Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

jakich celów nie osiągniecie w nowym 2012 roku?

Polecane posty

Gość W 2012 NAPEWNO NIE ZOSTANĘ
MILIONEREM :O . . . . . . . dlaczego ? . . . . . . . . bo już nim jestem :D 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważywszy na fakt, iż jest to całkiem pokręcony temat i wszystko jest tu na opak, pewnie chciałeś mnie skomplementować i sprawdzić, czy ten komplement pasuje do mnie :P Wnioskuje oczywiście w ten sposób i tu również nie mam prawa sie mylić, po tym, że jesteś mężczyzną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwka pokręcenie jest rzecza ludzką i uwielbia obie płcie..... jestem niezwykle szczęśliwy , ze zostałem uznany przed nowym rokiem za mężczyznę - na pewno już tego nie bedę musiał już osiągać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, tyle czy słowo "mężczyzna" nie jest tu kolejnym żartem w tym pokręconym temacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście obok napisu "mężczyzna" dodałam minkę :classic_cool:, więc uznałam, że "prawdziwy" będzie tu całkowicie zbędnym słowem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W 2012 NAPEWNO NIE ZOSTANĘ
w 2012 będę szukał nowej z obecną jestem w separacji :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W 2012 NAPEWNO NIE ZOSTANĘ
chyba żartujesz ! nie jestem instytucją charytatywną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ty milionerze, no i jak? Piszesz, że jesteś w separacji? :D No bo wiesz.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W 2012 NAPEWNO NIE ZOSTANĘ
wszystko jest ok mam od tego doradce finansowego i papugę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, szczerze mówiąc to nie zrozumiałam twej ostatniej wypowiedzi, ale skoro twierdzisz, że to gra, spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revolver, w sumie ze mną też majątku się nie dorobisz, więc nie widzę przeszkód :D Tyle że wiesz, ja w nocy neta wyłączam i to by była jak separacja :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suwka nie sądzę , by kobiety były odpowiednie dla dorabianiu sie majątku :classic_cool: nocami próbujesz zasnąć marząc o włączeniu kompa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty, nocami mam ciekawsze zajęcia, niż myślenie o włączeniu kompa :classic_cool: Revolver, no i tu się mylisz, bo kobiety najbardziej potrafią dorobić się majątku, choćby na mężczyznach :classic_cool: od tego się mówi bizneswoman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego się dorabiają z drugiej strony zwierciadła - jak w naszym temacie :classic_cool: problem z pięknymi i inteligentnymi kobietami jest taki , w jakim momencie i które zwierciadło zastosują w grze z mężczyzną....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zamienić się w faceta? :D Hehe :D Do tego stopnia mi jeszcze nigdy nie odbiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie chce mi się bez sensu pisać :D spadam. trzym się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mordę , a miałem pisać z samym sensem i mądrością .....jakiż ze mnie biedny , pusty człek...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×