Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Kurcze jak się zrobiło miło normalnie jak na wigilijnej kolacji :] Ja początkowo myślałam że jesteś mega wieśniara, ale z czasem stwierdzilam że jednak masz charakterek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee Anioł ile ty masz lat jeśli można zapytać ? Jak masz zamiar napisać to prawdę proszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię obrzucac kogos miesem,wchodze tutaj aby zrelaksowac sie po cięzkim dniu ale jak przeczytałam ze jestem suką i do tego białą(cokolwiek by to miało znaczyć) to aż mna zatrzęsło...I wtedy sie zaczęło.Chwilam to sama sie nakrecałam.Powinnam sobie odpuscic ale wpewnym momencie zaczelo mnie to bawic...Wiem,stara a głupia ;) Anioł juz raz mi tak napisałeś a potem...Pamietasz?Ja nie mam gg bo próbowałam zainstalowac ale chyba po tej naprawie brakuje mi czegos bo nie mogę zainstalowanego gg otworzyc bo pokazuje mi sie błąd.To napewno przez kamerki Czipi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anno, aniele
zaprosicie na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh,wiedziałam ze mas z25 lat ;) W Niemczech mieszkałam 8 lat ale wróciłam do kraju bo nie mogłam sie tam zaaklimatyzować.Miałam znajomych,rodzinę męża ale ciagnęło mnie "na stare śmieci".Kazdy się dziwił ze ja wróciłam do "tej biedy" (tak mówili) ale ja wolę żyć skromniej ale przynajmniej jestem tu szczesliwa :) Anioł a długo tam mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze pod wplywem moich bluzg-suk do anny zuzanny wywolalem zniewolenie.. przez to wywolalo to podniecenie i chce sie wziasc za nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aaa
cześć Wam:) o jak tu miło :) co u chipi? co u Was? ja jestem po nie udanej walce z laryngologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już 5 lat w IRL i mam dość ale nie będę was zanudzać :] Ja mam 31 lat więc Anna nie jest z Tobą tak źle bo ja też nie najmlodsza a jaki zryty berecik :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie tez sie wahałam bo tez pisze pierdoly ale co tam się bede...ja sie nie czuje na tyle nawyzej na 25 :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że co?Że mnie zniewoliłeś?Szczerze?Dla m,nie facet nazywajacy kobiete suką jest nic nie wart.Ale Tobie wybaczam.Nie dlatego ze mnie niby zniewoliłam ale czuje ze napisałeś tak pod wpływem chwili.To był impuls ,którego napewno barzdo żałujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asderka kojarze cie cie Mmmm ale zskad anna zuzanna proszepo pbrobuj zainstalowac gg jesli chodzi o starsze kobiet cenie ten temperament ktory miala tez anna mimo ze brukalismy sie bluzgami a mieszkam 2 lata w Munchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ja ostanio jak powiedziałam jednemu chłoptasiowi że mam XX lat to powiedział ze dałby mi maksimum 27 :)Ale teraz kobiety wygladaja na młodsze niz sa w rzeczywistości.Ja myslę ze to zasługa kosmetyków pielegnacyjnych. Ja mieszkam w Trójmiescie.Przez okno przy ładnej pogodzie widzę Półwysep Helski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł ja do Ciebie napisze na gg a jutro całe Kaffe będzie wiedziało co tobie pisałam :P Nie ze mna te numery BRuner 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aaa
hmm też Cię kojarze ;) czekaj czekaj btw czy to nie Ty miałeś być mną a ją Tobą znaczy się że Ty i ja to jedna osoba gębę ojjj zanotował się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze tutaj,piszę z Wami i przynajmniej nie mysle chociaż chwilę o moim chorym męzu>Tzn myślę ale nie myślę o najgorszym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz ? ja wyrzuciłam wszytskie kremy nie dawno, wymieniłam na olej winogronowy i w ogóle strouję wszystko co naturalne. Polecam ten olej przy okazji :] w stopce na chwilkę dałam linka do mojego konta na fotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×