Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość 6t346346
nie chronić, ale zrobić hałas gdyby P wchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafetierka
" bo tyle spać się nie da."Ha!Jak się nie da jak się da.Ja jak dobrze wysiedzę na forume to i z pół doby wypoczywam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złote myśli Profesora
Gdyby z codziennego sposobu funkcjonowania stałych i niestałych gości forum wyciągnąć średnią to wysyłaby chip-chan-girl:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złote myśli Profesora
*-wyszłaby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajciue link
DAJCIE LINK DO KAMEREK bo jej nie widzę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam już w październiku
Pół dobty wypoczywasz i ona już te 12 godzin pospała wstała na chwilę i znowu padła. To jest właśnie dziwne. A po za tym my wiemy, że kartony jej przed niczym nie uchronią, ale to jej sprawa ona wierzy że ją uchronią. Nie zrozumie się człowieka chorego. Widac, że racjonalnie nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam już w październiku
Nigdzie nie polazła siedzi pod kocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa 2333
mi nie chodzi 2 kamerka.jak ja wlaczyc_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anteponunt
Mother Monster wtf jaki Gonzo?!Jeszcze nie doszedłem do tego kim jest ten pieprzony Pan P a tu jeszcze jakiś Gonzo jest??Muppety??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość All is for Us
Faktycznie Ona jest na coś chora.Normalnie człowiek nie jest w stanie tyle spać chyba że byłby w stanie skrajnego wyczerpania.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, raczej uslyszy/zobaczy ze ktos wchodzil w czasie gdy spi/nie ma jej. Tak samo zostawia się np wlos na krawedzi szuflady zeby wiedziec, czy ktos zagladal, to tak oczywiste ze nie wiem czemu ludzie sądzą, ze ona uważa to za jakas barierę.... Kamerka numer 2 mi nie dziala od dluzszego czasu buu :( Też bym sie chetnie walnęła i tyle spała i miała w dupie wszytsko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam już w październiku Nigdzie nie polazła siedzi pod kocem. Bo wrocila i walnela sie znowu spac, nie bylo jej wczesniej,pewnie polazła siku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa 2333
to jest strasyne. wlacyzla mi sie 2 kamerka. ja nie jestem w temacie od ilu dni ona tak tanm siedyi_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tom
padła 2 kamerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam już w październiku
ja na drugą kamerke nawet nie patrze, z 3 mam dobry widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela Angela z
Nom.Podobno było tak jakieś półtora miesiąca temu.Jak spała to do domu sobie wszedł taki gość w płaszczu z kapeluszem o bardzo szerokim rondzie prawie takim jak meksykańskie sombrero.I miał taka maskę z długim jakby nosem a la ptak albo coś takiego jak czasem w weneckich balach karnawałowych się zakłada. No se wszedł a ona nic!Miał gazetę pod pachą to se ją położył na biurku a ona minic.Śpi.Zrobił se kawę w międzyczasie i lekko uchylając maskę wypił ją czytając te gazetę.Potem porobił coś na komputerze i posprawdzał kamerki.Na koniec porobił przysiady na środku pokoju[tak coś jak przy gimnastyce]i zabrał gazetę a następnie wyszedł.Zamknął drzwi za sobą.To czy pił kawę to na 4chanie tam ktoś pisał że to kawa i wtedy powstała ksywa dla niego "Gonzo"jak ten Gonzo z muppetów.Podobno tylko raz się wtedy pojawił. No ale o Panie P nie słyszałam.Nie wiem czy ktoś ma czy nie ma może screeny z tej wizyty Gonzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajnie,zaczyna zasypiac i nogi jej powoli zjezdzaja w prawo, budzi sie,poprawia i zaraz znow powoli zjezdzaja:D Nie dziwie sie ze ona narzeka na bole kregoslupa, skoro nie chodzi duzo i nie cwiczyc, wspolczuje jej, wiem jak to jest,ale ona sama sobie szkodzi, moglaby pilates cwiczyc z youtube czy cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Tortillo
Angela Ja miałem zdjęcia i filmik ale wykasowałem.:classic_cool:Kiedy to się zaczynało to myślałem że to jakąś kolejna internetowa głupota ale teraz troszkę żałuje.Gonzo był wyrąbany-w kosmos:classic_cool:A teraz nie mogę tego znałeść nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkh
To historia wyssana z palca, ona ani nie jest porwana ani nie jest chora. Ona chce zarobic. A swiadczy o tym chociaz to ze nigdy nie je w domu i sie nie kapie. Bo czy ktos z was to widzial??? Wychodzi co jakis czas, i sadze ze wtedy bierze kapiel, nazre sie, a potem wraca do "roboty" udawac wariatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa 2333
obrucila sie.moze zaraz sie obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6t346346
ja mam widok z 2 kamerki, śpi na podłodze przykryta tym beżowym kocem, jak zwykle z zasłoniętą twarzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam już w październiku
a właśnie, że je i pije przed kamerami, wyciąga jedzenie z tych pudełek raczej zjada wszystko na sucho, bo nie widzialam jej gotujacej w kuchni. Pije duzo wody mineralnej, zielonego plyny i cos z bialej filizanki. A ze nie sra i nie kapie sie na widoku kamery to juz chyba normalne, ze nie chce montowac w kiblu kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schizoeu
To szoł o nazwie Pig Brother lub Schizobrother:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szef schizodziału
Jutro o ósmej u mnie raport na biurku w tej sprawie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Dacie linka do 3 kamery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej a czemu wy tu też
nie piszecie raportów tak jak na "paranormalnym"chcecie być gorsi??!!Moja propozycja jest taka-raport zwykły co 2h.Raport rozszerzony co 6h,półdobowy co 12h i w końcu dobowy-co 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×