Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość dfghjk
obejrze ja jutro rano (naszego czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa mi prawe okno
pod tą drugą kamerką jest napisane, że chyba jest w tej chwili zbyt wielu użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierdu, na trzeciej widać jak oddycha. Sama zaczynam się obawiać kto jest bardziej normalny - ona (bo zwyczajnie śpi), czy ja (bo obserwuję człowieka) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa mi prawe okno
co to za głos gada w trzeciej kamerce? to na pewno Chip-Chan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetwegtwgrweherhe
trzeba odswiezac i ustawiac podzialke na 9 lub 16 widokow i tyle, lacza są jakie sa, zalezy tez ile osob w danej chwili ja oglada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
wlasnie co to glos?? Ona to gada czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle nie mogę zobaczyć ani 1, ani 2 kamerki. Pisze, że jest problem z połączeniem czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa mi prawe okno
acha. ta Chip-Chan mnie przeraża. wczoraj myślałam, że spadnę z krzesła, gdy wetknęła jeden karton w szparę powstałą między drzwiami a innymi kartonami. po co ona robi takie rzeczy? martwię się też, że Chip-Chan może stać się moją obsesją. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
ja tez sie sobie dziwie siedze przy laptopie i podgladam jakas dziewczyne, nawet dzis rano sie zastanawialam przez chwile hmm ciekawe co ona robi boze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie wszystko jest jasne
Nie działa druga kamera to włączcie trzecia doskonale widać jak śpi. Zamiast dawać własne hipotezy może posłuchajcie co ona ma do powiedzenia. Wyraźnie mówi skąd ma pieniądze. Dostała spadek po rodzicach, którzy nie żyją. Wszyscy mają ją za psychicznie chorą i się od niej odwrócili. Nikt jej nie wierzy i prosi ludzi z całego świata by jej uwierzyli. Bo każdy kto ją poznaje mówi, że jest chora psychicznie. Tak jak i my. A może rzeczywiście to prawda? I ja w jej nagraniach nie doszukałam się ani słowa o tym, że ktoś wchodzi do domu, że ją odwiedza i przestawia coś. Po prostu się go boi. Ale jej nie odwiedza chce ją zabić i zgarnąć majątek. Tyle. Nagrywa się by być pod czujnym okiem innych ludzi. Broni się w ten sposób. I czeka na pomoc, czeka aż ktoś jej uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helołłłł
a mnie to zwisa i powisa. Na mój gust to zegar jest ustawiony i leci swoim rytmem a na obrazie jest ciągłe odtwarzanie i niby ona ciągle śpi a pewnie robi różne inne rzeczy w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
Z tego co pisała nie była całe życie w Korei, była w Australii, w Kanadzie. Umie sobie popodłączać sprzęty, technicznie jest obcykana, w sumie poza aspołecznością żyje jako tako, jest bardziej zaawansowana technicznie niż nie jeden nasz rodak gdzieś na wiosce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helołłłł
może ma z tego kasę,że ktoś wchodzi i ją ogląda. coś jak z seks kamerkami. może zarabia w ten sposób. a może tak jak pisałam...w tym czasie robi coś innego a obraz jest wstrzymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa mi prawe okno
to się robi coraz dziwniejsze, ale i tak niedługo ludziom się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensuasdfghjikl;
ja to włączyłam i cały czas coś napierdla po koreańsku czy coś a ona śpi/leży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koakoa kikkoa
halpł- może masz racje,bo raz się położyła w białej bluzce a wstała w zielonej :O Ściema na kółkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie jedno
Dlaczego koreanka nie pojdzie na policję,skoro dostaje grozby o zabojstwie i sie obawia o wlasne zycie?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyscie przeczytali chociaz pierwsza strone to byscie wiedzieli o co prosi, o co chodzi i inne rzeczy, pewnie strone wczesniej tez ktos to tlumaczyl:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
jak ma iść na policję, skoro policja jest w zmowie z tym gościem, który zresztą też jest policjantem? :D A tak w ogóle to może coś jest na rzeczy, nie wiemy tego. Ten podkład sobie wyciszcie bo może głowa rozbolec od tego koreanskiego paplania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa mi prawe okno
popatrzę w nocy, albo wcześnie nad ranem, może będzie mniej ludzi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
ja tez popatrze potem bo nuda narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli te kartony
mają ją zabezpieczyc w razie,jakby ktoś probowal się wlamac?:) i ją zabić?? cala policja jest w zmowie? policjant chce ją zabić.. yhym.. szkoda ze sie od niej odwrocili i nikt nie zaprowadzi jej do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasda
kiedy nie popatrze to ona bez przerwy spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
ciekawe co na to wszystko jej rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tam gdzieś jest Hanka?:P Już kolejny dowód na to, że kartony są niebezpieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjji
kurde niech ona wstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tom
ta przecie noc u niej dajcie jej pospac,ogladałem ja wlasnie z roku 2010 fajna,zadbana w mieszkaniu czysto, ale chyba mieszkanie nie te,ale juz usypiała co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjji
a gdzie ja ogladales z 2010??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×