Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Najważniejsze że zdrowy jest. Facet to zawsze marudzi, a niech sobie posiedzi trochę w tym szpitalu to może do niego dotrze że trzeba trochę zwolnić tempo, bez urazy Ania :) ale tak właśnie myślę. Mojemu mężowi też by się zdała taka terapia szokowa może by go to coś nauczyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idę sobie coś pooglądać w TV bo tak rzadko mogę na spokojnie to zrobić. Moja najmłodsza kluseczka dzisiaj padała dużo wcześniej niż zwykle więc matka ma czas dla siebie :) Dobranoc 🖐️ nuda i cisza zawitała do tego wątku, aaa taki ruchliwy był, wszyscy zapomnieli o fiki miki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakanmala
a raczej nikt nie zapomniał,tylko wdarły się młode "matki polki" i nie ma już z kim porozmawiać o chip-chan,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z matkami Polkami tez można pogadać :) ...ale fiki miki już mi się znudziła. Wiem, wiem za chwilę panie pytanie: to po co tutaj wchodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka mój mąz to pracoholik i taki przymusowy "urlop" to dla niego męka.Ale dobrze,niech sobie poleży,odpocznie i zda sobie sprawe ze zdrowie jest najważniejsze :) Topik rzeczywiscie upada ale bez urazy -on był od samego poczatku troche nudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakanmala a raczej nikt nie zapomniał,tylko wdarły się młode "matki polki" i nie ma już z kim porozmawiać o chip-chan,proste Czy my bronimy komukolwiek pisać o tym co widzi na kamerkach???Rozmawiamy sobie o zyciu i tym sposobem podbijamy Wam topik.Czy to źle??? A co do "Matki POlki" poczytaj sobie znaczenie tego wyrazenia a potem pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ożesz no własnie miałam coś naskrobać w tym sensie ale widzę że mnie wyręczyłaś więc się podpinam pod to hehe :D A ja chwilkę pooglądałam TV ale że kafe wciągające jest wiec znów przylazłam zerknąć w swe ulubione tematy. Mój mąż tez pracoholik i do tego nałogowy palacz, pali pakę dziennie. Ty palisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanka jeszcze raz mnie nazwiesz aniolem ti Ci sprzedam wirtualnego kopa :d :d ja żem jest jedna jedyna unikatowa. wracając do matki polki to jest to matka z Polski jak sama nazwa wskazuje haha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i nagle się zjawiłeś żeby mi to napisać :P pewfnie zaraz jeszcze jakaś suka mi się przylepi :/ ehh a gdzie Anna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Matka polka to jeszcze taka, która obrzuci wyzwiskami dziewczynę, która zapyta na forum czy wypada zostawić niemowlaka pod opieką niani na 2 godziny żeby wyjść z koleżankami do pubu." jak tak wygląda definicja mówiąca o matce polce to ja nią nie jestem :/ Kurde i jeszcze asdoł temat założył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilem z pracy wiec wszedlem suka nie mam powodu cie nazwac] jak narazie ale jak widze w garze ci sie gotuje od ogladania chipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej od nieogladania bo wcale tam nie wchodzę. W garze to mi się gotuje od czego innego :) "Z pracy wróciłem i wszedłem a assderka ze mną albo ja z asdreką albo asnioł z anioerka" a nie wiem kto jest kim wiem że ja jestem Bożenka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nagle asderka zniknęła, Anioł dziwnym trafem też. Wcale nie podejrzane, wcale nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to SmoOoczyca, a ona to ja....mam 2 czarne nicki" hahahahahahaahaha nie no to mnie rozwaliło normalnie jak nic, sikamm hahahahahahaha Anioł wiem że to ty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Zasiedziałam sie trochę na allegro ;) Chan-ka ja nie palę,mąż tak.Chce teraz kupic sobie elektronicznego papierosa(czy jak to tam sie zwie),bo taniej na miesiac wychodzi a i chyba zdrowsze jest troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałaś temat o matkach polkach ? :D Mój już przerobił tego elektornicznego papierosa, niestety nie zdał próby tylko nie wiem kto mąż czy papieros :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ten temat ;) A co się stało z papierosem?Zniszczył sie czy raczej nie zaspakajał głodu nikotynowego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ten tekst w stopce niby załozycielki tematu Ja to SmoOoczyca, a ona to ja....mam 2 czarne nicki" To odnosnie do tego co ja miałam w stopce napisane "ja to Bożenka bez domu :(...kim jest chan-ka" jak myślisz kto załozył temat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaspokajał jego potrzeb, siedział z tym normlanie i ciągnał jak głupi i nie mógł się napalić w końcu zrezygnował. czasmi tylko sobie pociaga. On już tyle razy rzucał papierosy że ja już nie wierzę nawet że mu się to kiedykolwiek uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×