ona ma już sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Historia jakich mało!
8 lat temu u schyłku grudnia 2003 roku w stanie Texas rozpoczął nadawanie obrazu ze swego mieszkania a konkretnie z kuchni 33 letni amerykanin Darren Rolands.Początkowo nawiązujący z nim kontakt internauci brali jego prezentowane zachowanie za żart jednakże już po miesiącu sprawą próbowano zainteresować odpowiednie służby.Bohater tej historii był aktywny każdego dnia w internecie przez wiele godzin i prawie cały czas przed kamerami albo przygotowywał sobie jedzenie albo je konsumował zachwając jego odżywcze walory.Pikanterii dodawał fakt iż człowiek ten cierpiał na widocznie poważna nadwagę jaka przy wysokim wzroście mogła być powalająca.Po jakimś czasie rozmowcy Darrena zaczęli go strofować za jego pasję. Nawoływali go i próbowali przywołać go do porządku. "Darren,opanuj się.Zjadłeś już 4 tabliczki czekolady a teraz zabierasz się za kurczaka,podwójną porcję frytek i czteropak piwa? Darren-rozumiem jeden indyk w maladze.No ostatecznie 1,5 ale trzy Indyki w Maladze?! I naprawdę wypiłeś do tego dwie półlitrówki wódki ??" "Bez przesady!16 pączków to za dużo jak na deser po dwóch pizzach!" "Czemu dusisz na oliwie aż dwa kilo tej wołowiny?? I na co Ci aż tyle grillowanych ziemniaków do tego?Mógłbyś tym nakarmić cały pułk"."Całe dwa litry lodów owocowych po eskalopkach cielęcych w sosie żurawinowym z litrem czerwonego wina??Apeluję o rozsądek Darren.Już ciężko Ci przejść przez futrynę.Czas na remont chyba albo na zmianę nawyków żywieniowych!" To tylko nieliczne przykłady wypowiedzi internatów pod adresem Darrena,do których nie przywiązywał zbytniej uwagi opierając swój rozkład dnia na kupowaniu,gotowanieniu,jedzeniu i zachwalaniu tego co kupił lub przyrządził samodzielnie. Po dłuższym czasie jednak wielu jego rozmowców za pośrednictwem chatu zaczęło zastanawiać się o co może chodzi gdy rankiem pewnego 1 kwietnia dostrzegli na szafkach kuchennych w domu Darrena rozmaite kartki z wstrzymującymi apetyt komunikatami jakie zaniepokoiły internautów bardzo poważnie."Jestem ofiarą spisku i wcale nie mam apetytu.Jestem poddawany bezprawnym eksperymentom!To jest ostrzeżenie.Pomożcie!" Tego dnia Darren pojawił się już w kuchni jak gdyby nigdy nic i zaczął od podania przepisu na danie dnia.To miało być spaghetti a la carbonara! Z rozmaitych dodatkami w ilości przekraczającej rzecz jasna objętość żołądka przeciętnego człowieka. Nikogo to jednak nie interesowało.Wszyscy pytali co znaczyć mają te komunikaty na kartkach.Darren robił dalej swoje nie ignorując jedynie wpisów odnośnie samego jedzenia. Zirytowani internauci zawiadomili odpowiednie służby.Jak nieoficjalnie się dowiedziano Straż pożarna ewakuowała Darrena oknem albowiem nie mógł zmieścić się w drzwiach. Wszyscy odetchnęli z ulgą lecz nikt już potem przez dłuższy czas nie miał z nim kontaktu.Podobno śledztwo objęto tajemnicą. Pewnego listopadowego popołudnia wprost ze swego apartamentu w LA nad brzegiem oceanu zaczął nadawać swą transmisję internetową niepełna 40 letni wysoki kulturysta bez grama tłuszczu z idealna rzeźbą mięśni.Jego pierwsze słowa od jakich rozpoczął podbój internetu brzmiały-Dzień dobry.Nazywam się Darren Rolands.Jeśli chcesz zmienić swe życie i wyglądać tak jak jak ćwicz i odżywiaj się razem ze mną!Daren ma tysiąc wejść dziennie.Głównie wchodzą Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jest ktoś
na wizji????:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberdobedr
tak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darren Rolands
Jest:classic_cool:Chcesz poćwiczyć razem ze mną??:classic_cool:Mam tylko 3%tkanki tłuszczowej:classic_cool:I pozdrawiam wszystkie Panie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busta Rhymezz
Słyszycie to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberdobedr
No właśnie.Jakaś melodia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busta Rhymezz
Taaa!!Jakaś melodia.I coś śpiewają.Jakiś taki chórek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka[network]
Właśnie!Ja też. Leci tam przez głośniki jakaś melodia i chórki słychać!Coś jakby...po polsku albo po czesku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżej ho !
Przed chwilą dzięki zaawansowanej aplikacji służącej obróbce i identyfikacji ścieżek dźwiękowych wykryłem że to melodia "Stary Niedźwiedź mocno śpi..."!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria Van Pink
józef oleksy Józef:classic_cool:nie wystarczy patrzeć by zobaczyć:classic_cool: Od razu wpisz to do notatnika ze "Złotymi Myślami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Bamba boogie!
Coś mi się zdaje,że temacik się towarzystwu znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberdobedr
czy ona spi od 8 godzin? o 10 juz spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberdobedr
bozzzzz jak ona spi glowe jakos wykrecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
gdzie ona sie podziala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdthdf
zniknella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdthdf
kamera sie przesunela,bo,widac laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadada
gdzie ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhnvcdgnb
Ona mowila ze jak przychodzi ten p to obraca kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
cały czas ja obserwowałam i nagle zniknęła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddddddddddddddddddddddd
może poszła się umyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new jersey*******
wy nie macie nic lepszego do roboty???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×