Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość qwertyuyuikl
2 kamera nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficer Łącznik
"Podglądacz Chipi"-bardzo mi się podobacie oficerze.:classic_cool:Jesteście młodzi i ambitni.Jest przed wami wielka przyszłość w Firmie.Sam Pan Mjr nie szczędzi wam pochwał.Jesteście perełką wywiadu.Tylko tak dalej a nagroda was nie minie:classic_cool: ps zdradzę wam oficerze że wkrótce projekt "chip-chan"będzie wizytować Sam Generau.Szepnę wam o was słówko:classic_cool:.Reszta jak widzę na to jednak słabo zasługuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuyuikl
kurwa mac no nie dziala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficer Łącznik
"qwertyuyuikl"O was też wspomnę pozytywnie Oficerze.Widzę że i Wy nie szczędzicie wysiłków i zapału by dotrzeć do istotnych informacji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjrtj
przestancie pisac czy kamerka dziala czy nie, jak jest przeciazenie to sie wylacza,odswiezajcie i bedzie:/:/:/ ja mam wlaczoine w 3 roznych oknach i jak jedna sie wylaczy na chwiule to i tak druga dziala.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagusia007
Czy przybyli już agenci operacyjni z nocnej zmiany??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
oficerze łacznikowy - projekt chip-chan pod nieustanną obserwacją - generał będzie zadowolony z meldunków! ps. aha, a policję koreanską mamy w 1 palcu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoj problem
"ja mam wlaczoine w 3 roznych oknach i jak jedna sie wylaczy na chwiule to i tak druga dziala......." :O Normalne to, to nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuyuikl
dziękuję Oficerze Łączniku to dla mnie zaszczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokado0303
Tak czytam te posty i historia tej dziewczyny naprawde intryguje ale jak sie nad tym pozastanawiac to nie do konca jestem przekonana o prawdziwosci tej całej historii.Rozumiem ze to Korea wiec moze tam rzadza inne prawa i obyczaje, ale jesli u nas w Polsce ta sprawa jest na tyle głośna ze ludzie spedzaja czas na tym by sie nia interesowac i sledzic poczynania tej dziewczyny na kamerkach, to chyba i w innych panstwach ktos to oglada i obserwuje, wiec jesli historia jest prawdziwa to raczej ktos juz by dzialal w kierunku jej uwolnienia, czy w ogole jakiejkowliek pomocy. Poza tym skad wiadomo co robi poza pokojem? moze i spedza tam wiekszosc czasu bo z tego co piszecie to prawie cały czas spi, ale w sumie nie trudno o dobra mistyfikacje. Mysle ze bardzo łatwo jest manipulowac czlowiekiem, widzem, wmówic mu cos szczegolnie ejsli chodzi o cos co zakrawa o pewna tajemnice, zagadke do wyjasnienia... Sama wiem ze takie historie sa wciagajace, ale wiele faktow jest tu tak irrracjonalnych ze az ciezko uwierzyc ze taka historia moze miec miejsce. i albo sie okaze ze to jedna wielka bujda albo naprawde jakies ziarnko prawdy w tym całym zdarzeniu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
kamrka nr 2 zgodnie z rozkazem jest wciąż zakłócana przez nasz system, zgodnie z poleceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator nr 1088
Przeciążenie??Heh a może ona wyłączą te kamerki?Taka prawda.Wyłącza je i nie dojdziemy do tego o co tu kamann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokado0303
o maj gad, melduje ,że jest mi przykro z powodu naruszenia przeze mnie porzadku odprawy przed warta nocna. Mma nadzieje ze mój wczesniejszy komentarz nie zaburzył porządku obrad. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka i
kto to mówi ? żeby chociaż rozumieć ten język .ona sie tak wierci ale co t wszystko ma na celu ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficer Łącznik
qwertyuyuikl/podglądacz chipi To mi się podoba.Zapal i ambicja a także doświadczenie. Oficerze"Podglądacz chipi"-perfekcyjnie!Obserwacja-kontrola-dyskretne oddziaływanie.Tamtejsze służby też muszą być pod kontrolą.Cieszy mnie to niezmiernie iż myślicie prospektywnie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjrtj
fajnie,to chyba wylacza je wybiorczo,bo u mnie za kazdym razem dziala 2 lub 3 i ją widac.... Do dziewczyny wyzej - jakbys troche poczytala to bys wiedziala,ze co z tego ze ktos sie do niej przejdzie,juz byla u niej policja,ale co jej niby maja zrobic? jesli historia jest nieprawdziwa - nikt jej nie zabroni nagrywac sie i pisac roznyuch rzeczy. jesli histoia jest prawidziwa- i tak jej nikt nie wierzy bo ona nie ma dowodow. Tak czy siak jest w dupie, jesli to prawda z tym policjantem to ma dziewczyna przejebane, bo rzeczywiscie nikt jej nie uwierzy. jesli nieprawda - no oz, jest dorosla nikt obcy nagle jej nie ubezwlasnowolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficer Łącznik
awokado0303-Oficerze-Jesteście w wydziale od niedawna więc wam się to wybacza.A teraz do pracy.I w przyszłym tygodniu proszę zaktualizować wniosek o broń:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
oficerze łącznikowy - lata praktyki w sąsiedniej Korei Płn. zrobiły swoje :classic_cool: Jestesmy profesjonalistami. Po śmierci wielkiego Kima zaczynamy podbój Korei Płd. - akcja ,,chipi-chip" to nasz nr 1 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Hannover
Ja wam mowie ze ta laska jest bardziej cwana niz sie wydaje.Ona manipuluje obrazem jaki do nas dociera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka i
dzięki ale za dużo czytania. zapytam jeszcze raz w jakim celu ona się nagrywa i dllaczego to trafiło do PL ? Moze mi ktoś streści ? pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
oficerze melduję że cywile uwierzyli w manipulację obrazem :classic_cool: czyli wszystko pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awokado0303
czytalam cały temat dokladnie, ale jak sie temu przyjrzec tak chlodnym okiem to to jest az smiesznie niemozliwe... jesli historia jest prawdziwa to juz dawno powinny tu jakies słuzby innych panstw chocby interweniowac, w koncu niby obrona praw czlwieka powinna byc na pierwszym miejscu. W obronie skazanych pisze sie listy to tutaj nikt nie reaguje jesli jest slawna na caly swiat? moze i to jest ciekawe tak kogos podgladac ale az trudno uwierzyc w to ze nikt nic nie moze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficer Beta
Oficerze "podglądacz chipi"-proszę nie ujawniać szczegółów operacji. Od teraz poslugujemy się językiem swobodnym.:classic_cool:Będziemy jednak co jakiś czas przechodzić na tzw dialog służbowy.Ps mam pytanie.Jakie jest wasze zdanie na temat zielonego płynu w butelce jakim raczy się Figurantka chip chan girl zwana dalej chip chan lub "chan".Czy możliwe jest to iż płyn ten to zielona herbata?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagrnijcie się wreszcie
jak dzieci:o i nie chodzi o sprawę Chip tylko to jak próbujecie być zabawni a jesteście żałośni. Na paranromal są inteligentniejsi ludzie. Jak można sobie zabawę urządząc z czyjegoś nieszczęścia? DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficer Beta
Tak jest.Wszystko pod kontrolą.Przyjąłem Oficerze Podglądacz Chipi i przekaze to do Oficer Łącznikowego.:classic_cool:Kontynuujcie obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
oficerze odnosnie zielonego płynu posłusznie melduję, iż od lat planując perspektywicznie wprowadzaliśmy na rynek płyn doustny o nazwie Frugo (zielone ale dla zmylenia publiki były i inne kolory) - teraz płyn Frugo aplikujemy chipi-chip, oczywiście odpowiednio doprawiony zgodnie z koncepcją naszej akcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrjrtj
awokado - ale co te sluzby maja zrobic niby?pojda do niej,tak jak tamci policjanci ze zdjec,a ona powie "nie wszystko dobrze, chce tak zyc i prosze mnie zostawic" i tyle. poza tym sadze ze ma odlaczony domofon itd,wiec jedyne o mozna zrobic to rzucac w jej okno kamieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Uriel
Uwaga!Na wątku pojawił się nowy agent.To obcy wywiad.Dywersja.Próba osłabienia zwartych szyków operacyjnych Firmy. Agent obcego wywiadu ukrył się pod nickiem "oagrnijcie się wreszcie". Przed chwila tu pisał w tonie krytycznym.Pisał też iż na innym forum są bardziej poważni. Oczywiście to rzecz dyskusyjna.Tak jak i to że my nic nie wiemy.Podobnie oni gowno wiedza co oczywiste a próbują się wywyższać uzurpując sobie pod płaszczykiem poważnego potraktowania sprawy-monopol na prowadzenie obserwacji:classic_cool:Żałosnym prowokatorom mówimy stanowcze nie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Most awesome.
21:37 [zgłoś do usunięcia] oagrnijcie się wreszcie jak i nie chodzi o sprawę Chip tylko to jak próbujecie być zabawni a jesteście żałośni. Na paranromal są inteligentniejsi ludzie. Jak można sobie zabawę urządząc z czyjegoś nieszczęścia? DNO! Nie wiem czy zauważyłaś ale nikt tu sobie z tej osoby na dłuższa metę nie robi żartów.Tak samo jak na innych forach ludzi to zainteresowało.Nie wiem też czy zauważyłaś ale nasze ostatnie dialogi to coś w rodzaju "satyrycznej"interpretacji właśnie występów na tamtym forum.Wszystko zaczęło się od raportów,których czytanie u normalnego człowieka na dłuższa metę nie może nie wywołać takich skojarzeń więc się tak nie rzucaj bo każdy wie o co chodzi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
osoby które są na tym topicu dłużej wiedzą doskonale, że rozmawiamy i poważnie i czasem żartobliwie ale interesujemy się sprawą chipi i nic nie zmieni to, że czasem się powygłupiamy, bo chipi jak spała tak śpi i raczej my nie mamy na to wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×