Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość chyba rzeczywiście jest ich
dwie lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano widziałam http://imageshack.us/photo/my-images/856/5099 1611.jpg/ ta osoba w czarnym płaczu i różowej czapce była u laski po 9 rano naszego czasu. To chyba kobieta, bo ma torebkę beżową babską. Nie wiem co tam robiła, bo zauważyłam ja dopiero jak zbierała się do wyjścia, zastawiając za sobą kartony. To była ona jak wychodziła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis rano widziałam
To w płaczu to ona? To kamerki nie nadają obrazu domu w jednym czasie. Bo na jednej spała, a na drugiej była właśnie ta postać w czarnym płaszczu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3435345
"chyba rzeczywiście jest ich dwie lub więcej" Nie, to wciąż jedna i ta sama dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3435345
"Bo na jednej spała, a na drugiej była właśnie ta postać" Na screenie widać, że w pokoju jej nie ma. Jest w kuchni w czarnym płaszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynnkaa
Poza tym ona już wychodziła właśnie tak ubrana, kilka dni temu, w tej samej czapce i z tą samą torebką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis rano widziałam
3435345 "Bo na jednej spała, a na drugiej była właśnie ta postać" Na screenie widać, że w pokoju jej nie ma. Jest w kuchni w czarnym płaszczu. Kurczę,mi się wydaje że jest , spi w takiej dziwnej pozycji. No ale się nie upieram, co jednak z tymi kamerkami? Jest na nich takie duże opóxnienie( ja widzę tylko 10 minutowy poślizg) ? czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej drugiej kamerce gdzie ona śpi to był rzucony czarny szalik lub coś podobnego,ja tez początkowo myślałam ze śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3435345
"Kurczę,mi się wydaje że jest , spi w takiej dziwnej pozycji" Nie. Na drugiej kamerce jest puste krzesło i czarny sweter którym się zawijała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w to
nie wierzę, myślę, że została dobrze opłacona by przyciągnąć jak największą ilość internautów i by licznik odwiedzin rósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis rano widziałam
dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w to
i akurat nikt nie może jej namierzyć i cudownie ocalić, bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam już w październiku
Możliwe, że o to chodzi by zgromadzić jak największą ilość internautów, zaciekawić. Już teraz ilośc odsłon sięga do 2 tysięcy. Może chcą pobić jakiś rekord? a może czekają aż będzie np. 5 tysięcy lub więcej, a wtedy będzie kulminacyjny punkt. Może ona chce właśnie zabić się na oczach wielu tysięcy ludzi. Może ma taki cel. By zaszkokować jak największą ilość. Został przrtłumaczony na paranormal jej jeden filmik. Twierdzi tam, że ma myśli samobójcze, ale także ten facet chce ją zabić, ale nie zrobi teraz tego, bo boi się ujawnić i ona sama nie wie dokładnie jak on wygląda. Z kamerami czuje się bezpieczniej, bo wie, że on się nie ujawni przy nich. Druga sprawa, że może ona stwierdzi, że skoro on chce ją zabić to ona go ubeginie i kiedyś pęknie i to zrobi na oczach wszystkich. Taka jest moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w to
ciekawa teoria myślimy trochę podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w to
na pewno chodzi o jak największą ilość odsłon. Kiedyś oglądałam taki film z diane lane śmierć na żywo. Jak facet bodajże wykańczał ludzi na żywo w internecie i jak ilość odsłon juz go zadowoliła to zabijał. Widział ktoś ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatalala
moze mi ktos podac link z obrazami z kamerek ktore dzialaja bo jak narazie dziala mi tylko kamerka skierowana na drzwi a tam nic ciekawego sie nie dzieje;/ a tak swoja droga to to jest bardzo dziwne mam nadzieje ze szybko sie to wyjasni szkoda ze to jest w korei i nie darady nic z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem glupia ze dalam sie w to wciagnac ;/ Ale dzisiaj zrobilam takie screeny : http://www.voila.pl/202/j6xd2/?1 Na jej blogu wyczytalam info ze ona znajduje sie w hyojadong Wpisalam to w mape google earth Wyskoczylo ze to polozone jest w Berlinie....sami to sprawdzcie...jakies muzeum czy cos...nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedeefefewge
szczerze wam powiem że przez tę historię dziś w nocy miałam problemy ze snem, bałam się, budziłam się wiem że niby nic takiego, laska tylko siedzi, śpi ale jest w tym coś strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
długo będziecie to mietolić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez teraz ta druga kamerka nie dziala Ja dzis tez nad tym myslalam i sadze ze ja ktos chce zalatwic Dlatego postawila kamerki w domu i uprzedzila zabojce... w razie czego bedzie wiele swiadkow w internecie jej zabojstwa Ale z drugiej strony....przeciez moznaby jej prad odciac i wtedy zabic To sie kupy nie trzyma A tak wogole to so to za chlew z tymi kartonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daass
Boze ale z was tepaki. Ktos wam wciska kit jakich malo o jakichs czipahc a wy w to wierzycie i sie podniecacie jak dzieic. Zrestza widac ze to sciema, dziewczyuna wylazi kiedy chce a potme pewnie przylazi inna i tak w kolko. LIPA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka Reagan
Widzieliście to !!??Ja nie mogę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek Bacon
Widziałem!!!!Widziałem!!WoW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwni jestescie
dla mnie laska wyglada na takąktora chce zrobic karieire w TV:) cops typu jola rutowicz czy inna doda. Musi zrobic cos glupiego aby ją zauwazono. wyglada noralnie. spi w pozycji takiej jak moj brat ktory jest bardzo zdrowy i normalny :D ale tak sie przyzwyczail . p.s nie widzieliscie pozycji spiącej moich niektorych znajomych :D haha kartony zrobila dla ogolnego szalu. a tak to pewnie szuka pracy. bo mloda widac jest. siedzi i szuka pracy. zachowuje sie jak typowy bezrobotny. od czasu do czasu zachowa sie ciut inaczej typu bujanie w przod i w tyl. a gapic sie na ekran monitora moze. ja tak robie jak cos czytam :) Do tego non stop zakrywa twarz. chce rozglosu ale nie za duzegoskorochowa twarz. p.s. jak na laske niby chorą to duzo wie o sprzetach rtv :D np ze swiatlo musi sie palic bo obrazu w kamerkach nie bedzie. :D haha zwykla mloda siksa.Jakich w Polsce wieleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek Bacon
Widziałem!!!!Widziałem!!WoW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam już w październiku
czasem śpi jak zabita, a teraz cała jak chodzi jak oddycha. W ogóle przecież dopiero co spała i teraz znowu? pewnie to zielone to środki jakieś nasenne, bo tyle spać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony Hannibal
Te same tajemne siły,które ja opętały dziś na dobrych pare godzin zablokowały forum:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daass
I wogole co to za lipa te kartony niby maja chronic przed wejsciem???? Ludzie ogarnijcie sie, to sa puste kartony niby jak ja maja chronic. Cala hostoryjka wyssana z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×