Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Proste, ma inne wyjście. Mówię wam, coś tu strasznie śmierdzi i bynajmniej nie jestem to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamammam
na bank ma inne wyjscie ciągle ma kamery w to samo miejsce ustawione lub nimi lekko przekręca a w pokoju obok trwa impreza haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdy
Najpierw odkłada te górne kartony a potem je za sobą ustawia, co trudne nie jest bo kartony, przynjanmniej te chyba dolne sa zaczepione o ten sznuerek jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamammam
mania prześladowcza ;( na bank coś jest nie tak,szkoda mi tej laski przyznam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srdtvrbtatnwenrtarwe
czemu mialaby miec inne wyjscie,przeciez mnostwo razy bylo widac jak wychodzi i uklada kartony,co za idioci, myslicie ze skoro WY tego nie widzieliscie, to znaczy ze tego nie bylo?kretyni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamammam
ja już sie gubie;/ale po co jej ten sznurek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAzi gdzies po nocy, u niej jest juz za trzy kwadranse polnoc. Mam nadzieje ze wroci, ze nikt jej krzywdy nie zrobi...w domu caly czas jasno,a ona wyszla w ciemności...:( Mam nadzieje ze sie po prostu bawi na sylwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do srdtvrbtatnwenrtarwe
a kto tow ie, może ma w domu inne wyjscie z którego korzysta albo np. jak mieszka na parterze to np. wychodzi oknem w toalecie. Poza tym skoro do tej pory zyje, to chyba wychodzi tyle ile potrzebuje, bo z głodu nie umarła, więc jedzenia ma tyle co trzeba. Poza tym może ma znacznie więcej pomieszczeń niż sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze sznurek przywiazuje do klamki i dzieki temu bedzie wiedziala czy ktos nie wchodzil, moze tez opioera kartony na tym sznurku,zeby nie spadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdy
Z nagrań z wcześniejszych miesięcy wynika że jej mieszkanko jest niestety malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego jedbniętego fana
"Mam nadzieje ze wroci, ze nikt jej krzywdy nie zrobi..." - nie no na pewno zrobi jej krzywdę policjant i duszek Kacper wraz z Myszką Miki. Ty musisz miec w mózgu półpłynną masę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do srdtvrbtatnwenrtarwe no dobra,ale nawet jezeli ma inne wyjscia to co z tego? widac ja zazwyczaj non stop w kamerkach, jezeli wychodzila to na 20 minut,dzisiaj jest wyjatkowo dlugo poza domem, wiec co by jej dalo inne wyjscie, skoro z niego do tej pory nie korzystala. poza tym byly zdjecia i kamerki byly w innyh miejscach i mniej wiecej wiadomo jak mieszkanie wyglada. Po co mialaby wychodzic oknem, skoro kiedy gdzies wychodzi, to robi to drzwiami,a jesli idzie do lazienki to nika zaledwie na pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego jedbniętego fana "Mam nadzieje ze wroci, ze nikt jej krzywdy nie zrobi..." - nie no na pewno zrobi jej krzywdę policjant i duszek Kacper wraz z Myszką Miki. Ty musisz miec w mózgu półpłynną masę... okej,rozumiem ze masz ograniczony umysl i po prostu nie rozumiesz, ze na swiecie dzieja sie rozne rzeczy. Rozumiem ze swoim malym rozumkiem i ciasnymi horyzontami nie ogarniasz,ze nawet jesli to nie jest tak,jak nam sie wydaje, albo jest to sciema, to niemniej takie osoby istnieja, ba jest ich duzo w krajach azjatyckich. Jezeli chodzi o policjanta i to,ze ktos dybie na jej zycie, to skad mozesz wiedziec, ze nie? na swiecie co chwila ktos morduje kogos za 2 zl,albo bez przyczyny, radze poczytac troche o tym jak dzialaja manipulanci, socjopaci. NAwet jezeli w jej wypadku to nieprawda to jestem pewna, ze takie cos gdzies sie wydarzylo albo wydarzy, nie ma rzeczy niemozliwych. Ale rozumiem ze nie ogarniasz, takim osobom latwiej sie zyje, po prostu nie maja wyobrazni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chip-chan-fan
chyba juz wiemy jak będziesz świętował Sylwestra! Czy Tobie nie potrzebna pomoc przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdy
Na poprzednich nagraniach widać że w kuchni na przeciwnej stronie co do drzwi wejściowych są inne drzwi. Kuchnia jest malutka. Ten kredensik czy co tam jest opiera się o boczną ścianę. Więc ile ta kuchnia może miec szerokości 2m?A jeśli uznamy że kamera w tej kuchni wisi w samym rogu to ta kuchnia jest bardzo malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego jedbniętego fana
tak, na świecie dzieją się różne rzeczy i wg twojego rozumienia te okropne rzeczy na pewno przydarzą się twojej idolce. Pewnie z klopa wyjdzie potwór i ją wciągnie do środka. A może z pudła wyskoczy zabójca w przebraniu transwestyty i udusi ją różowym sznureczkiem... Czy Ty fanie, aby nie wychodzisz już poza rzeczywistość realną i nie lewitujesz już nad laptopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ty6ujytgyuk
jescze pol h i chipi powita nowy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi,ale nie trafilas/les, jestem w trakcie przygotowan do sylwestra, od 19 mnie tu nie bedzie. A ty nie potrzebujesz pomocy, skoro tak sie przejmujesz obca osoba z kafeterii? ;) zyj i daj zyc innym, troche wyobrazni ludzie, takie rzeczy sie dzieją czy tego chcecie czy nie, wiecie coś na pewno?? gówno wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamammam
e Ty wyżej coś Ty taki rozmarzony zastanawiam sie co tutaj szukasz skoro w to nie wierzysz won mi z tąd:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamammam
BRAVVVOOOO fanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety,ucielo mi odpowiedz:/ no nic, chodzilo o to, zebys sie wkladal mi w usta rzeczy ktorych nie pwoiedzialam, nie powiedzialam ze jej sie cos musi stac, moze ja rozjechac samochod przypadkiem i wiecej jej nie zobaczymy. Rozwinelam ta mysl dalej,ale mi wcielo,wiec koncze polemizowac,wroce za jakis czas bo trezba sie szykowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
ona ma niespodzianke dla widzow, o polnocy jej czasu, czyli o 16 u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ty6ujytgyuk
gdzie ona jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes fanem chip
to może jej dziś się oświadczysz? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
wyszła gdzieś, nie ma jej juz kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ty6ujytgyuk
na impreze poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona asnsikajusai
WCHODZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×