Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość kkkdddddd
kurwa ale jazda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagrnijcie się wreszcie
Rzecz w tym, że w temacie jestem od początku, a te Wasze bzdurne zabawy i czytanie tego jest męczące i gówno wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeegtfhyeaqgfvrgh
Pewnie to się okaże jakąś reklamą.Np. sztucznego oświetlenia, które wygląda jak dzienne, lub...środków nasennych. Pewnie ten jej słynny zielony napój i to wieczne spanie. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
oagrnijcie się wreszcie ----> ogarnij się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokado0303
fhrjrtj no tak, ale swiat obserwuje co sie z nia dzieje a niby wszyscy maja zwiazane ręce do tego by jej pomóc? tu po prostu jedn wyklucza drugie. Z jednej storny ona potrzebuje tej pomocy, z tego co czytalam wczesniej to przynajmniej tak pisala na jednej z tych kartek, a zdrugiej strony odmawia gdy ta pomoc przychodzi bo niby boi sie i ten czip jej tak każe czy cos tam... no historia poplatana i nawet moze ktos sie pokusi o zrobienie filmu w rodzaju matrixa albo incepcji bo jak dla mnie tu juz ze dwie rozne platformy czasowe da sie zauwazyc. To co ogladacce, bo ja nie skusilam sie na to by obejrzec obraz z kamery,moze byc jedna prawda,a cala otoczka tej historii druga prawda. Ale jesli to wszystko dzieje sie i nie jest zwykla manipulacja i mistyfikacja to szkoda dziewczyny, ale jesli okaze sie to oszustwem to brwa dla kogos kto ta historie tak skonstruowal ze tysiace ludzi nie potrafi odejsc od kompa z nadzieja na jakies spektakularne zwroty akcji. Mimo wszystko bede sledzic Wasze dlasze poczynania. Odmeldowuje sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
awokado0303 ----> spocznij :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagrnijcie się wreszcie
Sądzę, że ona potrzebuje pomocy, ale nie policji tylko jakiejś osoby, której mogłaby zaufać, której mogłaby opowiedzieć wreszcie to co ją męczy. Kogoś kto ją z tego wyciągnie, poprowadzi w odpowiednim kierunku i jeśli istnieje pan P to również pomoże tę sprawę wygrać, może jakiś prawnik. Nic dziwnego, że odrzuca pomoc gliniarzy skoro to jednego z nich się tak obawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
oagrnijcie się wreszcie ---> zgadza się, też tak sądzę od dawna, tylko jak my mamy jej pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2a2e3ff
Czy nie zauważyliście jak wokół tematu jedni strofują innych zupełnie bez sensu?A chan czy np inne fora-ludzie to jest jeden wielki cyrk.Jeszcze te spekulacje w sensie a to a tamto.No sorry ale śmieszy mnie to że ktoś tu komuś zwraca uwagę.Cała ta sytuacja jest w ogóle dziwna.Niewiadomo co jest przyczyną tego zachowania.Gdyby ktoś wiedział napewno iż to następstwo choroby psychicznej a robiłby sobie z tego żarty to zupełnie co innego.Tu nie ma psychiatrów.Tu jest tylko festiwal podejrzen jak wszędzie też pewne emocje.Czym jest to co obserwujemy?Nie ma jednoznacznie odpowiedzi. Są tylko podejrzenia.Nikt ich nie jest w stanie zweryfikować. Przypomnę tylko iż ktoś wczoraj w jednym z postów dość przytomnie zasugerował phising na komputer i uruchomienie kamer.Dlaczego to istotne wg mnie mnie?Cała ta sprawa zaczęła się od jakiegoś wątku o podglądaniu osób przez ich kamery.Jak myślicie kto wstawił jej nagrania? Najprawdopodobniej ktoś kto nawiązał z nią kontakt i z jakichś powodów wydała mu się interesująca by zacząć manipulować przy tych kamerach.Czy obecnie ona nie wie o obserwacji?Myśle,że wie i godzi się na to.Choć początek tego całego ambarasu być może nie wyglądał tak jak się zdaje wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagrnijcie się wreszcie
może nie My ona nadaje na cały świat. Sądzę, że my jesteśmy bezsilni nie znamy języka, mamy daleko. Ale może ktoś się obudzi tam w jej państwie kto zechce jej pomóc i pomoże mam nadzieję, że odpowiednia osoba ogląda akurat jej nadawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
ona wie o obserwcji, wie że ją oglądamy, mało tego - prawdopodobnie sama tego chce, zresztą jak czasem ślęczałem nad jej kamerami to widziałem jak podchodzi i poprawia kamerę żeby ją było lepiej widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagrnijcie się wreszcie
Jeśli ktoś poprawnie przetłumaczył ten głos z jej nagrań to ona nagrywa się celowo i świadomie. Zdaje sobie z tego sprawę. Tylko wcześniej dawała jeszcze jakieś znaki, próbowała nawiązać kontakt z internautami, a teraz kompletnie ma w dupie kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
zgadza się, tym powinien się zając jakiś psycholog, nie wiem coś w formie pomocy społecznej żeby zobaczyć jak ona żyje, nie wiem czy oni tam mają coś takiego i czy w ogóle kogoś to obchodzi; jest jeszcze opcja że to jej wybór, policja była pod jej domem i prawdopodbnie chcieli jej pomóc, niestety wszystko co mozna napisać pasuje do słowa PRAWDOPODBNIE - nic na pewno nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkdddddd
ja koncze obserwacje bo ona ciągle spi. Jutro sobie zobacze rano (naszego czasu) co ona tam wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loocass
Ktoś tu słusznie zauważył jedna rzecz.Myśle że wokół tego zdarzenia będzie narastać coraz większe zainteresowanie i kto czy nie zainspiruje to kogos do stworzenia scenariusza do filmu o tym.Niekoniecznie jako obrazu opartego na faktach.Być może jakiegoś thrillera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka i
a skad ma jedzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
ma jedzenie bo wychodzi z domu, rzadko ale wychodzi, dziś np. wychodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjrtj
2a2e3ff---------------> a mnie smieszy ze wyciagasz wnioski nie majac do tego przeslanek. bylo podawane nie raz, e dziewczyna sama przestawia kamerki,malo tego, ona chce zebysmy na ni patrzyli,bo boi sie ze policjant ją usypia i wtedy przychodzi i cos jej robi. cala ta sprawa zaczela sie od watku w ktorym ludzie patrzyli sobie na kamery u innych,w innych miastach, zoo itd, jest pelno takich kamer,przypadkiem ktos trafil na nia i zobaczyl ze lezy w dziwnej pozycji,myslal ze nie zyje..i tak zaintrygowala wszytskich i powoli jej"slawa" sie rozszerza. gdybys poswiecil godzine i poczytal tu tam i siam to bys nie pisal glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loocass
A skąd ta pewność że rzeczywiście to trwa o sierpnia tego roku?A może to trwa ale od października tylko zmontował coś ktoś albo dorobił zgrabnie bajkę na ten temat w postaci materiałów jakichś niby foto czy video?Do w końcu w dzisiejszych czasach nie jest takie znowu trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagrnijcie się wreszcie
scenariusz? ale jakby nie patrzeć to oprócz tego, że jest to w jakiś sposób tajemnicze to jest też jednocześnie cholernie nudne. Gdzie tu z tego jakiś film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagrnijcie się wreszcie
Loocas konkretnie to ja wiem, że miała już kamery w pokoju w 2010 roku. Tylko wtedy chyba tylko puszczała te filmy do internetu, a nie nadawała na żywo chociaż pewna nie jestem. Natomiast mozna znaleźć filmy z 2010 roku i nie tylko te z you tube, ale też takie gdzie siedzi w pokoju i żyje jak teraz tylko, że jest w innym pokoju i normalniej sie zachowuje choiaz tez siedzi z nosem wplepionym w komputer. Mniej spala na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkdddddd
o ktorej chipi tak mniej wiecej wstaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokado0303
Loocass zgodze sie zToba. Taka mistyfikacje mozna w dzisiejszych czasach bardzo łatwo stowrzyc. Ludzie szukaja sensacji wiec wiele rezczy da im sie wmowic uzywajac prostych technik manipulacji i nawet jesli sa w tym pewne niedociagniecia to i tak cala aura tajemniczosci przeslania zdorwy rozsadek i racjonalne myslenie. Ktos napisal wczesniej ze moze sie okazac ze to reklama czegos tam , albo np. oswietlenia... i wcale buym sie nie zdziaiwla gdyby to byl jais wyskok dla sprawdzenia reakcji ludzi , albo jakaks zorganizowana akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2a2e3ff
fhrjrtj Za dużo tu przypadków.A poza tym ja środowisku z jakiego ta cała historia wypłynęła nie ufam.To często ludzie młodzi,zwichrowani emocjonalnie tworzący karkołomne i często wulgarne intrygi. Gdybyś poczytala troszkę na temat tego typiarstwa jakie się kręci wokół amerykańskich imageboardów to byś wiedziała że tam czasem to nic nie jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2a2e3ff
I jeszcze jedno zasadnicze pytanie.Byłaś przy tym?Każdy kit można tak sprzedać.Prawda jest gdzieś po środku i nie jest bez wg na to kim jest ta dziewczyna i co się z nią dzieje to nie sądzę ażeby odkrycie jej aktywności w necie najprawdopodobniej nie było do końca dziełem przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjrtj
ale to nie jest tak,ze ogladaja ja miliony. powchodilam sobie w rozne kamerki i ludzie maja tez pomontowane w domach, widzialam jak jedza obiad, jak facet siedzi i gra w cos w tv...bardzo latwo mozna przypadkiem na cos trafic. nie mowiac o tym,ze znalazlam kamerki nadajace z roznych czesci mojego miasta i je ogladam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2a2e3ff
No co jest?Zatkało jedną z drugą?Chcieliście poważnie to macie. Ps ciekawe w jaki sposób zamierzacie jej pomoc skoro system w ktorym funkcjonuje ma ja najwyraźniej gleboko gdzieś. Myślicie że wszędzie jest tak samo?Że tam mimo oznak postępu technicznego czy gospodarczego istnieje też tak samo zaawansowana kuratela nad obywatelem jaki się wymyka normom higieny zdrowia psychicznego?To jest kapitalizm.Wolność polega na tym że taka osoba ma prawo skończyć pod mostem nie niepokojona przez państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara dobra Oprah
fhrjrtj-gratuluje.Jestem pod wrażeniem jakże produktywnej formy spędzania wolnego czasu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
skoro ma stałe źródło utrzymania (spadek lub renta) to robi to co lubi, a ona lubi siedzieć przed laptopem, nadawać na kamerkach, spać i fantazjować - może ma do tego prawo po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×