Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uleczka90

czy warto kupic

Polecane posty

zależy od wielu rzeczy ja przy drugim dziecku kupiłam bo wygodniej mi było starszą córę odprowadzać do przedszkola mając małego w nosidełku, ale ogólnie to jestem przeciwniczką bo to dziecko tam takie stłamszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
ja kupilam tylko na wakacje i wtedy sie nam bardzo przydalo, syn mial 6 msc, kupilam taki niedrogi, ale z wszystkimi atestami oczywsice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie wiem sama czy kupic.... bo widzialam dzis z chicco w komisie dzieciecym za 57zl.a cena na pudelku jest 168zl. w ogole nie zniszczone i takie dla dziecka 0+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, ponieważ
kupiłam ale się nie sprawdziło w naszym przypadku. Dla mnie ył to zbędny balast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
miałam - użyłam raz - było dużo płaczu i bardzo nie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nosidło jest o tyle wygodne że łatwo zapiąć, jak był malutki dużo lepiej było z chustą elastyczną- dziecku wygodnie, przeważnie mały spał, a mnie nie bolały plecy. Ale nosidło miałam takie nie markowe, może w porządnym ciężar się lepiej rozkłada. Teraz mały ma 9,5 mca i zaczynam chodzić z nosidłem typu mei-tai, świetna sprawa. Mieszkam w centrum i noszenie dziecka to świetne wyjście jak nie chce mi się tarabanić wózkiem, mogę wygodnie wejść do każdego sklepu, wejść po schodach, nie wkurzają mnie za ciasno zaparkowane na chodniku samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×