Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Mam nadzieję ze mąż wyjdzie z tego cały i zdrowy. Eee kurde ja też miałam wrażenie że lubisz anioła pomimo suk :D kurde ale się zrobiło sentymentalnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie ,nie dałabym Tobie 31 lat ;)ładna jesteś. Tez bym sie pochwaliła swoja fotka bo niebrzydka jestem (i skromna ;) ) ale wole tutaj na Kaffe nie ryzykowac. Ja uzywam od roku kremy polskich firm kosmetycznych.Stosowałam dosyc długo tych droższych typu VICHY itp ale one nic szczególnego z moja cera nie robiły.Stosuje teraz kremy Soraya,Ziaja i sa rewelacyjne.Mam cere jak pupa niemowlaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie jakby nie ten temat.Wczoraj wyzwiska a dzis nic,tylko można zasiąść z Wami do wieczerzy wigilijnej ;) A co do męża to ja jestem optymistka i mam nadzieję ze wszystko okaże sie ok.On duzo pracuje i może dzieki temu opamieta sie ze pieniadze to nie wszystko,ze warto wiecej czasu poswiecic rodzinie. Anioł a wrócisz?Nie żebym tęskniła ale ot tak pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, się zaczerwieniłam :D Ja stwierdziłam że nie będę przeplacać już i się przerzucę właśnie na zjajętutaj jednak nie mam dostepu. Ja mam chopla na punkcie zdrowego odżwiania od roku nie jem miesa np i czuje sie rewelacyjnie od tego czasu ale to chyba nie topik na takie teamty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem wszystko bo szczupła jestem i chciałabym przytyć.Przy wzroscie 171 cm waże 59 kg .Mąż mi mowi ze wygladam dobrze ale ja bym chciała troche ciała przybrać.Tak wiec jem wszystko-mięso,słodycze,fastfoody czyli to po czym se powinno tyc.A moja waga stoi od czasów liceum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju przepraszam ale nie mogłam wejśc na kafeterię. Kazda strona działa ale kafe nie działalo :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz podejrzewałam ze jestes jednak Tym Aniołem pzrez Ó bo on napisał ze idzie sie myc i Ty tez zniknełas.Wiesz,tutaj juz wszystko jest mozliwe ;) Ja ide szybko pod prysznic i wróce tu na jakies poł godzinki bo rano muszę wstac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja zawsze się miałam za grubą więc ci zazdroszczę :] Dzieci mam :] Zmykam bo oko mi leci już i cieszę się że doszłyśmy do porozumienia ;] Trzymam kciuki za męża, poważnie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jestem aniołem chociaż on teraz też wrócił :] ale chyba w jednym czasie nie napisałabym dwóch postów, chociaż to pewnie możliwe ale gwarantuję ci że nie jestem aniołem :] Raczej diabłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ,dwie córki-4 i 2 lata. Ok,to leć i tez sie ciesze ze mogłysmy spokojnie popisać :)Dobranoc 🖐️ Anioł nie drwij sobie ze mnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę to piszesz a nie mówisz :P A tak poważnie to dlaczego tutaj jesteś?Z nudów?Z chęci poznania kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki Mouse 123
jakie rozmowy romantyczne tutaj prowadzicie a dopiero sie od suk wyzywaliscie ja pierdole. jak tam chipi ? piszcie a nie jakies dyrdylaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki Mouse 123
chanka mozesz jeszcze raz dac zdjeice ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki Mouse 123
spóźnilem sie na fotoski :-o jaka ta chanka ? podbna do chipi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki Mouse 123
pewnie nie tylko byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×