Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość slyszalam juz w październiku
mm na moim obrazie spi jak zabita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
O gustach się nie dyskutuje więc uśmiech w wiadro.Niczego mi nie gratuluj. Sobie pogratuluj gustu.Walisz pod takiego głupka.:classic_cool:Co za żal.Wczoraj tu była taka jedna Carrie.Mógłbyście sobie ręce podać.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest fajnie
fakt śpi dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
co to za podszywy :( Ja sobie tylko na nią patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
nic nie robi nie musisz się jje bać. Nie wyglada strasznie chociaz czasem spojrzy w kamere i masz wrazenie, ze swidruje cie wzrokiem, ale nic szczegolnego sie nie dzieje i nie wiem w sumie jak ludzie moga tak ciagle sie wpatrywac jak spi. Mnie to nudzi po 2 minutach, ale sam temat jest ciekawy wiec co jakis czas zagladam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterrereyyte
jak ona to robi że zawsze, nawet podczas snu, ma zasłoniętą dolną część twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia z Wawy
Ludzie ale wy gupi nohrmalnie. To przecież już się wyjaśniło ze ta cała laska żartowała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to widzicie
ja nic nie mam:( patrzycie na trupa jak to cos sie nie rusza czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Ja to tylko widzialam jak spi, a tak to w innych sytuacjach nie trafilam akurat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
nic się nie wyjaśniło, ciekawe skąd ma kasę na rachunki, nic nie robi od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to widzicie
moze jak sie w kogos popatrzy to zyl nie bedzie ? pamietacie jak bylo z takim obrazem chlopca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Aby ostudzić nawiedzające mnie burzę mózgu często zmuszona włożyć sobie na głowę największy wek po ogórkach i odśpiewuje przez kwadrans hymn zjednoczonego Królestwa Anglii i Irlandii Północnej by po północy zaordynować sobie przeczyszczenie przy pomocy weterynaryjnego zestawu do lewatywy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Żyje więc się rusza, pewnie się obudzi za chwile, odpali komputer i tyle.. co w tym takie fascynującego, że się poruszyła? nie jest spralizowana, nie jest w spiaczce wiec moze sie przez sen poruszac. Nic sie nie wyjasni dopoki kamery nie zaresjestruja jak rzeczywiscie ktos do niej przyjdzie, moze ta policja ze zdjec wreszcie zamiast wystawac pod oknami zapuka do niej. Bedzie probowala sie skontaktowac. Lub wreszcie ktos przetlumaczy to co ona tam mowi na jezyk polski. A tak to spi, rusza sie, je, pije to nic nowego. Jakos tam w tych 4 scianach funkcjonuje wiec zadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa123
ona sie masturbuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest fajnie
gdzie to widzicie jaki obraz chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Zawsze gdy na pierwszym programie polskiego radia słyszę lambadę golę się pod pachami otwieraczem do konserw.Też tak macie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Obraz chłopca to nic zwiazanego z tematem tej koreanki. Ja tam nie wierze w zadne klatwy. Uwazam ze dziewczyna jest chora, bo w policjanta przesladowce i chipa w nodze nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lekceważcie kartonów
!!! zapomnieliście, co zrobiły Hance? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest fajnie
no ale o co chodzi z tym obrazem chłopca???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Zawsze gdy tylko dobiegnie końca buforowanie jakiegoś dłuższego nagrania na YT odmawiam dziękczynna modlitwę do plakatu Billa Gatesa zapożyczonego z kalendarza jaki mój brat dostał wraz numerem specjalny pc format na swe 11 urodziny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jest taki obraz placzacego chlopca, jak go ludzie w domu mieli to nieddługo pozniej wybuchaly pozary. ktos napisal ze moze tu tez tak jest, ze jak na nia sie gapic bedziemy to jakas klatwe na nas zesle:d wpisz sobie w google obraz placzacy chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest fajnie
niech ją ktoś obudzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to widzicie
a ja nadal nie rozumiem czemu wy ja obserwujecie i o co w tym wszystkim biega :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 32
Wszedłem na Paranormalne.pl i jest tam forum odnoście tej laski,i wiecie co wam powiem,trzeba być nienormalnym aby to oglądać i pisać na forum że np ruszyła nogą albo że śpi i huj wie co jeszcze to nie jedyne na którym trwa obserwacja i ludzie piszą co ona robi.Dobrze ,że nie ma głosu,bo by pewnie jeszcze jej bąki komentowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
byl taki obraz na ktorym byl namalowany chlopiec kto niby spojrzal na niego objety byl klatwa. Poczytaj w necie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest fajnie
dagna88 dziękuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
facet pomyłka jest głos. Tyllko teraz śpi, ale jak puszcza cos z neta to slychac wiec pewnie i baka mozna uslyszec jakby sie przysluchac dokladnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×