Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość goska111111111111112
ile macie kamer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinka i malinka
Rozmawiałam z kolegą, który jest specem od kamer internetowych, powiedział, że jest NIEWYKONALNE, że kobiecy głos który słyszymy, dobiegał z tego pokoju. Dźwięk jest nałożony, może pochodzić np. z radia. NIE OD NIEJ Z MIESZKANIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
to są nagrania. które wrzucała na you tube. I teraz po prostu nadaję ten głos żeby się nie powtarzać, a przekazywać informacje 24 na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
goska11111 ---- ogólnie kamer mamy 3 ale działąją 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blinka i malinka naprawde to pogratulowac twojemu specowi:) zauwaz ze obraz idzie z kamery Panasonic Network protokolem Running in IPv4 mode. wiec obraz jest w miare dobry(widze 1 kamere) do tego uzywa mikrofonu ktory ma przy uchu i jest zintegrowany z kamerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
po odświeżeniu strony działają mi wszystkie 3 kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mgoe w to paczac
ja to się boję że w pewnym momencie ona zacznie dziwnie sie zachowywac i nas przestraszy zacznie krzyczec czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
już prawie 7, mogłaby już wstać i zaparzyć kawę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
zbliża się u niej godzina 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o labadoha
A mi żadna kamerka nie działa. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
trzeba odświeżać kamerki, ją oglądają setki osób choć nie wiem w sumie po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska111111111111112
wiecie mniej wiecej o ktorej ona wstaje?:P bo nie wiem czy jest na co czekac a chcioala bym to zobaczyc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
róznie wstaje, w sierpniu wtawała wcześniej, teraz wstaje jak u nas jest po pólnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o labadoha
no ale czemu mi sie obraz nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
ona dziwnie śpi, jakby była na jakiś lekach, prawie wcale się nie rusza, nie poprawia, nic nie kręci :-( a ten Pan co niby ją odwiedza co kamerki zostają zatrzymane to w godzinach 7-10 czy ja coś źle skumałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska111111111111112
i tak sobie wstaje siedzi? i co robi? bo mnie to zastanawia hmm cos czuje ze bede miec nową "rozrywke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
jest na lekach, prawdopodobnie ma rentę, na blogu ma fotki ze swoją chorobą więc pewnie od tych leków jej się w głowie poprzewracało i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska111111111111112
o labadoha- tez mi sie nie wyswietlal. Ale odswiezalam az do skutku i mam dwie kamery kartony i ja spiącą. podobno sa 3 ale 3 nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez masz problem
ciekawe czy ta historia kiedys sie zakonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
Chip-Chan (prawdziwe imię/nazwisko nieznane) została okryta przez 4-chanową sekcję /x/ 6 sierpnia 2011 roku, w wątku poruszającym zagadnienie „podglądactwa przy wykorzystaniu kamerek internetowych (najczęściej bez zgody osoby „zainteresowanej). Na filmie spała tak mocno, że użytkownik, oprócz umieszczenia jej kamerki na portalu dodał jeszcze komentarz : „Jakaś laska, siedząca na krześle z podkulonymi nogami, wszędzie dookoła jej biurka i na oknach porozwieszane są znaki w języku koreańskim. Myślę... że jest martwa. Tym właśnie zwróciła swoją uwagę sekcji /x/. Przez następne kilka godzin, mnóstwo użytkowników komentowało każdy z niewielkich ruchów jakie wykonywała wierząc, że to po prostu siła grawitacji oddziaływująca na martwe od dłuższego czasu ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
„Dwie godziny temu, ktoś obserwował ją przez całą godzinę. Od tamtego czasu nie poruszyła się ani razu. Jednak wszystkie spekulacje zostały rozwiane, gdy obudziła się na chwilę aby podrapać się po nodze. Cała sytuacja dalej nie posunęła się ani trochę w kierunku rozwiązania : nieznana nikomu Koreańska kobieta, śpiąca w niewygodnej pozycji przez nienormalnie długi okres czasu, otoczona pustymi butelkami po wodzie a całe jej biurko oraz okna pokryte znakami napisanymi w języku Koreańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
wiem, było ale dla nowych warto podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche info
Jeden z użytkowników (który posiadał znajomych w Korei), zauważył, że być może przekaz ze znaków jest skierowany w stronę każdego, który się jej przygląda. Pojawiła się także druga teoria, w której miało być to rozpaczliwe błaganie o pomoc. Jego znajomi, potwierdzili wcześniejszą tezę, że pismo jest bardzo nie naturalne a gramatyka stoi na bardzo kiepskim poziomie (chociaż w ogólnym rozrachunku w językach azjatyckich jest ona stosunkowo prosta, dop. tłumacza). Wkrótce po tym, Chip-Chan stworzyła kolejny plakat. Jednak w tym wypadku tłumaczenie było zupełnie nie możliwe. Tekst nie miał zupełnie żadnego sensu, widniały tam również znaki, które nie występują w języku koreańskim. Jednak dla niej, musiał być on bardzo ważny, ponieważ ciągle zwracała naszą uwagę w jego kierunku całą noc spędziła na przepisywaniu i tworzeniu nowych wersji, jednak bez skutku nic nie dało się z tego zrozumieć - wspomina jeden z internautów. Wielu użytkowników doszło do wniosku, że jej zachowania, jak np. możliwość snu w niewygodnej (nienaturalnej) pozycji przez bardzo długi czas pasują idealnie do objawów, które możemy zaobserwować u osób chorych na schizofrenię. Teoria ta nie została jednak nigdy potwierdzona. Niedługo potem, wyszło na jaw (w oparciu o kilka blogów, które prowadzi), że filmowała siebie od 2008 roku. Z tego co pisze, wynika, że kamery zainstalowane w jej domu nie zostały zamontowane przez nią. Jednak utrzymuje je aby śledzić, co dzieje się w czasie kiedy śpi. Wciąż nie wiadomo po co to robi. Czytając jej blogi można dojść do tego, że cierpi na paranoję. Ponownie, nie zostało to potwierdzone przez żadnego specjalistę. Jak dotąd, ciągle walcząc z jej łamaną angielszczyzną i karkołomnym koreańskim, udało się nam wywnioskować, że Chip-Chan w 1999 roku została porwana przez skorumpowanego oficera Policji, który w jakiś sposób zapanował nad jej świadomością. Następnie wszczepił w jej chrząstkę, znajdującą się w kostce „VeriChip. Dzięki niemu, jest w stanie zobaczyć wszystko co robi i usłyszeć wszystko co mówi, co więcej kontroluje nim jej sen oraz powstrzymuje od ucieczki. Wszystkie dziwne objawy zaobserwowała u siebie w 2006 roku szczególnie wymowne były chroniczne senne koszmary. „Codziennie spałam po 20 godzin możemy przeczytać na jej blogu. W tym wpisie ponownie wraca do tego, że to nie ona zainstalowała kamery. Ale do tej pory utrzymywała je aby móc kontrolować to co dzieje się w czasie jej „wymuszonego snu. Pierwotnie mieliśmy dostęp do 3 kamer, na dzień dzisiejszy działają jedynie 2 z nich. Po tym jak znalazła się pod ciągłą obserwacją „śpi tylko od 4 do 10 godzin, ale jej oprawca (jak go nazywa) może sprawić, że będzie spać przez cały dzień. Z jej strony możemy się także dowiedzieć, że zanim to wszystko się zaczęło, potrzebowała jedynie 4 godzin snu dziennie i potrafiła się po nich budzić bez żadnego bodźca z zewnątrz. Po wszczepieniu „VeriChipa twierdzi, że specjalnie skonfigurowała budzik tak, aby dzwonił co 10 minut jednak kiedy śpi nigdy nie reaguje na dźwięk alarmu (na dzień dzisiejszy nie mamy dowodów na obecność takowego alarmu). Chip-Chan, apeluje do wszystkich, którzy starają się usłyszeć bądź dostrzec sławny alarm, aby „nigdy go nie słuchali ani w żaden sposób na niego reagowali. Jego działanie pozostaje tajemnicą." Shinji77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska111111111111112
poruszyla sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona890
wiecie co wkurza mnie ta sprawa i postanowilam cos zadzialac napisalam na czacie do pierwszego lepszego koreanczyka pytajac czy cos w ogole wie o tej sytuacji., on ma 18 lat, w ogole nie slyszal o tym i nie wykazal zbyt duzego zainteresowania ta sprawa ;/ czekam az odpisze ale nic cisza ;/ bede probowac dalej u innych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×