Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Bez fajerwerkow, nie wierze w przesady :classic_cool:🖐️ Ale na silowni bylo calkiem fajnie, bo bylo 70 osob :classic_cool:. A ile zajeebistych brunetek, mmmm :classic_cool:🖐️ A jak u Ciebie :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też nie wierzę, a jak na razie najgorszy dzień w 2012 :classic_cool: y poderwaueś jakąś lochę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moje cenne życie było zagrożone :classic_cool: szerlok holms jest zyebany, wiec życze nieudanej randki :classic_cool: 🖐️ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci grozilo moj Kroliczku 😭:classic_cool: ? Przeciez zartuje :classic_cool:. Zadnych randek do czerwca :classic_cool:🖐️. Zreszta nawet nie moglbym, bo w poniedzialek kolejne zaliczenie, a za tydzien egzamin 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedziła mnie pani śmierć z kosą :classic_cool: :D nawet jakbyś nie żartował, rzuciłabym na soocz taką klątwę, że by Ci się odechciało :classic_cool: a tak pe. es co planujesz w 06? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Cie ciagnac za jezyk :classic_cool:😭. Opisz te sytuacje :D🖐️ W czerwcu chyba zaczyna mi sie sesja :classic_cool:🖐️. A co planuje ? To sie jeszcze okaze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie musze zaliczyc sesje zimowa :D🖐️ Szczerze mowiac - nie wiem :classic_cool: Noooo co Ci grozilo :D🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śmiej się, dławiłam się pistacją :classic_cool: a ile zazwyczaj trwają sesje? pytam z ciekawości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sesja zimowa trwa 11 dni, letnie pewnie tez cos kolo tego :classic_cool: :D:D🖐️ W wieku 7 lat tez otarlem sie o smierc, bo przez przypadek powiesilem sie na drzewie, ale uratowal mnie kolega ktory podstawil plecy pod moje nogi :classic_cool: A wracajac do przeszlosci i rozmowie o Twoim full pakiecie :classic_cool:. Napisalas zebym spadal, bo znasz moja pierwsza mysl do ktorej sie nie przyznam. Jestem pewien, ze nie masz racji :classic_cool:. O czym pomyslalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś pewien, że ta 'pierwsza myśl' dotyczyła foty? :classic_cool: a co do myśli, przecież wiesz, ze nie wiem :classic_cool: ey, koorwa nie dławiłam się, przecież :classic_cool: umiem połykać :D :classic_cool: miałam eksplozję samochodu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze :classic_cool: "nie wiesz w co się wkopałeś" brzmi raczej negatywnie, ale skoro bylo to w sensie pozytywnym to wciaz mnie zaskakujesz :classic_cool:🖐️. Ciekawe co mialas na mysli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
negatywnie? 😴 no dzięki, dzięki 😠 :classic_cool: będę Ci robiła fajne niespodzianki co jakiś czas, jak na początek przystało niewinne :classic_cool: :D 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×