Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Podszywacz najlepszy
Głównym gospodarzem jestem ja :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ludzie spokój
Być może bada ona odpowiednio przyjętą metodą np pojawiający się w krajach azjatyckich poza Japonia gdzie występuje najczęściej-opisywany tu problem Hikikimori.Czegoś z pogranicza zaburzeń depresyjnych a psychotycznych co dotyka młodych ludzi i doprowadza do ich wycofania z kontaktu z realnym otoczeniem opierając go tylko na siedzeniu przed komputerem przykładowo.Chce zbadać to jaki jest odbior społeczny tego w sieci bo być może podejrzewa się iż tego źródła tkwia w wzajemnym oddziaływaniu na siebie ludzi w internecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok ob !
Anioł Stróź wyjdźże człowieku.Na żartach się nie znasz?Czy jak?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie gdzie Aniol
no gdzie sie podzil moj luby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
a ona wogole wychodzi z tego pokoju? ktos widział? jak np na siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo Kolo
Albo jest to jakiś rodzaj prowo lub śledztwa w jakim chce się sprowokować do nawiązana kontaktu kogos kogo tam być może szukają służby.Jakiegoś dewianta który wyszukuje ofiary przez.Osoby o szczególnych cechach i samotne.Dlatego ktoś czeka na jego ruch by go moc skutecznie ująć?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo Loko
janosikjanos wychodzi nie tylko do ubikacji ale i poza dom na zakupy.Ona nie żyje w warunkach izolacji totalnej.Swe potrzeby fizjologiczne też normalnie zaspakaja.Nie ma kamer w łazience to tego nie zobaczysz ale można to z łatwością wywnioskować z nagrań.Nie chodzi załatwiać się gdzieś w koncie czy pod drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
acha wychodzi czyli nie ejst porwana. faktycznie n apozatku wyglada to tak jakby z azjatyckiego horroru,trochę przypomina krąg. o jak ja juz dawno nie ogladałam horrorów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikjanos
Anioł_Stróż ale skoro moze wychodzic to o jaką pomoc prosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creepy Helenka
To, co u nich zwą hikkimori - u nas w Polsce też często występuje, mam wrażenie. Rodzaj zwykłej socjopatii. W przypadku Chippi to jest jakieś takie inne, dziwaczne, wynaturzone. Teraz sobie wyobrażam, że przeprowadza na nas rodzaj eksperymentu. Natomiast parę dni temu przyszło mi do głowy, że są to ponagrywane i zsynchronizowane ze sobą filmiki, sama nie wiem w jakim celu. Wyobraźcie sobie (idiotyczna myśl): film "Ring". Każdy kto obejrzał tę bezsensowną taśmę w jakimś tam odstępie czasowym ginął. A teraz my oglądamy dziwne transmisje Chip-Chan i za - powiedzmy - miesiąc Tvn24 poda, że w dziwnych okolicznościach zmarło kilka tysięcy polskich internautów. Haha, taka zwariowana myśl przed snem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allisamourr
Ta hipoteza o działaniach operacyjnych wydaje mi się interesująca. Ona pisze o pomocy-dając sygnał-jestem słaba-weź mnie.Ale jeśli ktoś udzieli jej odpowiedzi która według ustalonego klucza przez specjalistów będzie normalna-nie będzie pochodzić o "poszukiwanego"o jakiego sposobie komunikacji już coś wiedza-to nie odpisze. Szkoda czasu.Coś w tym jest.Tzn coś w tym może być choć rzecz jasna nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allisamourr
creepy Helenka Ja też swego czasu to podejrzewałem.Myślałem ze to są zsynchronizowane nagrania w odpowiedni sposób!Mało tego.Myślałem ze to mogą być w obszarze jednej kamery nagrane wcześniej obrazy a w obszarze drugiej kamery mogą to być nagrania w czasie bierzącym. Jest jeszcze jedna hipoteza!Dość śmiała ale mimo wszystko jednak podobna do przedstawionej tu już hipotezy odnośnie tego ze to badanie do pracy naukowej. :classic_cool:Całkiem prawdopodobne może być to ze jest to eksperyment ale....ARTYSTYCZNY. Creepy Helenka.Użyłaś być może nie do końca świadomia słowa-klucz-Performance!!!! Jest wysoce prawdopodobne iż może być to rodzaj performance-happeningu artystycznego z udziałem multimediów jak dotad oryginalnym pod wg formy i długości czasu.Nasza bohaterka zaś jest artystką.Celowo i mocno niekonwencjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(((((((((((((((((((((((((((((
Ona płacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allisamourr
-wkradła się literówka-mała korekta-miało być-"rodzaj performance albo happeningu artystycznego. Skoro zdarzają się "Artystki" "rodzące" na wizji lalkę Barbie to tymbardziej dziesięć lat takich performance ktoś mógł siegnąć już bo bardziej atypową formę.Wziął się za studium choroby psychicznej lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allisamourr
-wkradła się literówka-mała korekta-miało być-"rodzaj performance albo happeningu artystycznego. Skoro zdarzają się "Artystki" "rodzące" na wizji lalkę Barbie to tymbardziej dziesięć lat takich performance który mógł siegnąć już bo bardziej atypową formę.Wziął się za studium choroby psychicznej lub coś w tym stylu. Sztuce czy też artystom ciężko wytyczyć granice ich działania.Zdarzają się z tego powodu projekty powalone na maxa i to może być jeden z nich.Co nie oznacza,że nim jest rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt ... płacze
szkoda mi jej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allisamourr
;((((((((((((((((((((((((((((( Ona płacze A co się stało tam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt ... płacze
cos oglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allisamourr
Czy wiesz ile w tej minucie ludzi płacze na całym świecie?!Bezmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(((((((((((((((((((((((((((((
A nie widzicie jej miny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt ... płacze
a wiesz ilu ludzi głoduje lub umiera w tej chwili na świecie ??? BEZMIAR a pół kafeterii myśli jak pomóc koreance zamiast myśleć o Polsce:/ wiec skończ wywody ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creepy Helenka
Allisamourr "Creepy Helenka.Użyłaś być może nie do końca świadomia słowa-klucz-Performance!!!!" Jak by Ci to powiedzieć... Od zawsze piszę świadomie i nie używam słów, których nie znam. Także uwierz mi na słowo, jestem "do końca świadoma". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creepy Helenka
PS. dzie łona tera jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2r4ebesbye
widac bylo jej "podskakujacy" cien,moze ostanowila pocwiczyc troche:D gdzies tam z prawej od ka ery 3 jest zrodlo swiatla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2r4ebesbye
wychodzi!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creepy Helenka
pilates na boku uprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec wiemy juz, ze wychodzi
codziennie po 8 ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allisamourr
Creepy Helenka.Źle się wyraziłem. Nie wątpię w to że użyłaś tego słowa świadomie.Tylko czasem pojęciu przedstawienia nadaje się inne znaczenie.Np jeśli ktoś nawet nie jest artysta ale "odwala"przysłowiową szopkę.Wtedy wiadomo że nie chodzi o "sztukę"tylko jakiś wybryk. Początkowo myślałem że tego słowa użyłaś by nie używać słowa "wybryk","eksces"czy "szopa"-wiadomo o co chodzi_;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×